15.12.2017 - Konec semestrální výuky

Reportáž z utkání VL VŠE – FFÚ vs. FIS – muži

Volejbalová liga VŠE24. 11. 2016 - Přesně měsíc před Štědrým dnem se o krále podzimní části utkaly v repríze jarního rozhodujícího zápasu Fakulta financí a účetnictví s Fakultou informatiky a statistiky. Předčasné Vánoce si chtěly užít oba týmy, ale samozřejmě se to mohlo podařit jen jednomu mužstvu. Podle toho byla atmosféra velmi napjatá, hala praskala ve švech, jak je tomu na Třebešíně zvykem.

První set zvládli lépe borci z FFÚ, kteří byli téměř v plné sestavě, výsledek 25:17 mluví za vše. Ve druhém setu to byla ale jiná písnička. Tým FFÚ ztratil koncentraci a přenechal vládu nad touto částí hry hráčům z FISu, kteří zvítězili poměrem 20:25. Ve volejbale nemůže být plichta, a tak třetí set sliboval napínavý souboj o čelo tabulky podzimní části. V koncovce nervydrásajícího setu prokázali více odolnosti chlapáci z FFÚ a zvítězili 25:22. Zatím to s jejich obhajobou loňského titulu vypadá dobře, i když nejen FIS, ale i další fakulty, si to zajisté nenechají líbit.

Za tým FFÚ Tomáš Hospůdka