Termíny

15.12.2017 - Konec semestrální výuky

-

-

Více... »

Hledat
Pokročilé hledání




3. ročník – akademický rok 2014/2015

 

Rozpis soutěže

ROZPIS UTKÁNÍ - ŽENY
3. ročník - akademický rok 2014/2015 | podzimní kolo soutěže - zimní semestr
DOMÁCÍ HOSTÉ DATUM DEN ČAS OBJEKT
Fakulta financí a účetnictví Fakulta mezinárodních vztahů  1. 10. 2014 středa 19:00 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně
Fakulta podnikohospodářská Fakulta informatiky a statistiky 9. 10. 2014 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně
Národohospodářská fakulta Fakulta financí a účetnictví 15. 10. 2014 středa  19:00 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně
Fakulta mezinárodních vztahů Fakulta podnikohospodářská 23. 10. 2014 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně
Fakulta informatiky a statistiky Národohospodářská fakulta 29. 10. 2014 středa 19:00 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně
Fakulta podnikohospodářská Fakulta financí a účetnictví 6. 11. 2014 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně
Fakulta informatiky a statistiky Fakulta mezinárodních vztahů  12. 11. 2014
středa 19:00 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně
Národohospodářská fakulta Fakulta podnikohospodářská 20. 11. 2014 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně
Fakulta financí a účetnictví Fakulta informatiky a statistiky 26. 11. 2014 středa 19:00 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně
Fakulta mezinárodních vztahů Národohospodářská fakulta 4. 12. 2014 utkání přeloženo na 11.12 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně

 

ROZPIS UTKÁNÍ - MUŽI
3. ročník - akademický rok 2014/2015 | podzimní kolo soutěže - zimní semestr
DOMÁCÍ HOSTÉ DATUM DEN ČAS OBJEKT
Fakulta financí a účetnictví Fakulta mezinárodních vztahů  2. 10. 2014 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně
Fakulta podnikohospodářská Fakulta informatiky a statistiky 8. 10. 2014 středa 19:00 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně
Národohospodářská fakulta Fakulta financí a účetnictví 16. 10. 2014 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně
Fakulta mezinárodních vztahů Fakulta podnikohospodářská 22. 10. 2014 středa 19:00 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně
Fakulta informatiky a statistiky Národohospodářská fakulta 30. 10. 2014 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně
Fakulta podnikohospodářská Fakulta financí a účetnictví 5. 11. 2014 středa 19:00 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně
Fakulta informatiky a statistiky Fakulta mezinárodních vztahů 13. 11. 2014 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně
Národohospodářská fakulta Fakulta podnikohospodářská 19. 11. 2014 středa 19:00 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně
Fakulta financí a účetnictví Fakulta informatiky a statistiky 27. 11. 2014 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně
Fakulta mezinárodních vztahů Národohospodářská fakulta 3. 12. 2014 středa 19:00 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně

 

ROZPIS UTKÁNÍ - ŽENY
3. ročník - akademický rok 2014/2015 | jarní kolo soutěže - letní semestr
DOMÁCÍ HOSTÉ DATUM DEN ČAS OBJEKT
Fakulta mezinárodních vztahů Fakulta financí a účetnictví  utkání přeloženo na 6. 5. 2015 středa 19:00 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně
Fakulta informatiky a statistiky Fakulta podnikohospodářská  4. 3. 2015 středa 19:00 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně
Fakulta financí a účetnictví Národohospodářská fakulta  12. 3. 2015 čtvrtek  20:30 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně
Fakulta podnikohospodářská Fakulta mezinárodních vztahů  18. 3. 2015 středa 19:00 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně
Národohospodářská fakulta Fakulta informatiky a statistiky 26. 3. 2015  čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně
Fakulta financí a účetnictví Fakulta podnikohospodářská 1. 4. 2015 středa 19:00 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně
Fakulta mezinárodních vztahů Fakulta informatiky a statistiky  9. 4. 2015 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně
Fakulta podnikohospodářská Národohospodářská fakulta 15. 4. 2015 středa 19:00 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně
Fakulta informatiky a statistiky Fakulta financí a účetnictví 23. 4. 2015 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně
Národohospodářská fakulta Fakulta mezinárodních vztahů 29. 4. 2015  středa 19:00 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně

 

ROZPIS UTKÁNÍ - MUŽI
3. ročník - akademický rok 2014/2015 | jarní kolo soutěže - letní semestr
DOMÁCÍ HOSTÉ DATUM DEN ČAS OBJEKT
Fakulta mezinárodních vztahů Fakulta financí a účetnictví 25. 2. 2015 středa 19:00 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně
Fakulta informatiky a statistiky Fakulta podnikohospodářská 5. 3. 2015 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně
Fakulta financí a účetnictví Národohospodářská fakulta 11. 3. 2015 středa  19:00 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně
Fakulta podnikohospodářská Fakulta mezinárodních vztahů 19. 3. 2015 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně
Národohospodářská fakulta Fakulta informatiky a statistiky  25. 3. 2015 středa 19:00 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně
Fakulta financí a účetnictví Fakulta podnikohospodářská 2. 4. 2015 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně
Fakulta mezinárodních vztahů Fakulta informatiky a statistiky 8. 4. 2015 středa 19:00 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně
Fakulta podnikohospodářská Národohospodářská fakulta 16. 4. 2015 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně
Fakulta informatiky a statistiky Fakulta financí a účetnictví 22. 4. 2015 středa 19:00 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně
Národohospodářská fakulta Fakulta mezinárodních vztahů 30. 4. 2015 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně

 

Tabulky výsledků

PODZIMNÍ KOLO SOUTĚŽE – ZIMNÍ SEMESTR – ŽENY FFÚ FMV FPH FIS NF SETY MÍČE BODY POŘADÍ
Fakulta financí a účetnictví 0 : 3
2 : 1 3 : 0 3 : 0 8 : 4 281:233  8 2. 
 21:25;21:25;17:25 25:22;22:25;25:23 25:19;25:15;25:16 25:11;25:9;25:18
Fakulta mezinárodních vztahů 3 : 0
2 : 1 3 : 0 3 : 0 11 : 1 296:169 11 1. 
25:21;25:21;25:17 21:25;25:15;25:19 75 : 0 kontumace 25:13;25:18;25:20
Fakulta podnikohospodářská 1 : 2 1 : 2 2 : 1 3 : 0 7 : 5 275:258   3.
22:25;25:22;23:25 25:21;15:25;19:25 25:15;21:25;25:16 25:23;25:18;25:18
Fakulta informatiky a statistiky 0 : 3 0 : 3 1 : 2 2 : 1 3 : 9 179:271 4. 
19:25;15:25;16:25 0 : 75 kontumace 15:25;25:21;16:25 25:11;25:14;23:25
Národohospodářská fakulta 0 : 3 0 : 3 0 : 3 1 : 2 1 : 11 198:298 1  5.
11:25;9:25;18:25 13:25;18:25;20:25 23:25;18:25;18:25 11:25;14:25;25:23

 

PODZIMNÍ KOLO SOUTĚŽE – ZIMNÍ SEMESTR – MUŽI FFÚ FMV FPH FIS NF SETY MÍČE BODY POŘADÍ
Fakulta financí a účetnictví 1 : 2
0 : 3 2 : 1 3 : 0 6 : 6 273:210  3.
25:22;24:26;20:25 22:25;23:25;15:25 19:25;25:21;25:16 75:0 kontumace
Fakulta mezinárodních vztahů 2 : 1
2 : 1 2 : 1 3 : 0 9 : 3 290:197 2. 
22:25;26:24;25:20 25:21;26:24;21:25 25:13;20:25;25:20 75:0 kontumace
Fakulta podnikohospodářská 3 : 0 1 : 2 3 : 0 3 : 0 10 : 2 295:185 10  1. 
25:22;25:23;25:15 21:25;24:26;25:21 25:20;25:18;25:16 75 : 0 kontumace
Fakulta informatiky a statistiky 1 : 2 1 : 2 0 : 3 3 : 0 5 : 7 249:214  5  4.
25:19;21:25;16:25 13:25;25:20;20:25 20:25;18:25;16:25 75:0 kontumace
Národohospodářská fakulta 0 : 3 0 : 3 0 : 3 0 : 3 0 : 12 0 : 300  5.
0:75 kontumace 0 : 75 kontumace 0:75 kontumace 0:75 kontumace

 

JARNÍ KOLO SOUTĚŽE - LETNÍ SEMESTR - ŽENY FFÚ FMV FPH FIS NF SETY MÍČE BODY POŘADÍ
Fakulta financí a účetnictví 3 : 0
2 : 1 1 : 2 3 : 0 9 : 3 287:234 1.
25:15;25:23;25:19 25:16;20:25;25:17 25:19;22:25;20:25 25:15;25:15;25:20
Fakulta mezinárodních vztahů 0 : 3
1 : 2 0 : 3 3 : 0 4 : 8 261:223 4 4. 
15:25;23:25;19:25 22:25;25:23;19:25 22:25;22:25;19:25 kontumace 75:0
Fakulta podnikohospodářská 1 : 2 2 : 1 3 : 0 2 : 1 8 : 4 278:251 (+ 27)  8 2.
16:25;25:20;17:25 25:22;23:25;25:19 25:17;25:13;25:17 25:20;22:25;25:23
Fakulta informatiky a statistiky 2 : 1 3 : 0 0 : 3 3 : 0 8 : 4 266:260 (+ 6) 3.
19:25;25:22;25:20 25:22;25:22;25:19 17:25;13:25;17:25 25:15;25:20;25:20
Národohospodářská fakulta  0 : 3 0 : 3 1 : 2 0 : 3 1:11 173:297  1 5.
15:25;15:25;20:25 kontumace 0:75 20:25;25:22;23:25 15:25;20:25;20:25

 

JARNÍ KOLO SOUTĚŽE - LETNÍ SEMESTR - MUŽI FFÚ FMV FPH FIS NF SETY MÍČE BODY POŘADÍ
Fakulta financí a účetnictví 2 : 1 2 : 1 1 : 2 2 : 1 7 : 5 273:259 (+ 14)  7  2.
23:25;25:16;25:23 25:19;21:25;25:22 17:25;17:25;25:21 20:25;25:19;25:14
Fakulta mezinárodních vztahů 1 : 2 3 : 0 2 : 1 2 : 1 8 : 4 286:266 8  1.
25:23;16:25;23:25 26:24;25:18;25:23 27:25;22:25;25:22 25:18;21:25;25:13
Fakulta podnikohospodářská 1 : 2 0 : 3 1 : 2 2 : 1 4 : 8 265:271 (- 6)  4 4.
19:25;25:21;22:25 24:26;18:25;23:25 22:25;25:15;13:25 25:21;24:25;25:13
Fakulta informatiky a statistiky 2 : 1 1 : 2 2 : 1 2 : 1 7 : 5 276:265 (+11) 7 3. 
25:17;25:17;21:25 25:27;25:22;22:25 25:22;15:25;25:13 20:25;25:23;26:24
Národohospodářská fakulta 1 : 2 1 : 2 1 : 2 1 : 2 4 : 8 246:286 (-40)  5.
25:20;19:25;14:25 18:25;25:21;13:25 21:25;26:24;13:25 25:20;23:25;24:26

 

Volejbalová liga VŠE - 3. ročník - akademický rok 2014/2015 - ŽENY
PODZIMNÍ KOLO SOUTĚŽE - ZIMNÍ SEMESTR JARNÍ KOLO SOUTĚŽE - LETNÍ SEMESTR VÝSLEDNÉ POŘADÍ SOUTĚŽE
SETY MÍČE BODY SETY MÍČE BODY SETY MÍČE BODY POŘADÍ
Fakulta financí a účetnictví 8 : 4 281:233  9 : 3  287:234  9  17 : 7  568:467  17  1.
Fakulta mezinárodních vztahů 11 : 1 296:169 11   4 : 8  261:223  4  15 : 9  557:392(+165)  15  2.
Fakulta podnikohospodářská 7 : 5 275:258 8 : 4  278:251 8  15 : 9  553:509(+44)  15  3.
Fakulta informatiky a statistiky 3 : 9 179:271 3  8 : 4  266:260  8  11 : 13  445:531  12  4.
Národohospodářská fakulta 1 : 11 198:298  1 : 11  173:297  1  2 : 22  371:595  2  5.

 

Volejbalová liga VŠE - 3. ročník - akademický rok 2014/2015 - MUŽI
PODZIMNÍ KOLO SOUTĚŽE - ZIMNÍ SEMESTR JARNÍ KOLO SOUTĚŽE - LETNÍ SEMESTR VÝSLEDNÉ POŘADÍ SOUTĚŽE
SETY MÍČE BODY SETY MÍČE BODY SETY MÍČE BODY POŘADÍ
Fakulta financí a účetnictví 6 : 6 273:210  7 : 5  273:259  7 13 : 11 546:469  13 3.
Fakulta mezinárodních vztahů 9 : 3 290:197 9  8 : 4  286:266  8  17 : 7  576:463  17  1.
Fakulta podnikohospodářská 10 : 2 295:185 10  4 : 8  265:271  4  14 : 10  560:456 14  2.
Fakulta informatiky a statistiky 5 : 7 249:214  7 : 5  276:265  7 12 : 12  525: 479 12  4.
Národohospodářská fakulta 0 : 12 0:300 0  4 : 8  246:286  4  4 : 20  246:586  4  5.

 

Soupisky týmů

Fakulta financí a účetnictví
ŽENY Jméno Příjmení
ID (InSIS) xname číslo dresu herní post počet účastí na zápasech ZS/LS
1. Adéla Bittnerová 101845 xbita02 1 1,2,3,/1,2,3,4
2. Martina Pohanková 82807 xpohm00 2 S, U 1,2,4/3,4
3. Klaudia Krištofová 94121 xkrik17 3 S, U, B /1,2,
4. Eva Kohoutová 108407 xkohe01 4 U, S 1,2,4/1,2,3,4
5. 5
6. Petra Pištěková 82063 xpisp13 6 S, U 1,2,3,4/1,2,4,
7. Miriam Morochovičová 108444 xmorm25 7 N 1,2,4/1,3,4
8. Eliška Slunečková 95523 xslue00 8 B, S 1,2,3,4/2,3,4
9. Šárka Dostálová 114595 doss00 9 L,N 3,/1,2,4
10. Ivana Matějovicová 94212 xmati00 10 S 1,2,/1,3
11. 11 /
12. Aneta Borovská 86619 xbora12 12 N, U ----/-,2,34,
13. Jana Lysáková 50417 xlysj00 13 N, U 1,3,/
14. Simona Ráczová 109706 xracs00 14 S ----/--,3
15. Barbora Výšková 101858 xvysb01 15 S, B 2,3,/1,2,4
Olena Dolinovska 109906 qdolo00 N
MUŽI Jméno Příjmení
ID (InSIS) xname číslo dresu herní post počet účastí na zápasech ZS/LS
1. Vojtěch Křempek 98171 xchvs00 1 L, N 1,3,4/1,3,4
2. Ondřej Bajusz 114705 bajo00 2 S,U,L,B 1,3,4/1,2,3,4
3. Štěpán Chvosta 101749 xkrev15 3 S, B 1,3,4/1,2,3,4
4. Šimon Böhm 94127 xbohs00 4 N /2,
5. Ondřej Rédl 93535 xredo00 5 S ----/2,3,
6. Adam Šindel 108421 xsina06 6 4/1,2,3,4
7. Filip Molčák 108620 xmolf01 7 L,S 3,/1,4
8. Elisey Mashchenskiy 86760 xmase00 8 S, B 1,3/
9. Jan Kladiva 81585 xklaj02 9 B 1,4/2,3,
10. Čestmír Kříž 108439 xkric00 10 S, B 3,4/1,2,4
11. Ondřej Čech 87232 xceco03 11 N, S 1,/4
12. Tomáš Hospůdka 108718 xhost05 12 U, S 1,4/2,
13. 13 /
14. Marek Novotný 79428 xnovm127 14 U, B /3,
15. Martin Turský 93552 xturm14 15 B, U /2,

 

Fakulta mezinárodních vztahů
ŽENY Jméno Příjmení
ID (InSIS) xname číslo dresu herní post počet účastí na zápasech ZS/LS
1. Klára Falcmanová 95685 xfalk00 1 N 1,2,4/1,2,4
2. Lucie Petrová 100210 xpetl50 2 S, B /
3. 3 /
4. 4 /
5. Zuzana Laštůvková 96014 xlasz01 5 S 1,2,4/1,2,4
6. Jana Gonšenicová 95468 xgonj00 6 ----/2,
7. Zuzana Bugisová 100120 xbugz00 7 S,B 1,2,4/1,4
8. Nikol Radnotyová 97904 8 S, N 4/1,2,
9. Daniela Kubiszová 82644 xkubd00 9 U, S 1,2,4/1,4
10. Pavla Valková 89726 xvalp36 10 S, B 1,2,4/1,
11. Hanzalová Lenka 82468 xhanl32 11 S 1,/2,4
12. Zuzana Tvrdoňová 113455 tvrz00 12 B 1,4/1,2,4
13. 13 /
14. 14 /
15. Tereza Stelzigová 113386 stet00 15 U 1,2,4/1,2,4
MUŽI Jméno Příjmení
ID (InSIS) xname číslo dresu herní post počet účastí na zápasech ZS/LS
1. Alessandro Da Rold 116005 dara01 1 3,/
2. Jakub Maixner 89426 xmaij01 2 B, S 1,2,3,/4.
3. Filip Zima  113451 zimf00 3 U, B 2,3,/1,2,3
4. Antonín Ticháček 100239 xtica03 4 S, B 3,/2,3,4
5. Martin Čihák 88345 xcihm10 5 1,2,3,/1,2,3,4
6. Ondřej Budík 100279 xbudo01 6 S, B 1,2,3,/1,3,4
7. 7 /
8. Jakub Macháček 48803 xmacj39 8 2,/2,3,4
9. Martin Vokálek 100248 xvokm13 9 B, S, U erasmus/1,
10. 10 /
11. Tomáš Kučera 71571 xkuct12 11 B, S 1,/1,
12. Daniel Kohlmann  82605 xkohd00 12 S, U ----/--3,4,
13. Samuel Šiška 89661 xsiss00 13 B, N 1,2,3,/1,2,3,4
14. Petr Procházka 89559 xprop46 14 B, S 2,/1,
15. Štěpán Kánský 113117 kans00 15  U 3,/2

 

Fakulta podnikohospodářská
ŽENY Jméno Příjmení
ID (InSIS) xname číslo dresu herní post počet účastí na zápasech ZS/LS
1. Jana Hladíková 109115 xhlaj54 1 4/
2. (1M) Marta Hnízdová 113840 hnim00 1 M B, U 1,2,3,/1,3,4
3. 3 /
4. 4 /
5. Kateřina Gavlasová 108713 xgavk02 5 N, S, U 1,3,4/4,
6. Kateřina Pokorná 114031 pokk00 6 S,U,B 1,2,3,/1,2,3,4
7. Radka Bejčková 93670 xbejr00 7 N, L 1,2,3,4/1,2,3,4
8. 8 /
9. Eliška Vomočilová 81051 xvome00 9 S 1,2,3,4/
10. Kristýna Marková 88694 xmark36 10  B 1,2,3,/3,4
11. Kateřina Kleslová 100805 xklek17 11 S, U 3,/1,2,3,4
12. Klára Musichová 93875 xmusk00 12 N, U, L, 1,2,3,4/1,2,3,4
13. Jitka Šinfeldová 114136 sinj01 13 S,B 1,2,3,/1,2,4
14. Anna Štěpánková 88087 xstea25 14 B, S 1,2,4/1,2,3,
15. Eliška Málková 93846 xmale12 15 S, U úraz/1,4
MUŽI Jméno Příjmení
ID (InSIS) xname číslo dresu herní post počet účastí na zápasech ZS/LS
1. ---------------- - 1 - /
2. Roman Venhuda 114182 venr00 2 U 1,2,3,/1,2,4
3. Daniel Černý 80678 xcerd35 3 N, S 1,2,/1,2,4
4. 4 /
5. Tomáš Herda 93748 xhert10 5 1,2,3,/1,3,4
6. Kleimenov Gleb 102122 xkleg01 6 L, S 1,2,3,/1,2,3,4
7. Martin Kalfař 88179 xkalm50 7 L, S 1,2,3,/2,3,4
8. Filip Komorous 74736 xklaf00 8 S,B 1,/
9. Jiří Šabatka 80985 xsabj00 9 B 1,2,3,/1,3,4
10. Adam Ptáček 93935 xptaa00 10 S 1,2,3,/erasmus
11. Adam Kouba 96154  xkoua11 11  B 1,2,3,/1,2,
12. Ondřej Kovář 88203 xkovo00 12 B, S 1,3,/1,3,
13. Jan Vojta 92939 xvojj24 13 S 1,2,3,/1,3,
14. Tomáš Cejnar 80666 xcejt00 14 B 1,2,3,/1,2,4
15. Jan Skryja 93963 xskrj16 15 B,S /1,

 

Fakulta informatiky a statistiky
ŽENY Jméno Příjmení ID (InSIS) xname číslo dresu herní post počet účastí na zápasech
1. Martina Majerčáková 92920 1 - vrácen /erasmus
2. 2 /
3. 3 /
4. Jekaterina Lučkaničová 73920 xlucj07 4 N, L 1,/1,2,
5. 5 /
6. Andrea Petrovičová 92926 xpeta30 6 U, B 2,/2,3,4
7. Iana Rotman 103120 7 1,2,3/1,3,4
8. Kristýna Vlasáková 115592 vlak02 8  U 2,/1,
9. Helena Munzarová 85516 xmunh00 9 S, B 1,/1,2,3,4
10. 10 /
11. Lucie Janiczková 92912 xjanl59 11 U,S 2,3,/3,4
12. Zdena Kmochová 96357 xkmoz00 12 S 1,2,3,/1,2,3,4
13. Kateřina Zapletalová 102595 xzapk00 13  S 1,2,3,/1,2,3,4
14. Lucie Brunerová 99409 xbrul00 14 S, B 1,2,3/2,
15. 15 /
MUŽI Jméno Příjmení
ID (InSIS) xname číslo dresu herní post počet účastí na zápasech ZS/LS
1. Tomáš Janoušek 93072 xjant40 1 N, U, S /erasmus
2. 2 /
3. Róbert Andiľ 99154 xandr03 3 N,S 3,/
4. Ondřej Koudelka 109249  xkouo05 4  N 3,4/1,2,3,
5. Jiří Vaněk 85543 xvanj54 5 S /1,2,3,4
6. Jan Stejskal 102352 xstej109 6 S /1,2,3,
7. Martin Dolák   71879 xdolm35 7 /1,2,3,
8. Martin Bárta 93134 xbarm84 8 B 1,/erasmus
9. Martin Haver 99204 xhavm51 9 N, S 1,4/1,2,3,4
10. Vojtěch Sukup 107289 xsukv01 10 S,B,U,N,L -----/2,
11. Jiří Gabauer 109219 xgabj07 11 1,3,/1,2,3,4
12. Patrik Labant 82255 xlabp01 12 N, L 1,3,4/1,2,3,4
13. Ján Káva 107069 xkavj12 13 U, S 1,3,/1,4
14. Pavel Hennlich 102276 xhenp00 14 B, S 1,4/
15. Josef Kotyza 87782 xkotj35 15 B, U /1,3,4

 

Národohospodářská fakulta
ŽENY Jméno Příjmení
ID (InSIS) xname číslo dresu herní post počet účastí na zápasech ZS/LS
1. Anna Schreiberova 107738 Xscha11 1 S ----/1,
2. 2 /
3. Chalušová Dominika 112613 chad01 3 /
4. Lenka Břečková 107450 xbrel16 4 N 1,3,/3,
5. Lucie Horáková 82485 xhorl50 5 S 1,2,3,/1,2,
6. Barbora Kuncová 79990 xkunb02 6 S, L 1,2,3,4/erasmus
7. Kateřina Kůrková 86490 xkurk05 7 ----/-,2,3,
8. Hana Malafová 75236 xmalh11 8 N, S 1,2,3,4/1,2,3
9. Magda Nosková 109958 Xnosm09 9 N,S ----/1,
10. Ivana Feninová 79818 xfeni00 10 N 1,2,4/1,
11. Štěpánka Borisovová 92144 xbors05 11 - vrátí dres U, S 1,2,/ úraz
12. Jana Horová 79958 xhorj24 12 S 1,4/1,2,3
13. Markéta Bílková 79773 xbilm16 13 S /
14. Gabriela Čechová 79937 xcecg00 14 S, B 1,2,4/erasmus
15. Šárka Nygrýnová 107327 xnygs00 15  N ----/1,2,3
MUŽI Jméno Příjmení
ID (InSIS) xname číslo dresu herní post počet účastí na zápasech ZS/LS
1. Vojta Burkert 85681 xburv00 1 N Erasmus/1,2,3,4
2. 2 /
3. Petr Vaněk 95219 xvanp39 3 S, B /1,2,3,
4. Petr Kroupa  107681 xkrop20 4  N,U ----/--,3,4
5. 5 /
6. Lukáš Uher 107617 xuhel01 6  S /1,2,
7. Josef Kašpar 112862 kasj04 7 B,S ----/---,4
8. Jakub Hataš 107487 xhatj01 8 B ----/1,3,
9. 9 /
10. Michael Studnička 109946 xstum24 10 B /
11. Jan Francírek  112632 fraj04 11 B,S,U /1,2,4
12. 12 /
13. 13 /
14. Petr Schmied 57208 xschp29 14 U,S /2,3,4
15. Radek Svoboda 75273 xsvor12 15 S, U, L /1,2,
Marius Kempný 102468 xkemm01