Pražská vysokoškolská volejbalová liga 2010/2011

13.7.2011 – V uplynulém akademickém roce 2010/2011 se do vysokoškolské volejbalové ligy přihlásilo opět družstvo mužů a nově i družstvo žen „B“.

Družstvo mužů odehrálo celkem 12 zápasů a to na domácí půdě - v areálu na Třebešíně i na hříštích soupeřů z FEL, VŠCHT a FSV. Bez jediného zaváhání, pouze s jedinou remízou, se muži A umístili na prvním místě a obhájili tak prvenství z minulého ročníku.

Ženy B se po urputných bojích se svými soupeři z řad FF UK, FSV, 2.- 3. LF a VŠCHT umístily na, vzhledem k jejich první účasti,  fantastickém pátém místě. Oba týmy se i v nadcházejícím akademickém roce zúčastní vysokoškolské volejbalové ligy. Muži s cílem obhájit prvenství a ženy s ambicí medailových pozic.

Bc. Bohumil Urban

Michaela Kysilková