Termíny

18.9.2017 - 22.9.2017 - Změny v zápisech – semestrální kurzy

-

Volejbalový turnaj zimní KPMG FIT CUP 2012 – vyšší výkonnost

1. 12. 2012 - Už od rána v tělocvičně na Třebešíně bylo pořádně živo, když už od 8 ráno se na hřištích začal odehrávat tradiční turnaj KPMG, který se mezi studenty těší velké oblibě a tomu nasvědčuje i každoroční plná účast.

Od odpoledních hodin přichází na řadu vyšší volejbalová šarže a proto od 12h se do tělocvičny začínají scházet známé volejbalové tváře, které potkáte většinou jen párkrát do roka vždy na akci, pořádané volejbalovou sekcí VŠE. Po pozdravení všech starých známých, rozebrání grantu v podobě baget a lehkého občerstvení se nastupuje k zápasům, kde už začíná nelítostný boj mezi skupinkami volejbalistů, rozdělené většinou po 6 lidech o co nejlepší umístění a vítěznou fotografii s pohárem tohoto tradičního klání. Turnaj měl jednoduchý systém, kdo všechno vyhraje, vyhrál! Po odehrání skupin bylo jasné, že pohár si přebere jeden ze tří týmů, mezi které patřil i následný vítěz a to tým Gumkáči. Finálová skupina předvedla pěkný sport i přes značnou únavu všech zúčastněných, která byla jen důkazem toho, že tady se vítězství nedává zadarmo.

Z pohledu vítěze se turnaji samozřejmě nedá nic vytknout a všichni byli určitě rádi za jakékoliv umístění, kterého při této konkurenci dosáhli. Bohužel se turnaj neobešel bez zranění, ale snad to nebude nic vážného s tím, že se všichni určitě těšíme na další sportovně společenskou akci, kde se objevíme zase plní sil a odhodlání poprat se o další dobrý výsledek.