Reportáž z utkání VL VŠE – FFÚ vs. FPH – ženy

Volejbalová liga VŠE22. 3. 2017 - Ve středu 22. 3. se na třebešínské palubovce utkaly 2 elitní týmy Fakulty financí a účetnictví s Fakultou podnikohospodářskou. Volejbalistky ve vínovém (FFÚ) věděly, že jakmile převálcují ženy v modrém (FPH), přiblíží se tak k obhajobě titulu. Rozhodly se proto najet do každého setu s touhou po vítězství.

První set nastartovaly hráčky Fakulty financí a účetnictví bojovně a strategicky hrály většinu útoků přes středové hráčky. A díky silnému servisu a obětavosti v poli tak zvítězili 25:8.

Druhý set se nijak nelišil od setu předešlého a hráčky FFÚ opět dovršily 25 ku 12 bodům FPH.

Třetí set byl již vyrovnanější. Hráčky v modrém začaly klást odpor, což ovšem neovlivnilo koncentraci domácích a znovu zvítězily 25:17.

Za tým FFÚ Michaela Kalinová