Setkání akademické obce volejbalistů a přátel volejbalu Dobronice – 2. 6. – 4. 6. 2017

Setkání akademické obce volejbalistů a přátel volejbalu VŠE se uskuteční i v letošním roce o prvním červnovém víkendu ve sportovním středisku školy v Dobronicích. V letošním roce se setkání bude sportovně i společensky odvíjet od historických událostí spojených s volejbalovými obdobími na škole.

Vážení příznivci volejbalu na Alma Mater,,

dovoluji si vás pozvat na letošní společensko-sportovní setkání. Mých prožitých 21900 dnů bylo úžasných a byly úžasné i obohacující dny strávené s vámi na hodinách volejbalu v Petrovicích, na Balkáně, na Třebešíně, na volejbalových kurzech na Svojšíně, na Suchomelu, v Nicově, v Chorvatsku, na zimních kurzech na SEZu a Spartaku v Rokytnici, při volejbalovém maratónu a turnajích školních i reprezentačních i při Volejbalové lize VŠE. Na letních kurzech bylo i trochu cyklistiky :). Děkuji vám za ně. Věřím, že se vám daří udržovat kolektivy vašich studijních období a rád se s vámi opět potkám a shlédnu vaše pinkací dovednosti při turnaji volejbalových generací „Bošťa Cup 60“.

Setkání se uskuteční ve dnech 2. 6. – 4. 6. 2017 ve Sportovním středisku Vysoké školy ekonomické v Dobronicích u Bechyně.

Pozor přihlašování bude probíhat formou REGISTRACE v Integrovaném studijním a informačním systému VŠE (InSIS) s následnou bezhotovostní platbou. Postup při registraci naleznete v přiloženém dokumentu. Prosím, proveďte registraci nejpozději do 20. 5. 2017 a po mém potvrzení vaší registrace bezhotovostní platbu. Registrace i platby - každý sám za sebe. Žádost o přístupové údaje v InSIS zasílejte na bosticka@vse.cz a uvádějte příjmení za svobodna, studovanou fakultu a rok ukončení studia.

Program setkání:

• volejbalový program – BOŠŤA CUP 60
  • individuální zájem – míčové a pálkovací hry, turistika, cyklistika (vlastní kola) …
  • společenská část – na studiích jsme chodili pinkat do volejbalového míče

Doprava:
vlastní, příjezd v pátek 2. 6. – ubytování od 18.00 hod.

Ubytování:
v chatkách – zajištěno ložní prádlo

Cena:
absolventi a přátelé – 453,- Kč
studenti VŠE – 60,- Kč

Stravování:
při příjezdu 2. 6. do 22.00 hod. bude možnost objednat stravu

Občerstvení pro prodloužený sobotní společenský večer bude zajištěno

Radostné volejbalové zážitky a příjemné životní etapy

Vám přeje

Jaroslav Boštička