Termíny

1.6.2018 16:00 - 3.6.2018 16:00 - Setkání akademické obce volejbalistů v Dobronicích

-

Více... »

Hledat
Pokročilé hledání
Volejbalový turnaj zimní KPMG Fit Cup 2013 – vyšší výkonnost

30. 11. 2013 - Byla poslední listopadová sobota a ve sportovní hale Na Třebešíně se schylovalo k již tradičnímu volejbalovému turnaji KPMG Fit Cup. Od osmé hodiny ranní započaly svůj turnaj týmy nižší výkonnostní kategorie a zápasy z této kategorie napověděly, že se bude po celý den hrát velmi kvalitní volejbal.

Už během nervy drásajícího finálového utkání nižší kategorie se do haly začali dostavovat hráči, kteří se přihlásili do kategorie vyšší. Jako jeden z takových příchozích můžu potvrdit, že díky probíhajícímu zápasu panovala v hale patřičná sportovní atmosféra.

Ve dvě hodiny byly všechny týmy vyšší výkonnostní kategorie rozděleny do tří skupin a začal lítý boj o co nejlepší umístění. Zápasy ve skupinách probíhaly hladce a bez zbytečných prodlev. Po odehrání všech zápasů ve skupinách se týmy podle umístění rozřadily do skupin, ve kterých již bojovaly o konečné umístění. Skupina, ve které se bojovalo o nejlepší tři umístění, byla jedna z nejvyrovnanějších a k vidění byl volejbal na špičkové úrovni. Tento fakt dokládá nejenom rozhodnutí každého zápasu až ve zkrácené hře, ale i to, že k rozuzlení hádanky o vítězi celého turnaje došlo až ve večerních hodinách. Tím se nakonec stal tým Nulová šance.

Co dodat? Určitě poděkování organizátorům turnaje – panu PaedDr. Boštičkovi a společnosti KMPG za sponzorování turnaje. Dojem z turnaje měl každý určitě velice dobrý. Nedošlo k žádným vážnějším zraněním, bylo na co se dívat a všichni účastníci turnaje měli příležitost opět se potkat se svými starými i novými přáteli.

Pevně věřím, že i při dalším setkání pod volejbalovou sítí při příležitosti KPMG Fit Cup dorazí nejenom staří známí, ale i nové tváře a bude panovat stejně skvělá atmosféra, jež vévodila ve sportovní hale Na Třebešíně 30. listopadu.

Jakub Maixner, FMV, tým Nulová šance

Výsledky turnaje

Fotogalerie turnaje