Setkání akademické obce volejbalistů a přátel volejbalu
Dobronice – 6. 6. – 8. 6. 2014

Již tradičně o prvním červnovém víkendu se uskuteční Setkání akademické obce volejbalistů a přátel volejbalu VŠE v Praze ve sportovním středisku školy v Dobronicích. Společensko-sportovní setkání absolventů a studentů školy se již stalo pro mnohé pravidelnou možností, jak se po ukončení studia potkat se svými spolužáky, zavzpomínat a se současnými studenty s nadhledem probrat plnění studijních povinností.

Fotogalerie ze setkání 2014

Zde - registrace - absolventi a přátelé

Zde - registrace - studenti

Fotogalerie z minulých ročníků: http://volejbal.vse.cz/fotogalerie/archiv/

Vážené absolventky, absolventi, studentky, studenti a přátelé volejbalu,

dovoluji si Vás pozvat na letošní společensko-sportovní Setkání akademické obce volejbalistů a přátel volejbalu Vysoké školy ekonomické v Praze.

Setkání se uskuteční ve dnech 6. 6. - 8. 6. 2014 ve Sportovním středisku Vysoké školy ekonomické v Dobronicích u Bechyně - GPS: 49°20'37.604"N, 14°30'10.648"E

Program setkání:
sportovní část

• volejbalový program
  • noční orientační běh - dle dostatečného počtu zájemců a najde li se stavitel trati, s sebou baterku nebo čelovku
  • individuální zájem - míčové a pálkovací hry, turistika, cyklistika (vlastní kola) …

společenská část

• dle individuálního zájmu

Doprava:
vlastní, příjezd 6. 6. – možný od 17.00 hod.

Ubytování:
v chatkách – zajištěno ložní prádlo

Cena:
absolventi a přátelé – 450,- Kč
studenti VŠE – 60,- Kč

Stravování:
při příjezdu 6. 6. do 22.00 hod. bude možnost objednat stravu

Prosím o potvrzení účasti a těším se na setkání s Vámi.

Účast potvrďte prosím prostřednictvím online formuláře.

Informace o volejbalovém dění na VŠE naleznete nově také na Facebooku -  https://www.facebook.com/volejbalnavse

Radostné volejbalové zážitky a příjemné životní etapy

Vám přeje

Jaroslav Boštička