Termíny

22.11.2017 20:30 - Pozvánka na utkání žen – NF : FPH

Hledat
Pokročilé hledání




Turnaj smíšených družstev ve volejbale – KPMG Fit Cup 2015 – 28.11.2015

28.11.2015 08:00

Turnaj smíšených družstev ve volejbale – KPMG Fit Cup 201528. 11. 2015 - V sobotu 28. listopadu 2015 se ve Sportovní hale Vysoké školy ekonomické v Praze Na Třebešíně uskuteční Turnaj smíšených družstev ve volejbale KPMG Fit Cup 2015. Centrum tělesné výchovy a sportu a společnost KPMG Česká republika, s.r.o. zvou zájemce, studenty VŠE i diváky poznat půvaby vysokoškolského volejbalového zápolení.

 

 

 

Centrum tělesné výchovy a sportu Vysoké školy ekonomické v Praze za podpory KPMG Česká republika, s. r. o.

TURNAJ SMÍŠENÝCH DRUŽSTEV VE VOLEJBALE KPMG Fit Cup 2015

Termín:
sobota, 28. listopadu 2015

Místo:
Sportovní hala Třebešín

Vysoká škola ekonomická v Praze
Na Třebešíně 3215/1
130 00 Praha 3

Kategorie:
vyšší výkonnost – složení družstva 4 M + 2 Ž
nižší výkonnost – složení družstva 3 M + 3 Ž

Zahájení:
8:00 hod. - nižší výkonnost
14:00 hod. - vyšší výkonnost

Přihlášky:
Družstva studentů školy se přihlásí na e-mail bosticka@vse.cz do 20. 11. 2015, kde uvedou název týmu a výkonnost týmu pro potřeby rozlosování, jmenný seznam účastníků s ID z InSISu. V případě velkého zájmu mohou být později přihlášená družstva odmítnuta. V obou kategoriích bude do turnaje přijato maximálně 12 týmů.

Systém turnaje:
Bude určen podle počtu přihlášených družstev. K dispozici jsou tři hřiště.

Rozhodčí:
Jednotlivá družstva se budou podílet na rozhodování zápasů ostatních družstev.

Dopravní spojení:
Metro – Želivského, dále pěšky cca 10 min pěšky
Bus 133, zastávka Třebešín

Technická ustanovení:
Studenti se zúčastní turnaje na vlastní nebezpečí (bez nároku na případné úrazové odškodnění ze strany organizátora CTVS VŠE).

PaedDr. Jaroslav Boštička Mgr. Tomáš Pachl

organizátor turnaje za CTVS VŠE ředitel CTVS VŠE

 

Přihlášené týmy - nižší výkonnost

Název týmu složení týmu
Saláti  Boukalová Katka 112700, Čorejová Monika 112971, Hanus Lukáš 113720, Hujerová Monika 90815, Jurák Marek 107517, Vojtěch Sukup  107289
 STRÁŽCI VESMÍRU  Bartošová Veronika 112955, Daniel Šimandlík 93547, Matěj Brandejs 113748, Martin Solfronk 107331, Tereza Pudelová 113269, Martina Šrámková 83163
 Třetí od konce  Anna Chaloupková 120496, Tereza Vanišová 122336, Monika Charousková 120503, Jan Kudrnáč 118772, Patrik Šváb 120740, Přemysl Martinec 118789
KOČKODANI  Barbora Hermannová 113713, Michaela Budíková 88127, Michaela Hájková 113825, Daniel Štarha 114700, , Vojtěch Slavík 114651, Vladimíra Veselého 87170
Jenom trojky  David Bárta 92904, Jan Žítek 92943, Petr Krejčí 102626,Alžběta Dvořáková 92906, Lenka Hradilová 92980, Kateřina Zapletalová 102595,  Jakub Štětina 95947
Mančestr  Rozman Vasyl 120200, Kidalova Victoria 113129, Sucharová Anna 120222, Karashev Kazbek 119477, Bolotin  Anton 120049, Hrochová  Kateřina 120088
 Rumíci  Karolína Škvařilová 99969, Nikol Radnotyová 97904, Zuzana Malimánková 97844, Roman Sladovník 107180, Filip Uhelák 108643, Dávid Šimo 106979
 Pozdní Sběr    Vítek Rožmberský 89580, Skulinová Michaela  101797,Iva Bukovjanová 101719Patrik Labant 82255, Neumajer Jiří 86781, Hospůdka Tomáš 108718
Fénixův řád  Romana Čertíková ID 88343, Ondřej Mařík ID 92266, Michaela Malá ID 100416, Honza Čmelík 120060, Hana Sládková ID 97946, Pikl Tomáš 86802
 Stars  Martin Jenšík 87772, Petra Bubeníčková 100659, Denisa Dvořáková 100302, Denisa Lachová 100400, Lukáš Vacuška 100102, David Štefek 100574
 Daňci  David Vejvalka 114711, Tomáš Sýkora 114610, František Petrouš 114722, Barbora Bútorová 113037, Karolína Turková 101807
Náhodný výběr Tereza Medunová 100432, Katka Martínková 100426,  Veronika Lehečková 100403, Ondrej Merta 49574, Martin Jurík 87051, Radek Zubaty 85569

Přihlášené týmy - vyšší výkonnost

Název týmu složení týmu
tým společnosti KPMG
Fifinky Kateřina Pokorná  114031, Marta Hnízdová  113840, Matěj Martinák 113966, Josef Kašpar 112862, Filip Suk 93120, Kysilka Mirek 120529
CHLEBA! Martin Bárta 93134, Adam Ptáček 93935, Jiří Rajl 116101, Ondřej Rédl 93535, Barbora Falcmanová 92176, Aneta Borovská 86619
Bábätká  Ján Káva 107069, Ondřej Bajusz 114705, Kateřina Gavlasová 108713, Martin Haver 99204, Lucia Olosová 97883, Ľubomír Kubík 88670
Špatně přihlášeni  Martin Čihák 88345, Michael Kuryl 108125, Filip Zima 113451, Martin Kalfař 88179, Tereza Stelzigová 113386, Zuzana Tvrdoňová 113455
Bylo nás pět  Jakub Jarošík 120399, Veronika Janírková 121927, Kristýna Posltová 122017, Antonín Pulkrab 121692, Dominik Tkáč 118928, Petr Karal 121646, Skoumalová Barbora 119920
Mimoni  Pavel Štok 101720, Jana Hladíková 109115, Filip Borek 108583, Petr Pavlík 108492, Jiří Gabauer 109219, Andrea Vaňková 101815
Hakuna Matata  Tereza Fialová  95539, Zdena Kmochová  96357, David Scholle  115664, David Veselý 75248 , Štěpán Chvosta  101749, Filip Komorous  74736