15.12.2017 - Konec semestrální výuky

Reportáž z utkání VL VŠE – FPH vs. FFÚ – ženy

Volejbalová liga VŠE27. 10. 2016 - Ve čtvrtek 27.10. se v hale na Třebešíně odehrálo další kolo Volejbalové ligy VŠE. Šlo o šlágr podzimní části ligy a tomu odpovídalo jak herní nasazení hraček, tak i divácká kulisa, která byla tentokrát dosti početná, hlasitá a pomáhala vytvořit v hale patřičný náboj.

V prvním setu lépe začaly hráčky z financí, které si svojí bojovností a obětavou hrou v poli vypracovaly náskok do koncovky. Za stavu 24:21 pro FFÚ se ale podnikohospodářská fakulta vzepřela průběhu zápasu a otočila koncovku ve svůj prospěch a vyhrála první set 28:26.

Na začátku druhého setu hráčky z FPH pokračovaly ve stejně svižném tempu jako v konci první sady, zatlačily protihráčky servisem a rázem vedly 8:2 a následovalo přerušení hry. Holky z FFÚ se ale díky správně zvolenému time-outu kapitánky oklepaly z posledních nepovedených výměn a vlétly znovu do zápasu. Výměny byly plné obětavých zákroků v poli, razantních smečí a nekompromisních bloků, ale hráčkám z FFÚ se s tím podařilo lépe poprat a tak vyhrály druhý i třetí set a mohly se radovat z vítězství 2:1.

Především děkujeme divákům, kteří dorazili v hojném počtu a podpořili své týmy a doufáme, že tomu tak bude i v dalších kolech Volejbalové ligy.

Za tým fakulty financí a účetnictví Šárka Dostálová