Termíny

22.11.2017 20:30 - Pozvánka na utkání žen – NF : FPH

Hledat
Pokročilé hledání




Turnaj smíšených družstev ve volejbale – KPMG Fit Cup 2012 – 1.12. 2012

1.12.2012 00:00

1. 11. 2012 - V sobotu 1. prosince 2012 se ve Sportovní hale Na Třebešíně uskuteční Turnaj smíšených družstev ve volejbale KPMG Fit Cup 2012. Centrum tělesné výchovy a sportu a společnost KPMG Česká republika zvou všechny zájemce, hráče i diváky poznat půvaby vysokoškolského volejbalového zápolení.

 

 

Centrum tělesné výchovy a sportu Vysoké školy ekonomické v Praze pořádá za podpory KPMG Česká republika

TURNAJ SMÍŠENÝCH DRUŽSTEV VE VOLEJBALE KPMG Fit Cup 2012

Termín:
sobota, 1. prosince 2012

Místo: 
Sportovní hala Třebešín

Vysoká škola ekonomická v Praze
Na Třebešíně 3215/1
130 00 Praha 3

GPS: 50°4'55.921"N, 14°28'49.092"E

Kategorie:
vyšší výkonnost – složení družstva 4 M + 2 Ž
nižší výkonnost – složení družstva 3 M + 3 Ž

Zahájení:
8:00 hod. - nižší výkonnost
13:00 hod. - vyšší výkonnost

Přihlášky:
Družstva se přihlásí na e-mail bosticka@vse.cz do 26. 11. 2012, kde uvedou název týmu, jmenný seznam účastníků s ID z InSISu a výkonnost týmu pro potřeby rozlosování. V případě velkého zájmu mohou být později přihlášená družstva odmítnuta. V obou kategoriích bude přijato maximálně 12 družstev.

Systém turnaje:
Bude určen podle počtu přihlášených družstev. K dispozici budou tři hřiště.

Rozhodčí:
Jednotlivá družstva se budou podílet na rozhodování zápasů ostatních družstev.

Dopravní spojení:
Metro – Želivského, dále pěšky cca 10 min pěšky
Bus 133, zastávka Třebešín

Technická ustanovení:
Studenti se zúčastní turnaje na vlastní nebezpečí (bez nároku na případné úrazové odškodnění ze strany organizátora CTVS VŠE).

PaedDr. Jaroslav Boštička                                   Mgr. Miloš Pádivý

organizátor turnaje za CTVS VŠE                         ředitel CTVS VŠE

 

Přihlášené týmy - nižší výkonnost

Název týmu složení týmu
  TÝM SNŮ  Pavlína Ondráčková - 54891, Daniela Zelfelová - 86917, Linda Lojdová - 101712, Kateřina Šimková - 85805, Jiří Vávra - 80217, Martin Kalfař - 88179, Viktor Raška - 86499, Lukáš Barej - 88274
NANOSEKUNDY Radim Vysoký : 94024, Tomáš Herda : 93748, Monika Korychová : 92225, Aneta Milotová : 94258, Katka Brtinska 9563, Michal Sedláček : 10129
DELTA ŘEKY  Pavel Češka 74735, Tomáš Hollmann 72176, Minh Tú Lai 72937, Kristýna Mrázková 73756, Michaela Váňová  74762, Silvie Látalová 71923
TYGŘI A JEJICH RADAR  Lenka Hanzalová 82468, Jirka Šabatka 80985, Veronika Valková 94348, Radek Zubatý 85569,  Jan Bednář 50261, Tereza Valková 101649
BYLO NÁ SEDM Daniel Tuček (87160), Marek Schee (89597), Bc. Slavomír Hylský (71651), Petra Sehnalová (88059), Petra Kovaříková (89349), Klára Kouřimská (89348)
 VŠEUMĚLCI  Aneta Velická - 89736, Jan Kalík - 89288, Vít Rořmberský - 89580, Romana Vildová - 86902, Lucie Strupplová - 87479, Jakub Schorník - 85799
PATRIKŮV HARÉM  Gabriela Čechová 79937, Jana Horová 79958, Ivana Feninová 79818, Eliška Slunečková 95523, Renata Nemkyová 82742, Patrik Labant 56263
 TANEČNÍ ŠKOLA  Kaše Martin  82573, Tročil Jan  83027, Heršálek Petr  50748, Marková Kristýna  88694, Čubová Lenka   95534, věra havelková 95191, Vladislava Indrová, ID:71676
 KLADIVOUNI  Bc. Marek Pecka (79519), Václav Nejedlý (85945), Bc. Josef Erneker (74270), Anna Koubková (87341), Veronika Vlčková (89745), Lucie Reisnerová (88110), Bc. Jekaterina Lučkaničová (73920)
 BOBÍCI  Povolný Jan (93251), Netolická Veronika (96071), Vrkoč Martin (93369), Skulinová Michaela 101797, Vávrová Iveta 72987 a Petrůj Jan 94223
JAROLÉTOPODZIMZIMA Karolína Kamlerová, 89290, Tadeáš Gregůrek, 88261, Julie Fritscherová, 88255, Ján Magdolen, 89421, Bohumír Bušo, 87002
 TRHLÍCI  Michal Kalista - 54950, Martin Šantrůček - 56245, Daniel Ochman - 72355 Jana Škrobánková - 72802, Hana Čiháková - 54489, Simona Jílková 72394
Dále se mohou přihlásit týmy jako náhradníci. V případě odhlášení výše přihlášených týmů náhradníky budu informovat
ARENA  Kučerová Zdeňka  57500, Malíková Šárka 75284, Schilla Filip 41783, Kellnerová Zuzana 74786,  Kolštrom Jan 57101,
Kryšrof Havlín 89202
 ŠAKALÍ NÁŘEZ  Klára Pravdová     (93928),  Michaela Kafková (95842,  Petr Polednik      (96114), Filip Dvořák     (95678)

Přihlášené týmy - vyšší výkonnost

Název týmu složení týmu
 společnost KPMG
 MÁŠ TO MARNÝ!!! Andrea Petrovičová (92926), Michaela Kysilková (71751), Martin Turský (93552), Šimon Böhm (94127), Martin Haver (99204),Martin Mach (90084)
 CHLEBA! Martin Bárta (93134), Adam Ptáček (93935), Tomáš Janoušek, (93072), Jaroslav Brdjar (53294), Klára Falcmanová (95685), Barbora Falcmanová (92176)
  KPRH Martin Kohout xkohm00 79839, Kamil Hejzlar xhejk10 86678, Martin Hanzal xhanm55 87278, Ondřej Čech xceco03 87232, Zuzana Laštůvková, xlasz01, Klára Musichová, xmusk00, 93875, Ondřej Kovář, xkovo00,88203
 RYCHLÉ PÍPY Josef Vencovský (73924), Tomáš Cejnar (80666), Daniel Černý (80678), Ondřej Novotný (74830), Barbora Bellová (82322), Iveta Přívratská (81847), Radka Skoková 71875
 GUMKÁČI  Lucie Pecháčková 82776, Bc. Bohumil Urban 55193, Bc. Petr Vaněk 59826, Markéta Hrubá 82514, Bc. Jakub Chroboček 73255, Petr Jassa 86241

RUMOVÝ PRALINKY

 Petr Schmied 57208, Pavla Válková 89726, Lenule Peterová 50599, Barča Sokolová 73260, HOnza Kladiva 81585, Jakub Jordanidis 74558, Adam Hrubec (ID dodám asap)

RANDE NASLEPO

Lenka Čubová: 95534, Vojtěch Burkert: 85681, Martin Rovný: 79620, Hana Marie Smrčková: 79631, Lukáš Pokorný: 93107, Jakub Heráň: 85710
NIČITELÉ PALUBOVEK  101783 - Tomáš Haring, 794308 - Bohumil Kratochvíl, 7100239 - Antonín Ticháček, 7101858 - Barbora Výšková, 100805 - Katka Kleslová, 55694 - Jirí Macák, 87977 - Marek Blaha
PROFÍCI  Tereza Fialová 95539, Zdeňka Kmochová 96357, Petra Mrázová 82042, Marek Novotný 79428, Jiří Neumajer 86781, Jan Šťěpán 79275
 POLITOTÝM  Gabriela Štěpanyová 89674, Nikola Pařízková 89502, Jan Zídek 89776, Adam Kubný 89374, Milan Eibl 86395, Filip Košťál 89339
BAGER DOBRY Matus Kocun - 73875, Peter Kralik - 71608, Brano Kacur - 54777, Michal Sopko - 54548, Lubomir Drencak - 54704, Zuzana Tomcova - 73623, Sarka Steflova - 53802
Dále se mohou přihlásit týmy jako náhradníci. V případě odhlášení výše přihlášených týmů náhradníky budu informovat
ARENA  Kučerová Zdeňka  57500, Malíková Šárka 75284, Schilla Filip 41783, Kellnerová Zuzana 74786,  Kolštrom Jan 57101,
Kryšrof Havlín 89202

 

Výsledky - nižší výkonnost:

1. místo – TANEČNÍ ŠKOLA - Kaše Martin 82573, Tročil Jan 83027, Heršálek Petr 50748, Marková Kristýna 88694, Čubová Lenka 95534, věra havelková 95191, Vladislava Indrová71676

2. místo – PATRIKŮV HARÉM -  Gabriela Čechová 79937, Jana Horová 79958, Ivana Feninová 79818, Eliška Slunečková 95523, Renata Nemkyová 82742, Patrik Labant 56263

3. místo – TRHLÍCI -  Michal Kalista  54950, Martin Šantrůček  56245, Daniel Ochman  72355 Jana Škrobánková  72802, Hana Čiháková  54489, Simona Jílková 72394,

4. místo – TYGŘI A JEJICH RADAR - Lenka Hanzalová 82468, Jirka Šabatka 80985, Veronika Valková 94348, Radek Zubatý 85569, Jan Bednář 50261, Tereza Valková 101649

5. místo –  KLADIVOUNI - Bc. Marek Pecka 79519, Václav Nejedlý 85945, Bc. Josef Erneker 74270, Anna Koubková 87341, Veronika Vlčková 89745, Lucie Reisnerová 88110, Bc. Jekaterina Lučkaničová 73920

6. místo – NANOSEKUNDY- Radim Vysoký : 94024, Tomáš Herda : 93748, Monika Korychová : 92225, Aneta Milotová : 94258, Katka Brtinska 9563, Michal Sedláček : 10129

7. místo – TÝM SNŮ - Pavlína Ondráčková 54891, Daniela Zelfelová 86917, Linda Lojdová  101712, Kateřina Šimková  85805, Jiří Vávra  80217, Martin Kalfař  88179, Viktor Raška  86499, Lukáš Barej  88274

8. místo – VŠEUMĚLCI -  Aneta Velická  89736, Jan Kalík  89288, Vít Rořmberský  89580, Romana Vildová  86902, Lucie Strupplová  87479, Jakub Schorník  85799   

9. místo – BYLO NÁ SEDM - Daniel Tuček (87160), Marek Schee (89597), Bc. Slavomír Hylský (71651), Petra Sehnalová (88059), Petra Kovaříková (89349), Klára Kouřimská (89348)

10. – 12. místo –  JAROLÉTOPODZIMZIMA, DELTA ŘEKY,

 

Výsledky - vyšší výkonnost:

1. místo –  GUMKÁČI -  Lucie Pecháčková 82776, Bc. Bohumil Urban 55193, Bc. Petr Vaněk 59826, Markéta Hrubá 82514, Bc. Jakub Chroboček 73255, Petr Jassa 86241

2. místo – RYCHLÉ PÍPY - Josef Vencovský (73924), Tomáš Cejnar (80666), Daniel Černý (80678), Ondřej Novotný (74830), Barbora Bellová (82322), Iveta Přívratská (81847), Radka Skoková 71875

3. místo –  MÁŠ TO MARNÝ - Andrea Petrovičová (92926), Michaela Kysilková (71751), Martin Turský (93552), Šimon Böhm (94127), Martin Haver (99204),Martin Mach (90084)

4. místo – CHLEBA - Martin Bárta (93134), Adam Ptáček (93935), Tomáš Janoušek, (93072), Jaroslav Brdjar (53294), Klára Falcmanová (95685), Barbora Falcmanová (92176)

5. místo – KPMG

6. místo – RUMOVÝ PRALINKY - Petr Schmied 57208, Pavla Válková 89726, Lenule Peterová 50599, Barča Sokolová  73260, Honza Kladiva 81585, Jakub Jordanidis 74558, Adam Hrubec

7. místo – NIČITELÉ PALUBOVEK - 101783 – Tomáš Haring, 794308 – Bohumil Kratochvíl, 7100239 – Antonín Ticháček, 7101858 – Barbora Výšková, 100805 – Katka Kleslová, 55694 – Jirí Macák, 87977 – Marek Blaha

8. místo –  KPRH - Martin Kohout  79839, Kamil Hejzlar 86678, Martin Hanzal 87278, Ondřej Čech  87232, Zuzana Laštůvková,  Klára Musichová, 93875, Ondřej Kovář,88203

9. místo – BAGER DOBRY - Matus Kocun – 73875, Peter Kralik – 71608, Brano Kacur – 54777, Michal Sopko – 54548, Lubomir Drencak – 54704, Zuzana Tomcova – 73623, Sarka Steflova – 53802

10. – 12. místo – RANDE NASLEPO, PROFÍCI, POLITOTÝM