Termíny

18.9.2017 - 22.9.2017 - Změny v zápisech – semestrální kurzy

-

Více... »

Hledat
Pokročilé hledání




Turnaj smíšených družstev ve volejbale – KPMG Fit Cup 2016 – 26.11.2016

26.11.2016 08:00

Turnaj smíšených družstev ve volejbale – KPMG Fit Cup 201626. 11. 2016 - V sobotu 26. listopadu 2016 se ve Sportovní hale Vysoké školy ekonomické v Praze Na Třebešíně uskuteční Turnaj smíšených družstev ve volejbale KPMG Fit Cup 2016. Centrum tělesné výchovy a sportu a společnost KPMG Česká republika, s.r.o. zvou zájemce, studenty VŠE i diváky poznat půvaby vysokoškolského volejbalového zápolení.

 

 

 

Centrum tělesné výchovy a sportu Vysoké školy ekonomické v Praze za podpory KPMG Česká republika, s. r. o.

Logo KPMG

TURNAJ SMÍŠENÝCH DRUŽSTEV VE VOLEJBALE KPMG Fit Cup 2016

Termín:
sobota, 26. listopadu 2016

Místo:
Sportovní hala Třebešín

Vysoká škola ekonomická v Praze
Na Třebešíně 3215/1
130 00 Praha 3

Kategorie:
vyšší výkonnost – složení družstva 4 M + 2 Ž -  Přihlašování  je prodlouženo do 21. 11. bez možnosti objednání triček
nižší výkonnost – složení družstva 3 M + 3 Ž - kategorie obsazena

Zahájení:
8:00 hod. - nižší výkonnost
14:00 hod. - vyšší výkonnost

Přihlášky: Přihlašování vyšší výkonnosti je prodlouženo do 21. 11. bez možnosti objednání triček
Družstva studentů školy se přihlásí na e-mail bosticka@vse.cz do 10. 11. 2016, kde uvedou název týmu a výkonnost týmu pro potřeby rozlosování, jmenný seznam účastníků s ID z InSISu. Vedoucí týmů obdrží prolink na formulář, který rozešle hráčům týmu pro objednání triček KPMG Fit Cup 2016 osobní velikosti. Objednání je nutno provést nejpozději do 11. 11. 2016.

V případě velkého zájmu mohou být později přihlášená družstva odmítnuta. V obou kategoriích bude do turnaje přijato maximálně 12 týmů.

Systém turnaje:
Bude určen podle počtu přihlášených družstev. K dispozici jsou tři hřiště.

Rozhodčí:
Jednotlivá družstva se budou podílet na rozhodování zápasů ostatních družstev.

Dopravní spojení:
Metro – Želivského, dále pěšky cca 10 min pěšky
Bus 133, zastávka Třebešín

Technická ustanovení:
Studenti se zúčastní turnaje na vlastní nebezpečí (bez nároku na případné úrazové odškodnění ze strany organizátora CTVS VŠE).

PaedDr. Jaroslav Boštička Mgr. Tomáš Pachl

organizátor turnaje za CTVS VŠE ředitel CTVS VŠE

 

Přihlášené týmy - nižší výkonnost

Název týmu složení týmu
 Dodatečně  Boukalová Katarína 112700, Čorejová Monika 112971, Krajčinovská Tereza 113138, Boukal Zdeněk 122314, Nekuža Jiří 113989, Sládek Pavel 101471
Švábi Anna Chaloupková 120496; Tereza Vanišová 122336; Monika Charousková 120503; Jan Kudrnáč 118772; Přemysl Martinec 118789; Rastislav Franek 128451, Vojtěch Hrdina 120087, Tereza Císařová 127373
 Jenom Trojky  David Bárta 92904, Jan Žítek 92943, Petr Krejčí 102626, Alžběta Dvořáková 92906, Lenka Hradilová 92980, Andrea Petrovičová 92926
Lana Drahrepus  ? Barbora Bogumská 120474 ?, Vojtěch Dluhoš 112993, Zuzana Hanáčková 127530, Marius Kempný 102468, Martin Matoušek 119499, Jitka Šinfeldová 114136, Tereza Loukotová 120573
cereal killers  Lýdia Firkaľová 114446, Xavér Žák 121636, Iva Knapová 114642, Iryna Deketová 120416, Adam Orémus 119543, Juraj Mušinka 113983
Spirit Wings  Tuan Nguyen Minh 93884, Michaela Trnalová 119835, Nhan Nguyenová 113550, Thi Phuong Anh Nguyenová 128708, Tomáš Chromík 127066, Doan Manh Hung 113781,Viet Hung Pham 115449, Aneta Stanislavová 127211
90-60-90  Michal Pochobradský 127449, Martin Šašek  100910, Anh Hoang 100705, Tereza Medunová 100432, Denisa Lachová  100400, Tereza Kumperová 100396
Nou stres  Matěj Mudroch 108602, Peter Matejov 102630, Filip Borek 108583, Veronika Mitrengová 107968, Marie Šoukalová 101568, Barbora Veselá 108096
 Klub Premotivovanych ManaGeru  Barbora Bogumska 120474, Katerina Kochova 107925, Eliska Petrova 95560, Lukas Rolf 97920, Karel Beranek 113737, Vojtech Vorisek 114190
Lukášův vítězný tým - "odhlášeni"  Daniela Mišová 127887, Monika Říhová 127904, Kornélia Linkeschová 108383, Lukáš Matejovie 108437, Lukáš Hulinský 108513, Jakub Kudyn 128085
Metr šede  Michaela Skulinová 101797, Karolina Škvařilová 99969, Šárka Tvrdíková 119080, Karin Pavúrová 97902, Tomáš Hospůdka 108718, Vojtěch Křempek 98171, Michael Čížek 110011, Filip Molčák 108620
 Závodní lemry  Tomáš Pikl 86802, Mirek Pikhart 101397, Hanka Sládková 97946, Aron Kovesdi 124847, Luna Bencivenga 124744, Daniela Hrušovská 118769
KPMG tým sponzora turnaje
"Včera nám to šlo" ? Aneta Stanislavová 127211, Pavla Hrabcová 127808, Martina Machatová 127885, Dominik Makovec 121578, Karel Hanzálek 128849, David Makovský 124054, Markéta Vaňková 124182
Prerastené perníčky Petr Netolický 128526, Jana Petržilková 123968, Petr Novák 125903, Daniela Krestová 127039, Jakub Hřídel 127047, Ksenya Gorelova 122185, Štefanová Lucie 125793

Přihlášené týmy - vyšší výkonnost

Název týmu složení týmu
Totální Nasazení  Jakub Průdek 114043, Veronika Bartošová 112955, Michaela Janová 108450, Jiří Gabauer 109219, Davide Vitale 94253, František Petrouš 114722
Metr šede  Michaela Skulinová 101797, Karolina Škvařilová 99969, Šárka Tvrdíková 119080, Tomáš Hospůdka 108718, Vojtěch Křempek 98171, Michael Čížek 110011, Filip Molčák 108620
CHLEBA!  Martin Bárta 93134, Adam Ptáček 93935, Tomáš Janoušek 93072, Ondřej Rédl 93535, Jiří Rajl 116101,Barbora Falcmanová 92176, Klára Falcmanová 95685
KPMG  tým sponzora turnaje
Žubrienky  Viktor Nemčok  109278, Lucia Olosová  97883, Ján Káva  107069, Michaela Budíková  88127, Hana Urbánková  108224, Ľubomír Kubík  88670
Šup tam steam  Veronika Janírková 121957, Barbora Layerová 121573, Jan Čmelík 120060, Dominik Tkáč 118928, Ondřej Bukáček 89111, Daniel Šimandlík 93547
 Vychodňare  Peter Kuchár 127814,  Ľuboš Šefčík 127259, Katarína Vajdová 127252, Maroš Chudý 125873, Michal Chudina 128507, Bianca Gross 126944
Shaka zulu  Filip Provázek (124943), Jakub Kačmár (122408), František Fogaraš (128690), Anna Iarovitsyna (124877), Kateřina Pěničková (128913), Matúš Malina (126708)