Termíny

22.11.2017 20:30 - Pozvánka na utkání žen – NF : FPH

Hledat
Pokročilé hledání




4. ročník – akademický rok 2015/2016

Výsledky předchozích ročníků naleznete v archivu volejbalové ligy VŠE.

Volejbalová liga VŠE

 

Rozpis soutěže

ROZPIS UTKÁNÍ - ŽENY
4. ročník - akademický rok 2015/2016 | podzimní kolo soutěže - zimní semestr
DOMÁCÍ HOSTÉ DATUM DEN ČAS OBJEKT
Fakulta financí a účetnictví Fakulta mezinárodních vztahů  30. 9. 2015 středa 19:00 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně
Fakulta podnikohospodářská Fakulta informatiky a statistiky 8. 10. 2015 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně
Národohospodářská fakulta Fakulta financí a účetnictví 14. 10. 2015 středa 19:00 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně
Fakulta mezinárodních vztahů Fakulta podnikohospodářská  22. 10. 2015 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně
Fakulta informatiky a statistiky Národohospodářská fakulta 5. 11. 2015 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně
Fakulta podnikohospodářská Fakulta financí a účetnictví 11. 11. 2015 středa 19:00 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně
Fakulta informatiky a statistiky Fakulta mezinárodních vztahů  19. 11. 2015 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně
Národohospodářská fakulta Fakulta podnikohospodářská  25. 11. 2015 středa 19:00 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně
Fakulta financí a účetnictví Fakulta informatiky a statistiky 3. 12. 2015 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně
Fakulta mezinárodních vztahů Národohospodářská fakulta 9. 12. 2015 středa 19:00 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně

 

ROZPIS UTKÁNÍ - MUŽI
4. ročník - akademický rok 2015/2016 | podzimní kolo soutěže - zimní semestr
DOMÁCÍ HOSTÉ DATUM DEN ČAS OBJEKT
Fakulta financí a účetnictví Fakulta mezinárodních vztahů 1. 10. 2015 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně
Fakulta podnikohospodářská Fakulta informatiky a statistiky 7. 10. 2015 středa 19:00 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně
Národohospodářská fakulta Fakulta financí a účetnictví  15. 10. 2015 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně
Fakulta mezinárodních vztahů Fakulta podnikohospodářská  21. 10. 2015 středa 19:00 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně
Fakulta informatiky a statistiky Národohospodářská fakulta  29. 10. 2015 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně
Fakulta podnikohospodářská Fakulta financí a účetnictví  4. 11. 2015 středa 19:00 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně
Fakulta informatiky a statistiky Fakulta mezinárodních vztahů  12. 11. 2015 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně
Národohospodářská fakulta Fakulta podnikohospodářská  18. 11. 2015 středa 19:00 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně
Fakulta financí a účetnictví Fakulta informatiky a statistiky  26. 11. 2015 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně
Fakulta mezinárodních vztahů Národohospodářská fakulta 2. 12. 2015 středa 19:00 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně

 

ROZPIS UTKÁNÍ - ŽENY
4. ročník - akademický rok 2015/2016 | jarní kolo soutěže - letní semestr
DOMÁCÍ HOSTÉ DATUM DEN ČAS OBJEKT
Fakulta mezinárodních vztahů Fakulta financí a účetnictví 25.2.2016 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně
Fakulta informatiky a statistiky Fakulta podnikohospodářská 2.3.2016 středa 20:30 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně
Fakulta financí a účetnictví Národohospodářská fakulta 10.3.2016 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně
Fakulta podnikohospodářská Fakulta mezinárodních vztahů 16.3.2016 středa 20:30 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně
Národohospodářská fakulta Fakulta informatiky a statistiky změna termínu 5.5.2016 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně
Fakulta financí a účetnictví Fakulta podnikohospodářská 30.3.2016 středa 20:30 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně
Fakulta mezinárodních vztahů Fakulta informatiky a statistiky  7.4.2016 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně
Fakulta podnikohospodářská Národohospodářská fakulta  13.4.2016 středa 20:30 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně
Fakulta informatiky a statistiky Fakulta financí a účetnictví 21.4.2016 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně
Národohospodářská fakulta Fakulta mezinárodních vztahů 4.5.2016 středa 20:30 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně

 

ROZPIS UTKÁNÍ - MUŽI
4. ročník - akademický rok 2015/2016 | jarní kolo soutěže - letní semestr
DOMÁCÍ HOSTÉ DATUM DEN ČAS OBJEKT
Fakulta mezinárodních vztahů Fakulta financí a účetnictví 24.2.2016 středa 20:30 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně
Fakulta informatiky a statistiky Fakulta podnikohospodářská 3.3.2016 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně
Fakulta financí a účetnictví Národohospodářská fakulta 9.3.2016 středa 20:30 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně
Fakulta podnikohospodářská Fakulta mezinárodních vztahů 17.3.2016 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně
Národohospodářská fakulta Fakulta informatiky a statistiky  23.3.2016 středa 20:30 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně
Fakulta financí a účetnictví Fakulta podnikohospodářská 31.3.2016 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně
Fakulta mezinárodních vztahů Fakulta informatiky a statistiky 6.4.2016 středa 20:30 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně
Fakulta podnikohospodářská Národohospodářská fakulta 14.4.2016 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně
Fakulta informatiky a statistiky Fakulta financí a účetnictví změna termínu 20.4.2016 středa 19:00 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně
Národohospodářská fakulta Fakulta mezinárodních vztahů 28.4.2016 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE - NaTřebešíně

 

Tabulky výsledků

PODZIMNÍ KOLO SOUTĚŽE – ZIMNÍ SEMESTR – ŽENY FFÚ FMV FPH FIS NF SETY MÍČE BODY POŘADÍ
Fakulta financí a účetnictví FFÚ - ženy 2 : 1 1 : 2 3 : 0 3 : 0 9 : 3 290:229

(+61)

9 1.
 25:17;22:25;25:22 25:18;18:25;25:27 25:12;25:16;25:21 25:11;25:22;25:13
Fakulta mezinárodních vztahů 1 : 2 FMV - ženy 1 : 2 1 : 2 3 : 0  6 : 6  271:214  6 3.
17:25;25:22;22:25 25:23;20:25;21:25  19:25;25:19;22:25 75:0
Fakulta podnikohospodářská 2 : 1 2 : 1 FMV - ženy 3 : 0 2 : 1 9 : 3  291:256

(+35)

 9  2.
18:25;25:18;27:25 23:25;25:20;25:21 25:16;25:23;25:20 25:16;23:25;25:22
Fakulta informatiky a statistiky  0 : 3 2 : 1 0 : 3 FIS - ženy 2 : 1 4 : 8 244:286 4  4.
12:25;16:25;21:25 25:19;19:25;25:22 16:25;23:25;20:25 25:18;29:27;13:25
Národohospodářská fakulta 0 : 3  0 : 3 1 : 2 1 : 2 NF - ženy 2 : 10 179:290 2  5.
11:25;22:25;13:25 0:75 16:25;25:23;22:25 18:25;27:29;25:13

 

PODZIMNÍ KOLO SOUTĚŽE – ZIMNÍ SEMESTR – MUŽI FFÚ FMV FPH FIS NF SETY MÍČE BODY POŘADÍ
Fakulta financí a účetnictví FFÚ - muži 3 : 0 3 : 0 2 : 1 2 : 1 10 : 2 294:238 10 1.
25:14;25:20;25:16 25:19:;25:16;25:23 22:25;25:21;25:18 25:17;26:24;21:25
Fakulta mezinárodních vztahů 0 : 3 FMV - muži 3 : 0 2 : 1 3 : 0 8 : 4 275:148  8 2.
14:25;20:25;15:25 75:0 24:26;25:22;27:25 75:0
Fakulta podnikohospodářská 0 : 3 0 : 3 FPH - muži 2 : 1 3 : 0 5 : 7  198:218  5 4.
19:25;16:25;23:25 0:75 25:21;15:25;25:22 75:0
Fakulta informatiky a statistiky  1 : 2 1 : 2 1 : 2 FIS - muži 3 : 0 6 : 6 280:262 6 3.
 25:22;21:25;18:25 26:24;22:25;25:27 21:25;25:15;22:25 25:14;25:23;25:12
Národohospodářská fakulta 1 : 2 0: 3 0 : 3 0 : 3 NF - muži 1 : 11  115:297 1 5.
17:25;24:26;25:21  0:75 0 : 75 14:25;23:25;12:25

 

JARNÍ KOLO SOUTĚŽE - LETNÍ SEMESTR - ŽENY FFÚ FMV FPH FIS NF SETY MÍČE BODY POŘADÍ
Fakulta financí a účetnictví 2 : 1 2 : 1 3 : 0 3 : 0  10:2 293:191  10  1.
25:19;25:17;23:25 20:25;25:21;25:20 75 : 0 25:23;25:18;25:23
Fakulta mezinárodních vztahů 1 : 2 2 : 1 3 : 0 3 :0 9:3 284:144  9 2.
19:25;17:25;25:23 26:24;22:25;25:22 75:0 75 : 0
Fakulta podnikohospodářská 1 : 2 1 : 2 3 : 0 3 : 0 8 : 4  278:258 8 3.
25:20;21:25;20:25 24:26;25:22;22:25 25:22;25:20;25:18 25:21;25:13;25:21
Fakulta informatiky a statistiky 0 : 3  0 : 3 0 : 3  2 : 1 2:10 131:296 2 4.
0:75 0: 75 22:25;20:25;18:25 21:25;25:23;25:23
Národohospodářská fakulta 0 : 3 0 : 3 0 : 3 1 : 2  1:11 190:296 1 5.
 23:25;18:25;23:25 0: 75 21:25;13:25;21:25 25:21;23:25;23:25

 

JARNÍ KOLO SOUTĚŽE - LETNÍ SEMESTR - MUŽI FFÚ FMV FPH FIS NF SETY MÍČE BODY POŘADÍ
Fakulta financí a účetnictví 2 : 1 3 : 0 1 : 2  2 : 1 8 : 4  275: 249  8 2.
25:23;25:19;21:25 25:19;25:20;25:14 25:21;18:25;20:25 25:17;25:16;16:25
Fakulta mezinárodních vztahů 1 : 2 2 : 1  0 : 3 3 : 0 6 : 6 270:218 6  3.
23:25;19:25;25:21 26:24;21:25;25:20 26:28;11:25;19:25 75:0
Fakulta podnikohospodářská 0 : 3 1 : 2 0 : 3 3 : 0  4:8 257:222  4 4.
19:25;20:25;14:25 24:26;25:21;20:25 22:25;20:25;18:25 75:0
Fakulta informatiky a statistiky 2 : 1 3 : 0 3 : 0  3 : 0 11:1 299:179 11  1.
21:25;25:18;25:20 28:26;25:11;25:19 25:22;25:20;25:18 75:0
Národohospodářská fakulta 1 : 2 0 : 3 0 : 3 0 : 3 1 : 11 58:291 1 5.
17:25;16:25;25:16 0:75 0:75 0:75

 

Volejbalová liga VŠE - 4. ročník - akademický rok 2015/2016 - ŽENY
PODZIMNÍ KOLO SOUTĚŽE - ZIMNÍ SEMESTR JARNÍ KOLO SOUTĚŽE - LETNÍ SEMESTR VÝSLEDNÉ POŘADÍ SOUTĚŽE
SETY MÍČE BODY SETY MÍČE BODY SETY MÍČE BODY POŘADÍ
Fakulta financí a účetnictví 9 : 3 290:229 9 10:2 293:191 10 19:3 583:420 19  1.
Fakulta mezinárodních vztahů 6 : 6 271:214 6 9:3 284:144 9 15:9  555:358 15 3.
Fakulta podnikohospodářská 9 : 3 291:256 9 8 : 4  278:258 8 17:7 569:514 17 2.
Fakulta informatiky a statistiky  4 : 8 244:286 4 2:10 131:296 2  6:18 375:582 6 4.
Národohospodářská fakulta  2 : 10 179:290 2  1:11 190:296 1 3:21 369:586  3 5.

 

Volejbalová liga VŠE - 4. ročník - akademický rok 2015/2016 - MUŽI
PODZIMNÍ KOLO SOUTĚŽE - ZIMNÍ SEMESTR JARNÍ KOLO SOUTĚŽE - LETNÍ SEMESTR VÝSLEDNÉ POŘADÍ SOUTĚŽE
SETY MÍČE BODY SETY MÍČE BODY SETY MÍČE BODY POŘADÍ
Fakulta financí a účetnictví 10 : 2 294:238 10 8:4 275:249 8 18:6 524:478 18 1.
Fakulta mezinárodních vztahů  8 :  4 275:148 8 6:6 270:218 6  14:10 545:366  14 3.
Fakulta podnikohospodářská 5 : 7 198:218 5  4:8 257:222 4 9:15  455:440 9 4.
Fakulta informatiky a statistiky 6 : 6 280:262 6 11:1 299 :179  11 17:7 497:397 17 2.
Národohospodářská fakulta  1 : 11 115:297 1 1:11 58:291 1 1:22 173:588 2 5.

 

Soupisky týmů

Fakulta financí a účetnictví
ŽENY Jméno Příjmení
ID (InSIS) xname číslo dresu herní post počet účastí na zápasech ZS/LS
1. Adéla Bittnerová 101845 xbita02 1 1,2,3,-/1,2,3,
2. 2 /
3. Klaudia Krištofová 94121 xkrik17 3 S, U, B -,-,3,4/-,-,-,
4. Eva Kohoutová 108407 xkohe01 4 U, S erasmus/1,2,3,
5. Zuzana Dušilová 108715 xdusz01@vse.cz 5 U,S 1,-,3,-/-,-,3,
6. Veronika Janírková 121957 Janv03@vše.cz 6 1,2,-,-/1,-,3,
7. Miriam Morochovičová 108444 xmorm25 7 N erasmus/1,2,3,
8. Kristýna Posltová 122017 posk05@vse.cz 8 B 1,-,-,-/-,-,-,
9. Šárka Dostálová 114595 doss00 9 L,N 1,2,3,4/1,2,3,
10. Ivana Matějovicová 94212 xmati00 10 S 1,2,3,4/-,-,3,
11. Iva Bukovjanová 101719 xbuki00@vse.cz 11 S, N 1,-,3,4/1,2,3,
12. Aneta Borovská 86619 xbora12 12 N, U 1,2,3,4/1,2,3,
13. Barbora Mikulecká 109630 xmikb08@vse.cz 13 S, U 1,2,3,4/1,-,3,
14. Simona Ráczová 109706 xracs00 14 S 1,2,3,-/-,-,3,
15. Barbora Výšková 101858 xvysb01 15 S, B 1,2,3,4/erasmus
MUŽI Jméno Příjmení
ID (InSIS) xname číslo dresu herní post počet účastí na zápasech ZS/LS
1. Vojtěch Křempek 98171 xchvs00 1 L, N 1,-,3,4/-,2,3,4
2. Ondřej Bajusz 114705 bajo00 2 S,U,L,B 1,2,3,4/1,2,3,4
3. 3 /
4. Šimon Böhm 94127 xbohs00 4 N 1,2,3,4/1,2,-,4
5. Ondřej Rédl 93535 xredo00 5 S 1,2,3,-/1,-,3,4
6. Jakub Drahokoupil 120064 draj05@vse.cz 6  B, U 1,2,3,4/1,2,3,4
7. Filip Molčák 108620 xmolf01 7 L,S erasmus/1,2,3,4
8. Matěj Drahokoupil 119458 dram01@vse.cz 8 S 1,2,3,-/1,2,3,4
9. 9 /
10. Čestmír Kříž 108439 xkric00 10 S, B -,2,-,4/1,-,-,4
11. Štěpán Chvosta 101749 xkrev15 11 S, B -,2,3,4/1,2,3,4
12. Tomáš Hospůdka 108718 xhost05 12 U, S 1,2,3,4/1,2,3,4
13. 13 /
14. 14 /
15. Martin Turský 93552 xturm14 15 B, U 1,2,3,4/1,2,-,4

 

Fakulta mezinárodních vztahů
ŽENY Jméno Příjmení
ID (InSIS) xname číslo dresu herní post počet účastí na zápasech ZS/LS
1. Klára Falcmanová 95685 xfalk00 1 N erasmus/1,2,
2. Lucie Petrová 100210 xpetl50 2 S, B -,2,3,/-,-,
3. Alžbeta Bučková 120353 buca00@vse.cz 3 S 1,2,3,/1,-,
4. Eliška Hronková 120453 hroe01@vse.cz 4  S /-,2,
5. Zuzana Laštůvková 96014 xlasz01 5 S -,-,-,/-,-
6. 6 /
7. Zuzana Bugisová 100120 xbugz00 7 S,B -,-,3,/1,2,
8. 8 /
9. Daniela Kubiszová 82644 xkubd00 9 U, S 1,2,-/1,2,
10. Michaela Řeháčková 113361 rehm00@vse.cz 10 S -,2,-,/-,
11. Maria Menshchikova 120755 menm02@vse.cz 11 U -,2,3,/1,-,
12. Zuzana Tvrdoňová 113455 tvrz00 12 B 1,2,3,/1,2,
13. 13 /
14. Blanka Jančaříková 113061 janb01@vse.cz  14 U, S 1,2,3,/1,-,
15. Tereza Stelzigová 113386 stet00 15 U 1,2,-,/1,2,
MUŽI Jméno Příjmení
ID (InSIS) xname číslo dresu herní post počet účastí na zápasech ZS/LS
1. Jakub Jarošík 120399 jarj07@vse.cz 1 S, U 1,-,/1,2,-,
2. Jakub Maixner 89426 xmaij01 2 B, S 1,2,/1,2,3,
3. Filip Zima 113451 zimf00 3 U, B 1,2,/-,2,3,
4. Antonín Ticháček 100239 xtica03 4 S, B 1,2,/1,2,3,
5. Martin Čihák 88345 xcihm10 5 1,-,/1,-,-,
6. Ondřej Budík 100279 xbudo01 6 S, B 1,2,/-,2,3,
7. Michael Kuryl 108125 xkurm23@vse.cz 7 B 1,2,/1,2,3,
8. 8 /
9. Martin Vokálek 100248 xvokm13 9 B, S, U 1,-,/-,-,3,
10. 10 /
11. 11 /
12. 12 /
13. Samuel Šiška 89661 xsiss00 13 B, N 1,2,/přerušeno studium
14.  14 /
15. 15 /

 

Fakulta podnikohospodářská
ŽENY Jméno Příjmení
ID (InSIS) xname číslo dresu herní post počet účastí na zápasech ZS/LS
1. 1
2. (1M) Marta Hnízdová 113840 hnim00 1 M B, U -,2,3,-/1,-,3,4
3. 3 /
4. Lucie Purchartová 114049 purl00@vse.cz 4 L, S, B /1,2,3,4
5. Kateřina Gavlasová 108713 xgavk02 5 N, S, U 1,2,3,-/erasmus
6. Kateřina Pokorná 114031 pokk00 6 S,U,B 1,2,3,4/1,2,3,4
7. Radka Bejčková 93670 xbejr00 7 N,L -,-,-,-/-,2,3,4,
8. Barbora Adamčíková 112694 adab00@vse.cz 8 S 1,2,3,-/-,-,3,-
9. Anna Suchardová 120222 suca00@vse.cz 9 B 1,-,-,-/1,-,-,
10. Kristýna Marková 88694 xmark36 10 B -,2,-,4/-,-,-,-
11. Kateřina Kleslová 100805 xklek17 11 S, U -,2,3,4/-,2,3,4,
12. Klára Musichová 93875 xmusk00 12 N, U, L, 1,2,-,-/1,2,3,
13. Jitka Šinfeldová 114136 sinj01 13 S,B -,-,3,4/1,-,3,4
14. Anna Štěpánková 88087 xstea25 14 B, S -,-,3,4/1,2,-,-
15. Eliška Málková 93846 xmale12 15 S, U 1,-,-,4/1,-,3,4
MUŽI Jméno Příjmení
ID (InSIS) xname číslo dresu herní post počet účastí na zápasech ZS/LS
1. ---------------- - 1 - /
2. Matěj Martinák 113966  marm06 2 N, S 1,-,3,/1,2,3,
3. Šimon Pokorný 107763 xpoks00@vse.cz 3 1,-,-,/-,2,3,
4. Artem Bokii 114820 boka00@vse.cz 4  S /1,-,-,
5. Tomáš Herda 93748 xhert10 5 erasmus /-,2,3,
6. Vojtěch Hrdina 120087 hrdv00@vse.cz 6 /1,2,-,
7. Martin Kalfař 88179 xkalm50 7 L, S 1,-,3/1,2,3,
8. Filip Komorous 74736 xklaf00 8 S,B 1,-,3,/1,-,3,
9.  9 /
10. Adam Ptáček 93935 xptaa00 10 S -,-,3,/1,2,3,
11. Adam Kouba 96154 xkoua11 11 B -,-,3,/omluva
12. Ondřej Kovář 88203 xkovo00 12 B, S omluva/-,-,-,
13. Jan Vojta 92939 xvojj24 13 S 1,-,-,/-,-,3,
14. 14 /
15. Jiří Nekuža 113989 nekj00@vse.cz 15 L. B 1,-,-,/-,-,-

 

Fakulta informatiky a statistiky
ŽENY Jméno Příjmení ID (InSIS) xname číslo dresu herní post počet účastí na zápasech ZS/LS
1. Martina Majerčáková 92920 xmajm06@vse.cz 1 -,2,3,4/1,-
2. 2 /
3. Barbora Layerová 121573 layb00@vse.cz 3 S, U /1,2
4. Jekaterina Lučkaničová 73920 xlucj07 4 N, L erasmus/-,
5. Erika Žarnovská 121638  zare02@vse.cz 5 B,U,S 1,2,-,4/1,2
6. Andrea Petrovičová 92926 xpeta30 6 U, B 1,2,3,4/erasmus
7. Iana Rotman 103120 7 -,-,-,/-,
8. Kristýna Vlasáková 115592 vlak02 8 U 1,-,-,-/1,2
9. 9 /
10. Daniela Hrušovská 118769 hrud01@vse.cz 10 B, S /1,-
11. Lucie Janiczková 92912 xjanl59 11 U,S -,2,-,-/-,-
12. Zdena Kmochová 96357 xkmoz00 12 S 1,-,3,4/1,2
13. Kateřina Zapletalová 102595 xzapk00 13 S 1,2,3,4/1,2
14. Lucie Brunerová 99409 xbrul00 14 S, B -,-,-,-/-,-
15. 15 /
MUŽI Jméno Příjmení
ID (InSIS) xname číslo dresu herní post počet účastí na zápasech ZS/LS
1. Tomáš Janoušek 93072 xjant40 1 N, U, S 1,-,-,-/-,-,-
2. 2 /
3.  Jan Kudrnáč 118772 kudj00@vse.cz 3 B,S -,2,3,-/1,3,4
4. Ondřej Koudelka 109249 xkouo05 4 N 1,2,3,4/1,3,4
5. Jiří Vaněk 85543 xvanj54 5 S 1,-,-,-/-,3,-
6. Jan Stejskal 102352 xstej109 6 S -,2,-,4/1,-,4
7. 7 /
8. Martin Bárta 93134 xbarm84 8 B, U 1,2,3,4/1,3,4
9. Martin Haver 99204 xhavm51 9 N, S 1,2,3,4/1,3,4
10. Vojtěch Sukup 107289 xsukv01 10 S,B,U,N,L -,2,3,4/-,-,4
11. Jiří Gabauer 109219 xgabj07 11 -,-,3,4/-,-,-
12. 12 /
13. Ján Káva 107069 xkavj12 13 U, S 1,-,-,-/1,-,4
14. /
15. Dominik Tkáč 118928 tkad01@vse.cz 15 S,U 1,-,-,-/-,-,-

 

Národohospodářská fakulta
ŽENY Jméno Příjmení
ID (InSIS) xname číslo dresu herní post počet účastí na zápasech ZS/LS
1. Anna Schreiberova 107738 Xscha11 1 S -,-,-,/-,-,-
2. (4M) Šárka Tvrdíková 119080 tvrs00@vse.cz (2) 4M B /1,2,3
3. 3 /
4. Lenka Břečková 107450 xbrel16 4 N 1,2,3,/1,2,3
5. 5 /
6. Barbora Kuncová 79990 xkunb02 6 S, L -,2,3,/1,2,-
7. Kateřina Kůrková 86490 xkurk05 7 1,2,-,/1,2,3
8. 8 /
9. 9 /
10. 10 /
11. Oxana Sirotina 122069 siro00@vse.cz 11 S 1,2,-,/1,-,3
12. Jana Horová 79958 xhorj24 12 S 1,-,3,/1,-,-
13. Kateřina Beranová 119175 berk07@vse.cz 13 B, S /1,2,3
14. 14 /
15. Šárka Nygrýnová 107327 xnygs00 15 N 1,2,3,/-,2,3
Barbora Skoumalová 119920 skob00@vse.cz S, U
MUŽI Jméno Příjmení
ID (InSIS) xname číslo dresu herní post počet účastí na zápasech ZS/LS
1. Vojta Burkert 85681 xburv00 1 N 1,2,/1,
2. Maxim Kysil 99139 xkysm10 2 /1,
3. Petr Vaněk 95219 xvanp39 3 S, B 1,2,/1,
4. 4 /
5. Ondřej Babka 107185 xbabo03@vse.cz 5 -,2,/-,
6. Lukáš Uher 107617 xuhel01 6 S 1,2,/1,
7. Josef Kašpar 112862 kasj04 7 B,S -,2,/-,
8. 8 /
9. 9 /
10. 10 /
11. Jan Francírek 112632 fraj04 11 B,S,U -,2,/-,
12. 12 /
13. 13 /
14. Petr Schmied 57208 absolvent 14 U,S 1,-,/1,
15. Radek Svoboda 75273 xsvor12 15 S, U, L 1,-,/1,
Adam Pařík 86299 xpara07@vse.cz