Termíny

1.6.2018 16:00 - 3.6.2018 16:00 - Setkání akademické obce volejbalistů v Dobronicích

-

Více... »

Hledat
Pokročilé hledání
Volejbalový turnaj zimní KPMG Fit Cup 2014 – vyšší výkonnost

IMG_349329. 11. 2014 - Dne 29. 11. se nám dostalo té cti zúčastnit se prestižního volejbalového KPMG Fit Cupu 2014 na Třebešíně. Kolem čtrnácté hodiny se začali v oné hale scházet účastníci vyšší kategorie, kteří se mohli duševně připravovat na své výkony hledíce na třaskavé vyvrcholení turnaje nižší kategorie.

Navzdory stupňujícímu se náboji finálového utkání se mnoho očí obracelo na dveře místnosti s legendárními bagetami od tradičního sponzora turnaje, společnosti KPMG. Poté, co všechny týmy doplnily zásoby občerstvení, nebránilo nic zahájení volejbalové smršti. Turnaje se zúčastnilo 11 týmů, které byly rozděleny do tří skupin, z nichž umístění na třetím místě bojovali o celkové 7. až 9. místo, umístění na druhém místě, bojovali o celkové 4. až. 6 místo a první ze skupin šli do finálových bojů, kde se utkali každý s každým.

Z úvodního šoku kvůli nedostatku roastbeefových baget se náš tým Aperolníků (s rolníky nemáme opravdu nic společného) rychle oklepal a tříčlennou skupinou prošel bez ztráty setu. Do finálových bojů dále postoupil tým zkušených borců z KPMG a ambiciózní favorit turnaje CHLEBA! V třízápasové finálové skupině byla k vidění celá řada zákeřných servisů, nekompromisních smečí a neprůstřelných bloků. V prvním finálovém utkání si tým Aperolníků poradil s Chlebem navzdory jeho výškové převaze a nezaváhal ani v následném zápase s bojovným manšaftem KMPG.

Turnaj se obešel bez zranění, a všichni si tak mohli po zásluze užít závěrečný ceremoniál. Tradiční proslov pana profesora Boštičky vykouzlil na několika tvářích nostalgické úsměvy, neboť si tyto tváře uvědomily, že éra KPMG turnajů je pro ně u konce. Chtěli bychom všem zúčastněným hráčům poděkovat za předvedené výkony, panu Boštičkovi za bezchybnou organizaci a společnosti KPMG za catering a věcné dary.

Šábovi :-) za tým Aperolníci

Výsledky turnaje
Fotogalerie turnaje
Videozáznam turnaje