Termíny

20.4.2017 18:00 - 8.9.2017 09:00 - 2. etapa zápisu - mimosemestrální kurzy - Letní sportovní kurzy

5.6.2017 - 29.8.2017 - Registrace – semestrální kurzy

Hledat
Pokročilé hledání




6. ročník – ak. rok 2017/2018

Výsledky předchozích ročníků naleznete v archivu volejbalové ligy VŠE.

Volejbalová liga VŠE

 

Rozpis soutěže

ROZPIS UTKÁNÍ - ŽENY
6. ročník - akademický rok 2017/2018 | podzimní kolo soutěže - zimní semestr
DOMÁCÍ HOSTÉ DATUM DEN ČAS OBJEKT
Fakulta financí a účetnictví Fakulta mezinárodních vztahů 4.10.2017 středa 20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně
Fakulta podnikohospodářská Fakulta informatiky a statistiky  11.10.2017 středa 20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně
Národohospodářská fakulta Fakulta financí a účetnictví  18.10.2017 středa 20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně
Fakulta mezinárodních vztahů Fakulta podnikohospodářská 25.10.2017 středa 20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně
Fakulta informatiky a statistiky Národohospodářská fakulta 1.11.2017 středa 20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně
Fakulta podnikohospodářská Fakulta financí a účetnictví 8.11.2017 středa  20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně
Fakulta informatiky a statistiky Fakulta mezinárodních vztahů 15.11.2017 středa 20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně
Národohospodářská fakulta Fakulta podnikohospodářská 22.11.2017 středa 20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně
Fakulta financí a účetnictví Fakulta informatiky a statistiky 29.11.2017 středa 20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně
Fakulta mezinárodních vztahů Národohospodářská fakulta 6.12.2017 středa 20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně

 

ROZPIS UTKÁNÍ - MUŽI
6. ročník - akademický rok 2017/2018 | podzimní kolo soutěže - zimní semestr
DOMÁCÍ HOSTÉ DATUM DEN ČAS OBJEKT
Fakulta financí a účetnictví Fakulta mezinárodních vztahů 5.10.2017 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně
Fakulta podnikohospodářská Fakulta informatiky a statistiky 12.10.2017 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně
Národohospodářská fakulta Fakulta financí a účetnictví 19.10.2017 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně
Fakulta mezinárodních vztahů Fakulta podnikohospodářská 26.10.2017 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně
Fakulta informatiky a statistiky Národohospodářská fakulta 2.11.2017 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně
Fakulta podnikohospodářská Fakulta financí a účetnictví 9.11.2017 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně
Fakulta informatiky a statistiky Fakulta mezinárodních vztahů  16.11.2017 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně
Národohospodářská fakulta Fakulta podnikohospodářská 23.11.2017 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně
Fakulta financí a účetnictví Fakulta informatiky a statistiky 30.11.2017 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně
Fakulta mezinárodních vztahů Národohospodářská fakulta  7.12.2017 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně

 

ROZPIS UTKÁNÍ - ŽENY
6. ročník - akademický rok 2017/2018 | jarní kolo soutěže - letní semestr
DOMÁCÍ HOSTÉ DATUM DEN ČAS OBJEKT
Fakulta mezinárodních vztahů Fakulta financí a účetnictví středa 20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně
Fakulta informatiky a statistiky Fakulta podnikohospodářská  středa 20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně
Fakulta financí a účetnictví Národohospodářská fakulta středa 20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně
Fakulta podnikohospodářská Fakulta mezinárodních vztahů středa 20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně
Národohospodářská fakulta Fakulta informatiky a statistiky středa 20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně
Fakulta financí a účetnictví Fakulta podnikohospodářská středa 20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně
Fakulta mezinárodních vztahů Fakulta informatiky a statistiky středa 20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně
Fakulta podnikohospodářská Národohospodářská fakulta středa 20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně
Fakulta informatiky a statistiky Fakulta financí a účetnictví středa 20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně
Národohospodářská fakulta Fakulta mezinárodních vztahů středa 20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně

 

ROZPIS UTKÁNÍ - MUŽI
6. ročník - akademický rok 2017/2018 | jarní kolo soutěže - letní semestr
DOMÁCÍ HOSTÉ DATUM DEN ČAS OBJEKT
Fakulta mezinárodních vztahů Fakulta financí a účetnictví čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně
Fakulta informatiky a statistiky Fakulta podnikohospodářská čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně
Fakulta financí a účetnictví Národohospodářská fakulta čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně
Fakulta podnikohospodářská Fakulta mezinárodních vztahů čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně
Národohospodářská fakulta Fakulta informatiky a statistiky čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně
Fakulta financí a účetnictví Fakulta podnikohospodářská čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně
Fakulta mezinárodních vztahů Fakulta informatiky a statistiky čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně
Fakulta podnikohospodářská Národohospodářská fakulta čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně
Fakulta informatiky a statistiky Fakulta financí a účetnictví čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně
Národohospodářská fakulta Fakulta mezinárodních vztahů čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně

 

Tabulky výsledků

PODZIMNÍ KOLO SOUTĚŽE – ZIMNÍ SEMESTR – ŽENY FFÚ FMV FPH FIS NF SETY MÍČE BODY POŘADÍ
Fakulta financí a účetnictví
Fakulta mezinárodních vztahů
Fakulta podnikohospodářská
Fakulta informatiky a statistiky
Národohospodářská fakulta

 

PODZIMNÍ KOLO SOUTĚŽE – ZIMNÍ SEMESTR – MUŽI FFÚ FMV FPH FIS NF SETY MÍČE BODY POŘADÍ
Fakulta financí a účetnictví
Fakulta mezinárodních vztahů
Fakulta podnikohospodářská
Fakulta informatiky a statistiky
Národohospodářská fakulta

 

Tabulky výsledků

JARNÍ KOLO SOUTĚŽE – LETNÍ SEMESTR – ŽENY FFÚ FMV FPH FIS NF SETY MÍČE BODY POŘADÍ
Fakulta financí a účetnictví
Fakulta mezinárodních vztahů
Fakulta podnikohospodářská
Fakulta informatiky a statistiky
Národohospodářská fakulta

 

JARNÍ KOLO SOUTĚŽE - LETNÍ SEMESTR - MUŽI FFÚ FMV FPH FIS NF SETY MÍČE BODY POŘADÍ
Fakulta financí a účetnictví
Fakulta mezinárodních vztahů
Fakulta podnikohospodářská
Fakulta informatiky a statistiky
Národohospodářská fakulta
Volejbalová liga VŠE - 6. ročník - akademický rok 2017/2018 - ŽENY
PODZIMNÍ KOLO SOUTĚŽE - ZIMNÍ SEMESTR JARNÍ KOLO SOUTĚŽE - LETNÍ SEMESTR VÝSLEDNÉ POŘADÍ SOUTĚŽE
SETY MÍČE BODY SETY MÍČE BODY SETY MÍČE BODY POŘADÍ
Fakulta financí a účetnictví
Fakulta mezinárodních vztahů
Fakulta podnikohospodářská
Fakulta informatiky a statistiky
Národohospodářská fakulta

 

Volejbalová liga VŠE - 6. ročník - akademický rok 2017/2018 - MUŽI
PODZIMNÍ KOLO SOUTĚŽE - ZIMNÍ SEMESTR JARNÍ KOLO SOUTĚŽE - LETNÍ SEMESTR VÝSLEDNÉ POŘADÍ SOUTĚŽE
SETY MÍČE BODY SETY MÍČE BODY SETY MÍČE BODY POŘADÍ
Fakulta financí a účetnictví
Fakulta mezinárodních vztahů
Fakulta podnikohospodářská
Fakulta informatiky a statistiky
Národohospodářská fakulta

 

Soupisky týmů

Fakulta financí a účetnictví
ŽENY Jméno Příjmení
ID (InSIS) xname číslo dresu herní post počet účastí na zápasech ZS/LS
1. Bc. Adéla Bittnerová 101845 xbita02 1 /
2. 2 /
3. Michaela Kalinová 127979 kalm08@vse.cz 3 S, L /
4. Bc. Eva Kohoutová 108407 xkohe01 4 U, S /
5. Bc. Zuzana Dušilová 108715 xdusz01@vse.cz 5 U,S /
6. Vendula Nováková 127893 novv10@vse.cz 6 N /
7. Bc. Miriam Morochovičová 108444 xmorm25 7 N /
8. 8
9. Bc. Šárka Dostálová 114595 doss00 9 L,N /
10. 10 /
11. 11 /
12. 12 /
13. Bc. Barbora Mikulecká 109630 xmikb08@vse.cz 13 S, U /
14. 14 /
15. Bc. Barbora Výšková (C) 101858 xvysb01 15 S, B /
Kamila Pavlíková 133776 pavk09@vse.cz B, U, S
MUŽI Jméno Příjmení
ID (InSIS) xname číslo dresu herní post počet účastí na zápasech ZS/LS
1. Bc. Vojtěch Křempek 98171 xchvs00 1 L, N /
2. Bc. Ondřej Bajusz 114705 bajo00 2 S,U,L,B /
3. Bc. Adam Šindel 108421 xsina06@vse.cz 3 U /
4. Bc. Šimon Böhm 94127 xbohs00 4 N /
5. Bc. Ondřej Rédl 93535 xredo00 5 S /
6. Jakub Drahokoupil 120064 draj05@vse.cz 6  B, U /
7. Bc. Filip Molčák 108620 xmolf01 7 L,S /
8. Matěj Drahokoupil 119458 dram01@vse.cz 8 S /
9. Vojtěch Němčanský 124003 nemv03@vse.cz 9 S /
10. Bc. Čestmír Kříž 108439 xkric00 10 S, B /
11. Bc. Štěpán Chvosta (C) 101749 xkrev15 11 S, B /
12. Bc. Tomáš Hospůdka 108718 xhost05 12 U, S /
13. 13 /
14. 14 /
15. Ing. Martin Turský 93552 xturm14 15 B, U /
Adam Mansfeld 127996 mana01@vse.cz S,N,U

 

 

Fakulta mezinárodních vztahů
ŽENY Jméno Příjmení
ID (InSIS) xname číslo dresu herní post počet účastí na zápasech ZS/LS
1. Anna Iarovitsyna ( C ) 124877  iara00@vse.cz 1 N, S /
2. 2 /
3. 3 /
4. Eliška Hronková 120453 hroe01@vse.cz 4  S erasmus/
5. 5 - /
6. Simona Svitačová 127253 svis00@vse.cz 6 S /
7. Bc. Zuzana Bugisová 100120 xbugz00 7 S,B /
8. Firsova Mariia 124215 firm00@vse.cz 8 S,N /
9. 9 /
10. Bc. Renzhina Victoria 89569 xrenv00@vse.cz 10 S /
11. Maria Menshchikova 120755 menm02@vse.cz 11 U /
12. Bc. Zuzana Tvrdoňová 113455 tvrz00 12 B studium v zahraničí/
13. Matasova Viktoriia 124873 matv04@vse.cz 13 S /
14. Bc. Blanka Jančaříková 113061 janb01@vse.cz  14 U, S /
15. Bc. Tereza Stelzigová 113386 stet00 15 U studium v zahraničí/
MUŽI Jméno Příjmení
ID (InSIS) xname číslo dresu herní post počet účastí na zápasech ZS/LS
1. Jakub Jarošík 120399 jarj07@vse.cz 1 S, U /
2. Jan Čmelík 88346 2 /
3. Filip Zima 113451 zimf00 3 U, B /
4. Bc. Antonín Ticháček (C) 100239 xtica03 4 S, B /
5. Bc. Martin Čihák 88345 xcihm10 5 /
6. Bc. Ondřej Budík 100279 xbudo01 6 S, B /
7. Michael Kuryl 108125 xkurm23@vse.cz 7 B /
8. Jakub Janata 127088 janj20@o365.vse.cz 8 B, L /
9. Bc. Martin Vokálek 100248 xvokm13 9 B, S, U /
10. 10
11. 11 /
12. 12 /
13. Bc. Samuel Šiška 89661 xsiss00 13 B, N /
14.  14 /
15. 15 /

 

Fakulta podnikohospodářská
ŽENY Jméno Příjmení
ID (InSIS) xname číslo dresu herní post počet účastí na zápasech ZS/LS
1. Veronika Janírková 121957 janv03@vse.cz 1 /
2. (1M) Marta Hnízdová 113840 hnim00 1 M B, U /
3. (6M) Jana Bočková  126603 bocj00@vse.cz 6M  B,S /
4. Lucie Purchartová 114049 purl00@vse.cz 4 L, S, B /
5. Bc. Kateřina Gavlasová (C) 108713 xgavk02 5 N, S, U /
6. Kateřina Pokorná 114031 pokk00 6 S,U,B /
7. 7 /
8. Barbora Adamčíková 112694 adab00@vse.cz 8 S /
9. 9 /
10. Bc. Tereza Císařová 127373 cist00@vse.cz 10 /
11. Bc. Kateřina Kleslová 100805 xklek17 11 S, U /
12. 12 /
13. 13 /
14. Aneta Macková 126907 maca00@vse.cz 14 N, S /
15. Michala Čejková  126610 cejm00@vse.cz 15 U /
MUŽI Jméno Příjmení
ID (InSIS) xname číslo dresu herní post počet účastí na zápasech ZS/LS
1. ---------------- - 1 - /
2. Bc. Matěj Martinák (C) 113966  marm06 2 N, S /
3. 3 /
4. Jan Čmelík 120060 cmej00@vse.cz 4  S, U, N, L /
5. Ing. Tomáš Herda 93748 xhert10 5 /
6. ----------------- - 6 - /
7. Bc. Martin Kalfař 88179 xkalm50 7 L, S /
8. Filip Komorous 74736 xklaf00 8 S,B /
9.  Jakub Průdek  114043  pruj00@vse.cz  9 N,L /
10. Ing. Adam Ptáček 93935 xptaa00 10 S /
11. Bc. Adam Kouba 96154 xkoua11 11 B /
12. Ivo Polášek 128316 poli00@vse.cz 12 B /
13. Bc. Jan Vojta 92939 xvojj24 13 S /
14. Matúš Malina  126708 malm09@vse.cz 14 S /
15. Jiří Nekuža 113989 nekj00@vse.cz 15 L. B /

 

Fakulta informatiky a statistiky
ŽENY Jméno Příjmení ID (InSIS) xname číslo dresu herní post počet účastí na zápasech ZS/LS
1. Bc. Martina Majerčáková 92920 xmajm06@vse.cz 1 /
2. Michaela Křivánková 128700 krim12@vse.cz 2 /
3. Barbora Layerová - C  121573 layb00@vse.cz 3 S, U /
4. Kateřina Kinská 125879 kink01@vse.cz 4 B,U /
5. Erika Žarnovská 121638  zare02@vse.cz 5 B,U,S /
6. Ing. Andrea Petrovičová 92926 xpeta30 6 U, B /
7. Bc. Iana Rotman 103120 7 /
8. Ing. Kristýna Vlasáková 115592 vlak02 8 U /
9. Kateřina Fixová 9 - vrátí dres /
10. Daniela Hrušovská 118769 hrud01@vse.cz 10 B, S /
11. 11 /
12. 12 /
13. Kateřina Zapletalová 102595 xzapk00 13 S /
14. Bc. Lucie Brunerová 99409 xbrul00 14 S, B /
15. 15 /
MUŽI Jméno Příjmení
ID (InSIS) xname číslo dresu herní post počet účastí na zápasech ZS/LS
1. Ing. Tomáš Janoušek 93072 xjant40 1 N, U, S /
2. Rastislav Franek 128451 frar01@vse.cz 2 S /
3.  Jan Kudrnáč 118772 kudj00@vse.cz 3 B,S /
4. Bc. Ondřej Koudelka 109249 xkouo05 4 N /
5. 5 /
6. Bc. Jan Stejskal 102352 xstej109 6 S /
7.  Tomáš Formánek 125778  fort00@vse.cz 7  B /
8. Bc. Martin Bárta (C) 93134 xbarm84 8 B, U /
9. 9 /
10. Bc. Vojtěch Sukup 107289 xsukv01 10 S,B,U,N,L /
11. 11 /
12. 12 /
13. Ján Káva 107069 xkavj12 13 U, S /
14. 14 /
15. 15 /

 

Národohospodářská fakulta
ŽENY Jméno Příjmení ID (InSIS) xname číslo dresu herní post počet účastí na zápasech ZS/LS
1. 1 /
2.  Karolína Zacpalová ( C ) 126327 zack01@vse.cz 2 /
3. 3 /
4. Bc. Lenka Břečková 107450 xbrel16 4 N /
4.  Šárka Tvrdíková 119080 tvrs00@vse.cz 4 M B /
5. 5 /
6. 6 /
7. 7 /
8. 8 /
9. 9 /
10. 10 /
11. Oxana Sirotina 122069 siro00@vse.cz 11 S /
12. 12 /
13. 13 /
14. 14 /
15. Šárka Nygrýnová 107327 xnygs00 15 N /
Karolína Hynštová 133361 hynk01@vse.cz B
MUŽI Jméno Příjmení ID (InSIS) xname číslo dresu herní post počet účastí na zápasech ZS/LS
1. Ing. Vojta Burkert 85681 xburv00 1 N /
2. Roman Sladovník 107180 2 /
3. Bc. Petr Vaněk 95219 xvanp39 3 S, B /
4. ------------ - 4 -
5. Bc. Ondřej Babka (C) 107185 xbabo03@vse.cz 5 /
6. Bc. Lukáš Uher 107617 xuhel01 6 S /
7. Josef Kašpar 112862 kasj04 7 B,S /
8. Bc. Marek Jurák 107517 Xjurm39 8 /
9. 9 /
10. 10 /
11. 11 /
12. 12 /
13. Filip Dohnal 119913  dohf00@vse.cz 13 /
14. Ing. Petr Schmied 57208 absolvent 14 U,S /
15. Ing. Radek Svoboda 75273 xsvor12 15 S, U, L /