11.6.2018 - 28.8.2018 - Registrace - semestrální kurzy

Hledat
Pokročilé hledání




7. ročník – ak. rok 2018/2019

Výsledky předchozích ročníků naleznete v archivu volejbalové ligy VŠE.

Volejbalová liga VŠE

 

Rozpis soutěže

ROZPIS UTKÁNÍ - ŽENY
7. ročník - akademický rok 2018/2019 | podzimní kolo soutěže - zimní semestr
DOMÁCÍ HOSTÉ DATUM DEN ČAS OBJEKT
Fakulta financí a účetnictví Fakulta mezinárodních vztahů  19.9.2018  středa 20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně
Fakulta podnikohospodářská Fakulta informatiky a statistiky 3.10.2018  středa 20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně
Národohospodářská fakulta Fakulta financí a účetnictví 10.10.2018 středa 20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně
Fakulta mezinárodních vztahů Fakulta podnikohospodářská  17.10.2018  středa 20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně
Fakulta informatiky a statistiky Národohospodářská fakulta  24.10.2018 středa 20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně
Fakulta podnikohospodářská Fakulta financí a účetnictví 31.10.2018 středa 20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně
Fakulta informatiky a statistiky Fakulta mezinárodních vztahů  7.11.2018  středa 20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně
Národohospodářská fakulta Fakulta podnikohospodářská 14.11.2018 středa 20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně
Fakulta financí a účetnictví Fakulta informatiky a statistiky 21.11.2018 středa 20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně
Fakulta mezinárodních vztahů Národohospodářská fakulta 28.11.2018 středa 20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně

 

ROZPIS UTKÁNÍ - MUŽI
7. ročník - akademický rok 2018/2019 | podzimní kolo soutěže - zimní semestr
DOMÁCÍ HOSTÉ DATUM DEN ČAS OBJEKT
Fakulta financí a účetnictví Fakulta mezinárodních vztahů 20.9.2018 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně
Fakulta podnikohospodářská Fakulta informatiky a statistiky 4.10.2018 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně
Národohospodářská fakulta Fakulta financí a účetnictví 11.10.2018 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně
Fakulta mezinárodních vztahů Fakulta podnikohospodářská  18.10.2018 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně
Fakulta informatiky a statistiky Národohospodářská fakulta 25.10.2018 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně
Fakulta podnikohospodářská Fakulta financí a účetnictví  1.11.2018 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně
Fakulta informatiky a statistiky Fakulta mezinárodních vztahů 8.11.2018 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně
Národohospodářská fakulta Fakulta podnikohospodářská  15.11.2018 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně
Fakulta financí a účetnictví Fakulta informatiky a statistiky  22.11.2018 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně
Fakulta mezinárodních vztahů Národohospodářská fakulta  29.11.2018 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně

 

ROZPIS UTKÁNÍ - ŽENY
7. ročník - akademický rok 2018/2019 | jarní kolo soutěže - letní semestr
DOMÁCÍ HOSTÉ DATUM DEN ČAS OBJEKT
Národohospodářská fakulta Fakulta mezinárodních vztahů  13.2.2019 středa 20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně
Fakulta informatiky a statistiky Fakulta financí a účetnictví  20.2.2019 středa 20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně
Fakulta podnikohospodářská Národohospodářská fakulta  27.2.2019  středa 20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně
Fakulta mezinárodních vztahů Fakulta informatiky a statistiky 6.3.2019 středa 20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně
Fakulta financí a účetnictví Fakulta podnikohospodářská 13.3.2019 středa 20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně
Národohospodářská fakulta Fakulta informatiky a statistiky 20.3.2019 středa 20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně
Fakulta podnikohospodářská Fakulta mezinárodních vztahů 27.3.2019  středa 20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně
Fakulta financí a účetnictví Národohospodářská fakulta  3.4.2019 středa 20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně
Fakulta informatiky a statistiky Fakulta podnikohospodářská 10.4.2019 středa 20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně
Fakulta mezinárodních vztahů Fakulta financí a účetnictví 17.4.2019 středa 20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně

 

ROZPIS UTKÁNÍ - MUŽI
7. ročník - akademický rok 2018/2019 | jarní kolo soutěže - letní semestr
DOMÁCÍ HOSTÉ DATUM DEN ČAS OBJEKT
Národohospodářská fakulta Fakulta mezinárodních vztahů  14.2.2019 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně
Fakulta informatiky a statistiky Fakulta financí a účetnictví 21.2.2019 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně
Fakulta podnikohospodářská Národohospodářská fakulta  28.2.2019 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně
Fakulta mezinárodních vztahů Fakulta informatiky a statistiky 7.3.2019 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně
Fakulta financí a účetnictví Fakulta podnikohospodářská 14.3.2019  čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně
Národohospodářská fakulta Fakulta informatiky a statistiky 21.3.2019  čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně
Fakulta podnikohospodářská Fakulta mezinárodních vztahů  28.3.2019 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně
Fakulta financí a účetnictví Národohospodářská fakulta 4.4.2019 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně
Fakulta informatiky a statistiky Fakulta podnikohospodářská 11.4.2019  čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně
Fakulta mezinárodních vztahů Fakulta financí a účetnictví 2.5.2019 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE - Na Třebešíně

 

Tabulky výsledků

PODZIMNÍ KOLO SOUTĚŽE – ZIMNÍ SEMESTR – ŽENY FFÚ FMV FPH FIS NF SETY MÍČE BODY POŘADÍ
Fakulta financí a účetnictví
Fakulta mezinárodních vztahů
Fakulta podnikohospodářská
Fakulta informatiky a statistiky
Národohospodářská fakulta

 

PODZIMNÍ KOLO SOUTĚŽE – ZIMNÍ SEMESTR – MUŽI FFÚ FMV FPH FIS NF SETY MÍČE BODY POŘADÍ
Fakulta financí a účetnictví
Fakulta mezinárodních vztahů
Fakulta podnikohospodářská
Fakulta informatiky a statistiky
Národohospodářská fakulta

 

Tabulky výsledků

JARNÍ KOLO SOUTĚŽE – LETNÍ SEMESTR – ŽENY FFÚ FMV FPH FIS NF SETY MÍČE BODY POŘADÍ
Fakulta financí a účetnictví
Fakulta mezinárodních vztahů
Fakulta podnikohospodářská
Fakulta informatiky a statistiky
Národohospodářská fakulta

 

JARNÍ KOLO SOUTĚŽE – LETNÍ SEMESTR – MUŽI FFÚ FMV FPH FIS NF SETY MÍČE BODY POŘADÍ
Fakulta financí a účetnictví
Fakulta mezinárodních vztahů
Fakulta podnikohospodářská
Fakulta informatiky a statistiky
Národohospodářská fakulta

 

Volejbalová liga VŠE - 7. ročník - akademický rok 2018/2019 - ŽENY
PODZIMNÍ KOLO SOUTĚŽE - ZIMNÍ SEMESTR JARNÍ KOLO SOUTĚŽE - LETNÍ SEMESTR VÝSLEDNÉ POŘADÍ SOUTĚŽE
SETY MÍČE BODY SETY MÍČE BODY SETY MÍČE BODY POŘADÍ
Fakulta financí a účetnictví
Fakulta mezinárodních vztahů
Fakulta podnikohospodářská
Fakulta informatiky a statistiky
Národohospodářská fakulta

 

Volejbalová liga VŠE - 7. ročník - akademický rok 2018/2019 - MUŽI
PODZIMNÍ KOLO SOUTĚŽE - ZIMNÍ SEMESTR JARNÍ KOLO SOUTĚŽE - LETNÍ SEMESTR VÝSLEDNÉ POŘADÍ SOUTĚŽE
SETY MÍČE BODY SETY MÍČE BODY SETY MÍČE BODY POŘADÍ
Fakulta financí a účetnictví
Fakulta mezinárodních vztahů
Fakulta podnikohospodářská
Fakulta informatiky a statistiky
Národohospodářská fakulta

 

Soupisky týmů

Fakulta financí a účetnictví
ŽENY Jméno Příjmení
ID (InSIS) xname číslo dresu herní post počet účastí na zápasech ZS/LS
1. 1
2. 2
3. 3
4. Bc. Eva Kohoutová 108407 xkohe01 4 U, S
5. Bc. Zuzana Dušilová 108715 xdusz01@vse.cz 5 U,S
6. 6
7. Bc. Miriam Morochovičová 108444 xmorm25 7 N
8. Ivana Kaňková 135666 kani02 @vse.cz 8 L,S
9. Bc. Šárka Dostálová (C) 114595 doss00 9 L,N
10. 10
11. Nikola Křišťanová 131197 krin01@vse.cz 11 U, S
12. Kamila Pavlíková 133776 pavk09@vse.cz 12 B, U, S
13. Bc. Barbora Mikulecká 109630 xmikb08@vse.cz 13 S, U
14. Klára Pošmurová 119696 posk03@vse.cz 14
15. 15
MUŽI Jméno Příjmení
ID (InSIS) xname číslo dresu herní post počet účastí na zápasech ZS/LS
1. Bc. Vojtěch Křempek 98171 xchvs00 1 L, N
2. Bc. Ondřej Bajusz 114705 bajo00 2 S,U,L,B
3. Bc. Adam Šindel 108421 xsina06@vse.cz 3 U
4. Bc. Vojtěch Sukup 107289 xsukv01 4 S,B,U,N,L
5. 5
6. Jakub Drahokoupil 120064 draj05@vse.cz 6 B, U
7. Bc. Filip Molčák 108620 xmolf01 7 L,S
8. Matěj Drahokoupil 119458 dram01@vse.cz 8 S
9. Vojtěch Němčanský 124003 nemv03@vse.cz 9 S
10. Bc. Čestmír Kříž 108439 xkric00 10 S, B
11. Bc. Štěpán Chvosta (C) 101749 xkrev15 11 S, B
12. Bc. Tomáš Hospůdka 108718 xhost05 12 U, S
13. Adam Mansfeld 127996 mana01@vse.cz 13 S,N,U
14. Donald Gjoni 133211 donaldgjoni@outlook.com 14 S, N
15. 15
Ondřej Beneš 119 442 beno01@vse.cz

 

Fakulta mezinárodních vztahů
ŽENY Jméno Příjmení
ID (InSIS) xname číslo dresu herní post počet účastí na zápasech ZS/LS
1. 1
2. 2
3. Kristina Viterová 108041 xvitk12@vse.cz 3 - vrátí dres S
4. Eliška Hronková 120453 hroe01@vse.cz 4 S
5. 5
6. Simona Svitačová 127253 svis00@vse.cz 6 S
7. Nikola Bračiková 134274 bran01@vse.cz 7
8. Anna Iarovitsyna ( C ) 124877 iara00@vse.cz 8 S,N
9. Radka Hrejzková 134263 hrer00@vse.cz 9 B
10. Bc. Renzhina Victoria 89569 xrenv00@vse.cz 10 S
11. Maria Menshchikova 120755 menm02@vse.cz 11 U
12. Bc. Zuzana Tvrdoňová 113455 tvrz00 12 B
13. Matasova Viktoriia 124873 matv04@vse.cz 13 S
14. Martina Figurová 124715 figm00@vse.cz 14 N,U
15. Bc. Tereza Stelzigová 113386 stet00 15 U
Aneta Cihlářová 135131 ciha01@vse.cz N,S
MUŽI Jméno Příjmení
ID (InSIS) xname číslo dresu herní post počet účastí na zápasech ZS/LS
1. Jakub Jarošík 120399 jarj07@vse.cz 1 S, U
2. Bc. Jan Čmelík 88346 2
3. Bc. Filip Zima 113451 zimf00 3 U, B
4. Bc. Antonín Ticháček (C) 100239 xtica03 4 S, B
5. Bc. Martin Čihák 88345 xcihm10 5
6. Bc. Ondřej Budík 100279 xbudo01 6 S, B
7. Michael Kuryl 108125 xkurm23@vse.cz 7 B
8. Jakub Janata 127088 janj20@o365.vse.cz 8 - vrátí dres B, L
9. Bc. Martin Vokálek 100248 xvokm13 9 B, S, U
10. Bc. Eduard Lakatosh 134641 lake01@vse.cz 10 B,L,U
11. Bc. Václav Kinský 136084 kinv02@vse.cz 11 S
12. 12
13. Bc. Samuel Šiška 89661 xsiss00 13 B, N
14. 14
15. 15

 

Fakulta podnikohospodářská
ŽENY Jméno Příjmení
ID (InSIS) xname číslo dresu herní post počet účastí na zápasech ZS/LS
1. Veronika Janírková 121957 janv03@vse.cz 1
2. (1M) Marta Hnízdová 113840 hnim00 1 M B, U
3. 3
4. Lucie Purchartová 114049 purl00@vse.cz 4 L, S, B
5. Bc. Kateřina Gavlasová (C) 108713 xgavk02 5 N, S, U
6. Kateřina Pokorná 114031 pokk00 6 S,U,B
7. Dominika Slavíková 7 - vrátí dres
8. Barbora Adamčíková 112694 adab00@vse.cz 8 S
9. 9
10. 10
11. Bc. Kateřina Kleslová 100805 xklek17 11 S, U
12. 12
13. 13
14. Aneta Macková 126907 maca00@vse.cz 14 N, S
15. Michala Čejková 126610 cejm00@vse.cz 15 U
MUŽI Jméno Příjmení
ID (InSIS) xname číslo dresu herní post počet účastí na zápasech ZS/LS
1. ---------------- - 1 -
2. Bc. Matěj Martinák (C) 113966 marm06 2 N, S
3. Jindřich Úlovec 135005 uloj00@vse.cz 3 S,U,L
4. Jan Čmelík 120060 cmej00@vse.cz 4 S, U, N, L
5. Jakub Kraus 134797 kraj23@vse.cz 5 N
6. Roman Pasch 135103 pasr01@vse.cz 6 S, B
7. Bc. Ondřej Rédl 93535 xredo00 7 S
8. 8
9. Jakub Průdek 114043 pruj00@vse.cz 9 N,L
10. 10 S
11. Bc. Adam Kouba 96154 xkoua11 11 B
12. Ivo Polášek 128316 poli00@vse.cz 12 B
13. 13
14. Matúš Malina 126708 malm09@vse.cz 14 S
15. 15
Jan Petrů 138158 petj17@vse.cz B.U

 

Fakulta informatiky a statistiky
ŽENY Jméno Příjmení ID (InSIS) xname číslo dresu herní post počet účastí na zápasech ZS/LS
1. Ing. Martina Majerčáková 92920 absolventka 1
2. Michaela Křivánková 128700 krim12@vse.cz 2
3. Barbora Layerová - C 121573 layb00@vse.cz 3 S, U
4. Kateřina Kinská 125879 kink01@vse.cz 4 B,U
5. Erika Žarnovská 121638 zare02@vse.cz 5 B,U,S
6. Ing. Andrea Petrovičová absolventka 6
7. 7
8. Hrušovská Daniela 8
9. Štefancová Andrea 112189 stea00@vse.cz 9 S
10. Bc. Michaela Trnková 109427 xtrnm15@vse.cz 10 N,S
11. 11
12. 12
13. Kateřina Zapletalová 102595 xzapk00 13 S
14. 14
15. 15
MUŽI Jméno Příjmení
ID (InSIS) xname číslo dresu herní post počet účastí na zápasech ZS/LS
1. Ing. Tomáš Janoušek 93072 absolvent 1 N, U, S
2. Rastislav Franek 128451 frar01@vse.cz 2 S
3. 3
4. Bc. Ondřej Koudelka 109249 xkouo05 4 N
5. Dominik Tkáč (C) 118928 tkad01@vse.cz 5 B, U, N
6. Bc. Jan Stejskal 102352 xstej109 6 S
7. Tomáš Formánek 125778 fort00@vse.cz 7 B
8. Ing. Martin Bárta 93134 xbarm84 8 B, U
9. Marek Vocílka 118823 vocm00@vse.cz 9 S, N
10. Bc. Jiří Gabauer 109219 xgabj07@vse.cz 10 S
11. Dominik Sagl 128428 sagd00@vse.cz 11 B
12. 12
13. Ján Káva 107069 xkavj12 13 U, S
14. 14
15. 15

 

Národohospodářská fakulta
ŽENY Jméno Příjmení ID (InSIS) xname číslo dresu herní post počet účastí na zápasech ZS/LS
1. 1
2. Karolína Zacpalová (C) 126327 zack01@vse.cz 2
3. Veronika Mrázová 126405 mrav00@o365.vse.cz 3
4. Bc. Lenka Břečková 107450 xbrel16 4 N
5. Šárka Tvrdíková 119080 tvrs00@vse.cz 4 M B
6. 6
7. Karolína Hynštová 133361 hynk01@vse.cz 7 B
8. 8
9. 9
10. Tereza Michalcová 119374 mict02@vse.cz 10
11. Oxana Sirotina 122069 siro00@vse.cz 11 S
12. Veronika Písková 133981 pisv03@vse.cz 12 S, B, U
13. 13
14. 14
15. 15
MUŽI Jméno Příjmení ID (InSIS) xname číslo dresu herní post počet účastí na zápasech ZS/LS
1. Bc. Marius Kempný 102468 xkemm01@vse.cz 1 S
2. 2
3. 3 -
4. ------------ - 4 -
5. Bc. Ondřej Babka (C) 107185 xbabo03@vse.cz 5
6. 6
7. Josef Kašpar 112862 kasj04 7 B,S
8. Bc. Marek Jurák 107517 xjurm39 8
9. Petr Vošlajer 133671 vosp02@vse.cz 9
10. Alexander Gricajev 133830 gria02@o365.vse.cz 10
11. Michal Horký bývalý student mhorky@gmail.com 11
12. 12
13. Filip Dohnal 119913 dohf00@vse.cz 13
14. Ing. Petr Schmied 57208 absolvent 14 U,S
15. Ing. Radek Svoboda 75273 absolvent 15 S, U, L