Reprezentační tým volejbalistů VŠE vybojoval stříbrné medaile na Českých akademických hrách 2017

Logo ČAH 2017 - Praha26. 6. 2017 – Vítězstvím v pražské kvalifikaci vysokých škol si tým VŠE zajistil postup do finálového turnaje na Českých akademických hrách 2017. Turnaje ČAH se dále zúčastnili studenti Masarykovy univerzity, Českého vysokého učení technického v Praze, Vysokého učení technického v Brně a Mendelovy univerzity v Brně. V konkurenci kvalitních týmů těchto škol vybojovali studenti VŠE druhé místo. K tomuto umístění je nutno blahopřát a za úspěšnou reprezentaci školy studentům poděkovat.

Cesta k tomuto úspěchu byla založena na kvalitní taktické hře hráčů celého týmu. Kolektivní pojetí zvýrazněné bojovností každého hráče bylo hlavní devizou dosaženého úspěchu.

Tým VŠE reprezentoval ve složení: Jan Vojta (FPH), Martin Turský (FFÚ), Adam Šindel (FFÚ), Adam Kouba (FPH), Adam Ptáček (FPH), Matěj Drahokoupil (FFÚ), Šimon Böhm (FFÚ), Ondřej Bajusz (FFÚ), Jakub Drahokoupil (FFÚ), Jakub Jarošík (FMV), Ondřej Kupilík (FIS)

Volejbalový tým mužů VŠE - ČAH 2017

Výsledky turnaje