Termíny

22.11.2017 20:30 - Pozvánka na utkání žen – NF : FPH

Hledat
Pokročilé hledání




Turnaj smíšených družstev ve volejbale – KPMG Fit Cup 2014 – 29.11. 2014

29.11.2014 08:00

turnaj_smisenych_druzstev_ve_volejbale-kpmg-fit-cup-29_11_201429. 11. 2014 – V sobotu 29. listopadu 2014 se ve Sportovní hale Vysoké školy ekonomické v Praze Na Třebešíně uskuteční Turnaj smíšených družstev ve volejbale KPMG Fit Cup 2014. Centrum tělesné výchovy a sportu a společnost KPMG Česká republika, s.r.o. zvou zájemce, hráče studenty VŠE i diváky poznat půvaby vysokoškolského volejbalového zápolení.

 

 

 

Centrum tělesné výchovy a sportu Vysoké školy ekonomické v Praze za podpory KPMG Česká republika, s. r. o.

TURNAJ SMÍŠENÝCH DRUŽSTEV VE VOLEJBALE KPMG Fit Cup 2014

Termín:
sobota, 29. listopadu 2014

Místo: 
Sportovní hala Třebešín

Vysoká škola ekonomická v Praze
Na Třebešíně 3215/1
130 00 Praha 3

Kategorie:
vyšší výkonnost – složení družstva 4 M + 2 Ž
nižší výkonnost – složení družstva 3 M + 3 Ž

Zahájení:
8:00 hod. - nižší výkonnost
14:00 hod. - vyšší výkonnost

Přihlášky:
Družstva studentů školy se přihlásí na e-mail bosticka@vse.cz do 24. 11. 2014, kde uvedou název týmu a výkonnost týmu pro potřeby rozlosování, jmenný seznam účastníků s ID z InSISu. V případě velkého zájmu mohou být později přihlášená družstva odmítnuta. V obou kategoriích bude přijato maximálně 12 družstev.

Systém turnaje:
Bude určen podle počtu přihlášených družstev. K dispozici jsou tři hřiště.

Rozhodčí:
Jednotlivá družstva se budou podílet na rozhodování zápasů ostatních družstev.

Dopravní spojení:
Metro – Želivského, dále pěšky cca 10 min pěšky
Bus 133, zastávka Třebešín

Technická ustanovení:
Studenti se zúčastní turnaje na vlastní nebezpečí (bez nároku na případné úrazové odškodnění ze strany organizátora CTVS VŠE).

PaedDr. Jaroslav Boštička                                   Mgr. Tomáš Pachl

organizátor turnaje za CTVS VŠE                         ředitel CTVS VŠE

 

Přihlášené týmy - nižší výkonnost

Název týmu složení týmu
Vořežpruti Veronika Lehečková 100403, Sabina Lutonská 112893, Dziyana Valevataya 100606, Martin Hanousek 100318, Filip Šrám 100573, Ondřej Harapát 82492
Best Smeč Barbora Kuncová 79990, Hana Šanová 92662, Jana Slabejová 89615, Kateřina Kunešová 101144, Gabriela Čechová 79937, Berenika Havlová 95529
 Kladivouni Kateřina Jastremská 81902, Veronika Schinerová 86969, Lucie Reisnerová 88110, Martin Jurík 87051, Ľubomír Kubík 88670, Igor Földes 93736
Plácačky Jan Čmelík 88346, Fili Borek 108583, Klára Dvořáková 90425, Bohumila Klajbová 97241, Nikol Radnotyová 97904, Alexandra Klačková  97240​, Lukáš Teichmann 81016
Profesionálni amatéri Adriana Krídlová 100383, Lukáš Knobloch 102810, Kateřina Laubeová 101796, František Demi 92167, Michaela Košatková 114236, Tuan Ngo Anh 102634
Jenom trojky Alžběta Dvořáková 92906, Denisa Jančíková 92911, Anna Koubková 87341, David Bárta 92904, Patrik Krause 92974, Jan Žítek 92943, Petr Krejčí 102626
Metršede Michaela Skulinová 101797, Iva Bukovjanová 101719, Karolína Škvařilová 99969, Tomáš Hospůdka 108718, Michael Čížek 110011, Patrik Labant 82255
Hrany Gonšenicová Jana 95468, Lucia Volochová 95583, Lenka Čubová 95534, Jan Tročil 83027, Vít Rožmberský 89580, Jiří Kosík 95422
Kočkodani Barbora Hermannová 113713, Michaela Hájková 113825, Kateřina Synková 113594, Jakub Dvořák 95679, Vojtěch Slavík 114651, Daniel Štarha, 114700
 Slušnej oddíl Matěj Mudroch 108602, Pavel Štok 101720, Dalibor Herbrich 109977, Veronika Mitgrenová 107968, Lucia Olosová 97883, Magda Nosková 109958
Nic extra Eliška Kvasničková 113940, Iva Knapová 114642, Denisa Preisová 113900, Jan Helcl 108619, Jaroslav Václav 114171, Radek Bernard 114598
N2N Victoria Kidalova 113129, Kateryna Malyk 113569, Tereza Kaslová 108925, Dominik Tichý 113437, Adam Koldinský 115356, Bogdan Gajdučeňa 107042
náhradní týmy
Hocikto Dominika Šablatúrová 89646, Matěj Broniš 87224, Monika Schottková 86839, Jan Fojtík 87865, Petra Kovaříková 89349, Matúš Kocún 73875

Přihlášené týmy - vyšší výkonnost

Název týmu složení týmu
KPMG
 Špatně přihlášeni Tereza Stelzigová 113386, Martin Čihák 88345, Filip Zima 113451, Ondřej Budík 100279, Michaela Budíková 88127, Lukáš Sedláček 115280
CHLEBA! Martin Bárta 93134, Adam Ptáček 93935, Tomáš Janoušek 93072, Ondřej Rédl 93535, Klára Falcmanová 95685, Barbora Falcmanová 92176, Ondřej Bajusz 114705
Berušky Vojtěch Dluhoš 112993, Tereza Fesslová 113805, Jan Koutný 113127, Zuzana Tvrdoňová 113455, Roman Venhuda 114182, Alessandro Da Rold 116005
 Mixér Daniela Kubiszová 82644, Tereza Fialová 95539, Roman Hospodar 71665, Jozef Šimoňák 73932, Jaroslav Brdjar, Filip Komorous 74736, Karolína Škvařilová 99969
Aperolníci Lenka Hanzalová 82468, Veronika Valková 94348, Jiří Šabatka 80985, Petr Mucha 94506, Martin Haver 99204, Samuel Šiška 89661, Jan Kladiva 81585
 Musíme mít název Eliška Běhalová 100112, Tereza Hrušková 101069, Michal Sedláček 101294, Štěpán Chvosta 101749, Ján Káva 107069, David Mysliveček 85943
 VŠEBorci Křempek Vojtěch 98171, Molčák Filip 108620, Hospůdka Tomáš 108718, Čížek Michael 110011, Hezinová Aneta 98108, Mrázová Petra 82042
Extra tým  Gleb Kleimenov 102122, Elisey Mashchenskiy 86760, Nikolai Kulishenko 113935, Kateřina Zapletalová 102595 Alina Sushkova 87482
 KPRH Martin Kohout 79839, Jekaterina Lučkaničová 73920, Eliška Kánová 72204, Ondřej Čech 87232, Ondřej Kovář 88203
 Sranda musí být Monika Korychová 92225, Bc. Tomáš Herda 93748, Martin Michalský 101687, Jiří Gabauer 109219, Jana Hladíková 109115, Jan Procháček