11.6.2018 - 28.8.2018 - Registrace - semestrální kurzy

Hledat
Pokročilé hledání
Reportáže

Volejbalová liga VŠE9.5.2018 - Poslední ženský zápas Volejbalové ligy VŠE se uskutečnil 9. 5. 2018, který byl přesunut z 26. 4.2018. Tým fakulty informatiky a statistiky se mohl radovat ze složení šestky. Složení šestky, která se sešla bylo trochu netradiční, jelikož v takovém složení FIS spolu ještě nehrál. Bohužel tým podnikohospodářské se nesešel ani v pěti hráčkách a musel si hráčky půjčit z ostatních fakult, které byly na tréninku před zápasem.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE10.5.2018 - Poslední západ 6. ročníku jarního kola volejbalové ligy VŠE se uskutečnil 10. května 2018, kdy se střetli zástupci Podnikohospodářské a Národohospodářské fakulty. Již před zápasem bylo jasné, že bude probíhat v přátelském duchu, neboť se nemalé množství hráčů obou fakult společně rozehřívalo při sledování hokejového zápasu Česko - Rusko. Následně se Jaškinovi podařilo tento zápas v 19. minutě otočit na 2:1, do prvního setu tak nastupovali hráči obou fakult s úsměvy na tvářích.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE3.5.2018 - Již 14 dní bylo mezi širokou veřejností známo, že den 03.05.2018 se vepíše do historie VL VŠE a FFÚ jako den, kdy potřetí za sebou pozvedne volejbalový tým této fakulty trofej nad hlavu. Sjely se davy fanoušků z celého světa k branám stadionu Na Třebešíně, aby tento moment viděli na vlastní oči. Slyšet byli především fanoušci z Itálie, kteří se nemohli dočkat, až uvidí volejbal světové úrovně, jenž předčil i slavnou Serii A. Klobásky na grilu byly cítit až k nedaleké stanici metra „Želivského“, sudy piva se narazily a turnikety se začaly pomalu, ale jistě otáčet. Roztleskávačky tentokrát dorazily, ale hned při prvním výponu si roztrhly podvlíkačky a šli zpátky do kabin. Čekal nás krásný volejbalový večer.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE26.4.2018 - Ve čtvrtek 26. dubna se potkal výběr borců z Fakulty informatiky a statistiky a Podnikohospodářské fakulty. Pro hráče FISu to byl poslední zápas v této sezoně, a tak chtěli ukázat to nejlepší a završit vydařenou letní část. Celý zápas se nesl v duchu moderního volejbalu. Krátké výměny, rychle útoky, riskované podání a nevšední kombinace na síti přispěly k velké atraktivitě pro oba dva diváky zápasu. První set si FPH vybudovala malý náskok, s kterým šla do koncovky.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE19.4.2018 - Jak se přepisovaly dějiny Ve čtvrtek 19.4. se v rámci Volejbalové ligy VŠE střetly výběry fakulty Financí a Účetnictví a fakulty Národohospodářské. Utkání mělo slavnostní nádech, neboť výběr FFÚ si mohl při vítězství v alespoň jednom setu zajistit celkové vítězství v soutěži a završit tak bájný zlatý hattrick. Slavnostní atmosféru ještě umocnila účast děkana Národohospodářské fakulty, kterému bychom tímto chtěli poděkovat za podporu volejbalu na VŠE. Pan děkan se dokonce zapojil do zápolení na palubovce.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE12.4.2018 - Dne 12.4. se uskutečnil zápas mužů mezi týmy FPH a FMV. Do tohoto zápasu proti sobě nastoupili borci z týmu FMV jako domácí tým a hráči týmu FPH jako hosté. Zajímavá chvíle zápasu přišla ještě před jejím začátkem, kdy týmu FMV chyběl stěžejní šestý hráč. Po chvíli domluveného čekání se však nedostavil, a tak tým FMV začal zápas s nevýhodou.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE11.4.2018 - Dne 11. 4. ve večerních hodinách probíhalo v moderní třebešínské hale další kolo prestižní volejbalové mezifakultní ligy, tentokrát v ženském podání. Na programu byl střet mezi výběrem Fakulty financí a účetnictví a hráčkami Národohospodářské fakulty. Přestože se dle papírových předpokladů nemělo jednat o vysoce napínavé utkání, ve kterém by se rozhodovalo o předních příčkách, slečny byly odhodlány nechat na hřišti vše a postarat se o hezkou podívanou.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE5.4.2018 - V ôsmom týždni letného semestra sa na Třebešíně uskutočnil ďalší zápas volejbalovej ligy na VŠE medzi fakultou Národohospodárkou a fakultou Informatiky a štatistiky. Pre fakultu Informatiky a štatistiky začal zápas podstatne lepšie, hrali naplno už od začiatku a tak nazbierali cenné body už začiatkom prvého setu.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE4.4.2018 - První povelikonoční zápas, který se konal 4.4.2018 na třebešínské hale, přinesl od obou ženských týmů velmi vyrovnaný a kvalitní zápas. Na hřišti se potkala děvčata z Mezinárodních vztahů proti děvčatům z Podnikohospodářské fakulty. Už od samého začátku byla na všech děvčatech znát změna počasí doprovázená horkem a dusnem.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE28.3.2018 - Poslední březnovou středu se, kde jinde než na Třebešíně, odehrálo další zajímavé ženské utkání mezi Národohospodářskou fakultou a Fakultou informatiky a statistiky. A to i přesto, že ve čtvrtek byl děkanský den a studenti tak mohli jet domů a prodloužit si Velikonoce.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE22.3.2018 - V třebešínské hale došlo ve čtvrtek 22.3. k další bitvě mezi fakultními týmy, tentokrát mezi domácím týmem v barvách červeného vína a týmem z podniko. Hostující mančaft měl před zápasem mírně zpocené trenýrky, protože do poslední chvíle to vypadalo na kontumaci ve prospěch FFÚ kvůli nedostatečnému počtu hráčů FPH.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE21.3.2018 - Ve středu 21.3. se odehrálo ve sportovní hale na Třebešíně další utkání Volejbalové ligy VŠE, kde se tentokrát utkaly týmy figurujících na prvních dvou místech tabulky. Předem tudíž bylo jasné, že půjde o kvalitní volejbal, a očekávání se také naplnila. Celý zápas byl plný dlouhých výměn, ve kterých hráčky obou týmů předváděly obětavé zákroky, nekompromisní bloky a razantní smeče.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE14.3.2018 - Ve středu 14.3. od půl deváté večer hostila hala Na Třebešíně další kolo volejbalové ligy. Střetly se proti sobě družstva Fakulty mezinárodních vztahů (FMV) a Fakulty informatiky a statistiky (FIS). Mezinárodní vztahy se sešly tentokrát překvapivě v počtu hodného hry a měly kupodivu dvě hráčky na střídání (8 holek), zatímco FIS měl 7 hráček.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE15. 3. 2018 Třetí březnový čtvrtek připadl pro zápas volejbalové ligy VŠE mezi Fakultou mezinárodní vztahů a Fakultou informatiky a statistiky na Třebešíně. Neočekával se nejnapínavější zápas. Volejbalisté z FMV vyhráli v zimní části všechny zápasy s jasnou ambicí sesadit, po dvou letech, FFU z první příčky. Kvůli vlně nemocí a zraněním se navíc hráči FISu dostavili pouze v počtu 5 hráčů a půjčili si, od na vedlejším hřišti probíhajícím tréninku, 1 hráče (kterému za ochotu patří náš dík).

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE7.3.2018 - Letní semestr už započal a máme tady další utkání, dnes mezi Podnikohospodářskou fakultou a Národohospodářskou fakultou. Hostující tým měl za sebou již zápas proti FMV, naopak holky z Podniko stály na hřišti letos poprvé. Domácímu týmu se podařilo sejít v 7 hráčkách, a tak se střídaly blokařky s liberem.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE28. 2. 2018 - Poslední únorovou středu se v areálu VŠE na Třebešíně odehrál pro oba soupeřící týmy první zápas letního semestru volejbalové ligy. V tomto utkání změřil síly tým Fakulty financí a účetnictví a tým Fakulty informatiky a statistiky.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE1. 3. 2018 - Únor již se překlopil do března a po zimním spánku se opět rozeběhla Volejbalová liga VŠE i pro fakulty FFÚ a FIS. Před týdnem tým z FMV vyhrál přesvědčivě 3:0, a tak se čekalo na odpověď mistrů podzimní časti a útočníků na zlatý hattrick celkového vítezství z FFÚ, jestli se opět po tomto kole posunou na první průběžné místo. Zápas se hrál 1.3.2018 od 20:30 za počtu deseti přihlížejících fanynek a fanoušků. Místem konání tohoto svátku byla hala Na Třebešíně. Je ale možné, že někteří fanoušci se na místě objevili omylem, protože byla venku taková zima, že zřejmě nějaký kolemjdoucí zavadil pohledem o stadion a jeho srdce prahlo po tom, se zahřát. Výsledek 3:0 se zdá být jasný, ale překvapivý bod pro FIS nebyl daleko.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE21. 2. 2018 - Zimní semestr utekl rychle jako voda. Ani jsme se nenadáli a můžeme vítat tu teplejší polovinu roku. Jak už to tak bývá, nový semestr se neobejde bez dalších volejbalových zápasů. Letní semestr 2017/2018 začal zápasem mezi hráčkami z Národohospodářské fakulty a Fakulty z mezinárodních vztahů. Domácí hráčky z NF se sešly přesně v počtu 6 hráček a dostaly tak plnou důvěru od protihráček v pozici rozhodčího. Z počátku jsme se však obávaly, že k zápasu vůbec nedojde, jelikož tým FMV ne a ne se dostavit v plném počtu. Všechny jsme byly natěšené na to, že si opět po dlouhé odmlce budeme moci zahrát, a proto jsme na povel pana Boštičky započaly první letní zápas, ačkoliv proti nám (NF) stála pouze čtyři děvčata z FMV.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE22. 2. 2018 - Letní sezona 6. volejbalové ligy VŠE byla oficiálně zahájena! Jak dopadl první souboj mezi NF & FMV? U žen dominovaly hráčky NF, které si odnesly plné skóre 3:0. U můžu to bylo naopak, borci z FMV měli navrch a zvítězili 0:3. Jak probíhalo samotné utkání? Jako obvykle ve čtvrtek v 20:30 kluci obou mančaftů naklusali ve třpytivých bledě modrých (NF) a oranžových (FMV) dresech do haly na Třebešíně. Po krátkém individuálním protažení, rozházení ve dvojicích, se šlo na sít a trénink podání. Před pozdravem soupeřů se v rychlosti probrala taktika a šlo se na věc.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE14. 12. 2017 - Ve čtvrtek 14.12. se odehrál další zápas volejbalové ligy VŠE. Tentokrát proti sobě nastoupily týmy fakult mezinárodních vztahů a informatiky a statistiky. Jednalo se o souboj dosud neporaženého celku s týmem, který se potácel na chvostu volejbalové tabulky. Hráči FMV chtěli dotáhnout zimní semestr bez ztráty kytičky, naopak FIS se snažil o prolomení nelichotivé bilance z posledních zápasů.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE7. 12. 2017 - Dne 7.12.2017 se uskutečnil předposlední zápas zimní části, kde se utkala fakulta Mezinárodních vztahů proti Národohospodářské fakultě. Národohospodáři se sešli pouze ve 4 lidech, takže si museli vypůjčit 2 hráče z vedlejšího kurtu, aby se mohl zápas uskutečnit. Nově příchozí posily se ukázaly v nejlepším světle a národohospodáři tak mohli doufat v prolomení smůly a své první vítězství v této části ligy. Naproti tomu hráči FMV věřili v čisté konto a bezchybný výkon svých hráčů.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE29. 11. 2017 - Poslední listopadovou středu se na Třebešíně odehrál jeden z posledních dívčích zápasů pro zimní semestr. Tentokrát proti sobě nastoupily dívky z fakulty financí a účetnictví a jejich soupeřkami byly dívky z FISu. Ačkoliv se zdálo, že dívkám z FFÚ nemůže FIS nějak "uškodit", protože stejně jak tomu bylo v minulých letech, tak i letos tým financí obhajoval zlatou příčku. Stalo se však nevídané.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE30. 11. 2017 - Ve čtvrtek 30. 11. odehrál náš skvělý tým FFU svůj poslední zápas v zimním semestru ak. roku 2017/2018. Jakožto domácí jsme zase nebyli schopni zajistit rozhodčího (asi jich je nedostatek), ale na rozdíl od minulé sezóny nebyl 4 bodový náskok přidělen našemu soupeři, a tak jsme začínali za slibného stavu 0:0. Zápas pro mě měl zvláštní příchuť, neboť jsem ještě minulý semestr nastupoval za našeho nynějšího soupeře FIS. Už před zápasem byl znám papírově lepší celek, neboť se tým FISu musel trápit bez nahravače.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE23. 11. 2017 - Ve čtvrtek 23. 11. odehrála naše skvadra z FPH poslední zápas v zimním semestru. V tomto kole se nám postavili soupeři a zároveň pořadatelé zápasu z NF. Lepší je blízký soused než vzdálený bratr, zkrátka jsme nevěděli, co od našich protivníků očekávat, někteří z našich řad nepamatují zápas proti NF už po 7 semestrů. Hráči z FPH se sešli téměř v kompletní sestavě z EuroBarcelony, nedorazil jen Kuba Kraus, který to má za neohlášenou absenci do píny.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE22. 11. 2017 - Ke konci sychravého listopadu se sešlo v třebešínské hale 13 děvčat, která byla i přes deštivé a zimomřivé počasí nabita pozitivní energií a chutí připsat si 3 body pro svůj tým. Holky z Podnikohospodářské fakulty ještě cítily pachuť ztráty dvou setů od týmu FFÚ a byly o to víc odhodlané nepustit ani jeden set. Naproti tomu Národohospodářská fakulta nastoupila do šestého ročníku Volejbalové ligy na VŠE se silnou sestavou, ve které smetla tým FMV i FIS, a díky tomu tento zápas znamenal boj o stupně vítězů!

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE15. 11. 2017 - Ve středu 15.11. se konalo, ve sportovní hale na Třebešíně, další kolo volejbalové ligy VŠE. Tentokrát se proti sobě postavily na hřišti hráčky z Národohospodářské fakulty proti hráčkám z fakulty Mezinárodních vztahů. Avšak k překvapení všech (hlavně tedy volejbalistek z mezinárodních vztahů) z původních 9 slečen, dorazily pouze čtyři statečné, a tak najednou přicházely obavy, že by se zápas nemusel vůbec uskutečnit.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE9. 11. 2017 - Dne 9.11. se ve sportovní hale na Třebešíně uskutečnilo další titánské klání volejbalových fakultních týmů FPH a FFÚ. Toto utkání bylo dále okořeněno účastí Ondry Rédla, dlouholetého studenta FFÚ, v soupeřově týmu. Oba týmy tedy chtěli za každou cenu zvítězit a dokázat, která fakulta je volejbalově lepší.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE8. 11. 2017 - Ve středu 8.11 se ve večerních hodinách odehrálo další kolo volejbalové ligy VŠE, kde se utkaly týmy z fakulty financí a účetnictví a z fakulty podnikohospodářské ve sportovní hale na Třebešíně. Byl to zápas o první místo v tabulce, jelikož oba dva týmy zatím obě svá utkání přesvědčivě vyhrály.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE2. 11. 2017 - Ve čtvrtek 2.11.2017 bylo sehráno další utkání mužské volejbalové ligy na VŠE mezi Fakultou informatiky a statistiky a Národohospodářskou fakultou. Oba týmy nastoupily do zápasu v plných sestavách. FIS byl nucen udělat oproti předcházejícímu zápasu jednu změnu v sestavě kvůli absenci nahrávače. Národohospodářská fakulta to také neměla celkem růžové, nakolik se sešli na zápas jen v pěti lidech a tak museli přijmout hráče z jiné fakulty, ale to je vůbec nevyvedlo z míry.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE1. 11. 2017 - První listopadový večer se, jako každou středu, sešly ty nejlepší hráčky volejbalu z fakult informatiky a statistiky a národohospodářské v našem volejbalovém domově – sportovní hale Třebešín.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE25. 10. 2017 - Opět jsme se sešly v hojném počtu v podvečerních hodinách již tradičně v hale na Třebešíně. Dnes si přišly pro bodíky holky z Fakulty podnikohospodářské a z Fakulty mezinárodních vztahů.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE26. 10. 2017 - A máme tu další povedený zápas kvalitního volejbalu, nyní v provedení mužů fakult podnikohospodářské & mezinárodních vztahu, kteří se tradičně sešli na věhlasném cvičišti VŠE – Třebešíně ve čtvrtek večer.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE19. 10. 2017 - Ve čtvrtek 19.10.2017 se na půdě Sportovní haly VŠE na Třebešíně střetly týmy Fakulty národohospodářské a Fakulty financí a účetnictví. Hostující borci z FFÚ se opět sešli v hojném počtu a chtěli si po těsné porážce proti FMV spravit chuť.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE12. 10. 2017 - Ve čtvrtek 12.10.2017 se odehrálo druhé utkání mužské volejbalové ligy na VŠE mezi Fakultou podnikohospodářskou a Fakultou informatiky a statistiky. Oba týmy se na jejich první zápas v tomto semestru sešly v dostatečném počtu. Ani tradiční výzva v podobě zajištění rozhodčího nebyla pro domácí team žádnou překážkou a kapitán v dostatečném předstihu slečnu s píšťalkou zajistil.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE11. 10. 2017 - Dne 11.10.2017 hostil domácí tým Fakulty podnikohospodářské hráčky z Fakulty informatiky a statistiky. Již na začátku musíme poděkovat hráčce Barče Layerové, která jako kapitánka dokázala vytáhnout dalších 5 hráček z postelí a zápas se mohl odehrát. Na straně FPH se postavilo do hřiště 6 hráček a 11 bot (nejmenovaná blondýna … smečařka si přivezla 2 pravé boty).

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE5. 10. 2017 - Dne 5.10. ve sportovním areálu VŠE Na Třebešíně změřily mezi sebou síly týmy Fakulty financí a účetnictví a Fakulty mezinárodních vztahů. Co do počtu skromný hostující tým FMV čelil domácí partě FFÚ, která dorazila, jako již tradičně, v hojném počtu.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE4. 10. 2017 - Ve středu 4. 10. se v hale na Třebešíně zahájil 6. ročník Volejbalové ligy VŠE. Jako první měly tu čest zahrát si ženy z FFÚ a FMV. Do zápasu nastupovaly oba týmy s velkou chutí a odhodláním urvat první vítězství.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE20. 4. 2017 - Byl překvapivě chladný a ponurý večer 20. dubna 2017, ale i přesto se několik volejbalistů z Fakulty mezinárodních vztahů (FMV) a Národohospodářské fakulty (NF) rozhodlo na chvíli zanechat neuvěřitelně vytrvalé studijní snahy a jít poměřit síly v jejich posledním zápase 5. ročníku volejbalové ligy VŠE. Hnacím motorem jim byla nezměrná chuť odvést skvělé herní výkony podpořená vědomím, že když je mnohdy až neuvěřitelně důsledným Jaroslavem Boštičkou naplánován ligový zápas, všechny jejich studijní i pracovní povinnosti se stanou naprosto nicotnými a není nic důležitějšího než hra plná emocí na Třebešíně.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE12. 4. 2017 - Ve středu 12. 4. se utkaly týmy Fakulty financí a účetnictví a Fakulty informatiky a statistiky k poslednímu utkání 5. ročníku volejbalové ligy VŠE. Borci FFÚ mohli potvrdit letošní dominanci a dokonat obhajobu loňského titulu. Jelikož tým první fakulty nechtěl riskovat neúspěch, sešel se v plné palbě, na palubovce zářila jména jako Turský, Böhm, Drahokoupil I. a II, Rédl, Bajusz, Šindel, Hospůdka, Kříž, Chvosta nebo Němčanský.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE29. 3. 2017 - Ve středu 29. března se v hale na Třebešíně konal další zápas ligy VŠE mezi týmy Fakulty mezinárodních vztahů a Fakulty informatiky a statistiky. Tým FMV stejně jako před měsícem využil nového pravidla a tentokrát doplnil tým o jednoho externího hráče. Zápas se tedy mohl odehrát v duchu fair play 6 na 6.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE23. 3. 2017 - Ve čtvrtek 23. března se na Třebešíně opět setkali fakultní volejbalová družstva mužů, aby změřili své síly v dalším zápase VŠE volejbalové ligy. Tentokrát se proti sobě postavil domácí tým FFÚ a tým hostů z Podnikohospodářské fakulty.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE22. 3. 2017 - Ve středu 22. 3. se na třebešínské palubovce utkaly 2 elitní týmy Fakulty financí a účetnictví s Fakultou podnikohospodářskou. Volejbalistky ve vínovém (FFÚ) věděly, že jakmile převálcují ženy v modrém (FPH), přiblíží se tak k obhajobě titulu. Rozhodly se proto najet do každého setu s touhou po vítězství.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE9. 3. 2017 - Ve čtvrtek 9. března se v hale na Třebešíně další zápas mezifakultní ligy VŠE mezi týmy Podnikohospodářské fakulty a Fakulty mezinárodních vztahů. Utkání se téměř potýkalo s nedostatkem hráčů, ale krize byla naštěstí zažehnána díky novému pravidlu, že pro doplnění nekompletního týmu mohou nastoupit hráči, kteří nejsou na soupisce hrajících týmu. Tým FMV tak naštěstí složil šestici hráčů a zápas se mohl odehrát.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE8. 3. 2017 - Na Mezinárodní den žen se ve středu 8.3.2017 v hale na Třebešíně sešli volejbalové týmy žen z fakulty mezinárodních vztahů a podnikohospodářské fakulty, aby porovnaly opět své síly a zahrály si skvělou hru.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE1. 3. 2017 - Ve středu 1.3.2017 se odehrálo utkání letní části volejbalové ligy VŠE. Zápasu předcházely komplikace se složením sestavy fakulty Informatiky a statistiky, a tak se nakonec hrálo v náhradním termínu.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE1. 3. 2017 - Přesně po dvou týdnech se v hale na Třebešíně opět sešly fakultní volejbalové týmy, aby poměřily své síly v dalších zápasech VŠE volejbalové ligy. Po dvou týdnech proto, že zápas mezi fakultami FIS a FPH byl odložen právě na tuto středu 1. března, což slibovalo vzrušující volejbalový večer, neboť se současně hrály dva zápasy. Byl to již zmíněný zápas mezi FIS a FPH a mezi naší FFÚ a NF.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE22. 2. 2017 - Ve středu 22.2. se odehrálo druhé utkání ženské volejbalové ligy mezi Fakultou podnikohospodářskou a Fakultou informatiky a statistiky. Ačkoliv jsme po zimní sezóně nastupovaly do jarní části z prvního místa tabulky a mohly jsme se nechat tímto stavem ukolébat, nenechaly jsme nic náhodě. FPH se se svým ziskem bodů umístila na místě prvním a FIS na místě třetím. Bylo jisté, že nás soupeřky budou chtít porazit a dát do zápasu všechny síly.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE16. 2. 2017 - Vo štvrtok 16.2.2017 sa odohral úvodný zápas žien jarnej časti 5. ročníka volejbalovej ligy medzi hráčkami FFÚ a FMV, ktoré sú v každom ročníku ligy veľkou konkurenciou. Hráčky FFÚ nastúpili do zápasu s veľkou motiváciou a s cieľom poraziť hráčky Fakulty medzinárodných vzťahov s čo najväčším rozdielom, aby im tak odplatili prehru zo zimnej časti súťaže. A tak obhájili titul z minulých rokov.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE15. 2. 2017 - Se začátkem nového semestru odstartovala současně také jarní část volejbalové VŠE ligy, která se koná již pátým rokem. Hned v prvním utkání proti sobě nastoupily týmy, jejichž hlavním cílem je i boj o celkové vítězství v lize. Před zápasem byly šance obou týmu poměrně vyrovnané, na straně domácích totiž nastoupili dva výborní smečaři – Tonda Ticháček a Kuba Jarošík, od kterých se čekalo, že budou hlavní tahouni týmu a budou ti, kdo bude dělat body. Na straně druhé to byl ve skvělé formě hrající Ondra Rédl a také zkušení bratři Drahokoupilové, z nichž jeden nastoupil poprvé na postu nahrávače. Před zápasem tedy bylo jasné, že se schyluje k velmi zajímavé bitvě.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE24. 11. 2016 - Přesně měsíc před Štědrým dnem se o krále podzimní části utkaly v repríze jarního rozhodujícího zápasu Fakulta financí a účetnictví s Fakultou informatiky a statistiky. Předčasné Vánoce si chtěly užít oba týmy, ale samozřejmě se to mohlo podařit jen jednomu mužstvu. Podle toho byla atmosféra velmi napjatá, hala praskala ve švech, jak je tomu na Třebešíně zvykem.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE23. 11. 2016 - Ve středu 23. 11. 2016 se ve sportovní hale na Třebešíně konalo další utkání ženské části Volejbalové ligy VŠE. V tomto kole proti sobě nastoupil domácí tým Fakulty financí a účetnictví a tým Fakulty informatiky a statistiky. Pro týmy obou fakult se jednalo o poslední zápasy podzimní části Volejbalové ligy, přičemž hráčky z financí potřebovaly v tomto zápase získat plný počet bodů, aby stáhly bodovou ztrátu vůči vedoucímu týmu z Podnikohospodářské fakulty.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE9. 11. 2016 - Dne 9. 11. 2016 se konal, v již tradičních večerním čase, další zápas Volejbalové ligy VŠE mezi týmy můžu Fakulty mezinárodních vztahů a Fakulty informatiky a statistiky. Oba týmy se sešly v okleštěné sestavě šesti hráčů, tedy nebyl prostor na mnoho chyb a jakékoliv střídání.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE10. 11. 2016 - Dnes 10. listopadu se v hale na Třebešíně odehrál další zápas Volejbalové ligy VŠE, tentokrát ženské části. Proti sobě se postavily domácí hráčky Národohospodářské fakulty a hostující Podnikohospodářky. Pro dívky z Podnikohospodářské fakulty se jednalo o poslední zápas podzimního kola soutěže a zápas rozhodující konečné pořadí tohoto kola. Díky zaškobrtnutí hráček z Fakulty financí a účetnictví v zápase proti Fakultě mezinárodních vztahů (1:2) se totiž dívkám z Podnikohospodářské fakulty vrátila naděje na průběžné první místo. Aby si ale pozici zajistily, musely by vyhrát nekompromisně 3:0.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE3. 11. 2016 - Ako býva zvykom v štvrtok o 20:30 sa v telocvični na Trebešíne odohralo ďalšie kolo 5. Ročníka Volejbalovej ligy na VŠE. V ňom sa stretol domáci tím Fakulty podnikohospodárskej a hostia z Fakulty financií a účtovníctva. Bohužiaľ tento zápas sa odohral pred prázdnymi tribúnami, nakoľko si stretnutie neprišiel pozrieť žiaden divák. Dôvod môže byť ten že hosťujúci tím nastúpil na zápas iba s jedným hráčom základnej zostavy, a domáci taktiež dali priestor novým hráčom.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE26. 10. 2016 - Ve středu 26.10. se odehrálo další utkání mužské části Volejbalové ligy VŠE. V něm proti sobě nastoupily týmu mužů z FIS a také poprvé v této sezóně tým Národohospodářské fakulty. Ten se dokonce sešel v čele s několika absolventy v úplném počtu šesti hráčů. Hráčů FIS dorazilo dokonce ještě o jednoho více, a tak se odehrála velmi zajímavá bitva, ve které FIS nakonec zvítězil 2:1 na sety.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE27. 10. 2016 - Ve čtvrtek 27.10. se v hale na Třebešíně odehrálo další kolo Volejbalové ligy VŠE. Šlo o šlágr podzimní části ligy a tomu odpovídalo jak herní nasazení hraček, tak i divácká kulisa, která byla tentokrát dosti početná, hlasitá a pomáhala vytvořit v hale patřičný náboj.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE19. 10. 2016 - Hello to everybody, I have been training volleyball for two days with the VSE team but originally I am from Barcelona where I play volleyball and I am coach of another team too. Indeed, I am an exchange student who is going to stay here for one semester. So, when I arrived in Prague I started looking for a place to play volleyball, my passion. And I found a place in the Faculty of Informatics and Statistics.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE20. 10. 2016 - Ve druhém kole mezifakultní volejbalové ligy se utkala fakulta mezinárodních vztahů s podnikohospodářskou fakultou. První set rozehráli lépe hosté, kteří si v průběhu celého setu budovali bod po bodu mírný náskok, který přetavili ve vítězství 25:19.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE12. 10. 2016 - Ve středu 12.10. se v hale na Třebešíně odehrál zápas mezi FMV (nynějším největším soupeřem) a FPH. Bylo zřejmé, že oba týmy budou bojovat o výhru. Naneštěstí pro FMV nesehnala jako domácí tým rozhodčího a tudíž připsaly 4 bodový náskok FPH.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE5. 10. 2016 - Dňa 5.10. 2016 sa okrem dňa učiteľov oslavoval aj volejbal na VŠE, a to stretnutím medzi mužskými tímami fakulty podnikohospodárskej a fakulty informatiky a statistiky.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE6. 10. 2016 - Dne 6. 10. 2016 změřily své volejbalové síly družstvo fakulty Financí a účetnictví proti týmu fakulty Národohospodářské. Ženy ve vínových dresech (FFÚ) se nebály dát najevo svůj chtíč vyhrát a nedaly tak šanci družstvu v modrém (NF) zvítězit ani v jednom setu. Hráčky Národohospodářské fakulty zesilovaly svůj servis každým setem a mnohdy tím zahájily dlouhé a napínavé výměny. Bohužel i přes velikou bojovnost v poli nedokázaly stačit útočnému tempu fakulty Financí a účetnictví. FFÚ si tak připisuje své první vítězství za 3 body.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE29. 9. 2016 - Ve čtvrtek 29. 9. v 8h večer odstartovaly hráčky FPH a FIS jejich nový ročník volejbalové ligy VŠE 2016/2017. Volejbalistky z podnikohospodářské fakulty nastoupily do zápasu značně znevýhodněné a to tím, že musely čelit soupeři s počtem pouze 5 hráček. Oproti tomu tým z FIS dorazil na zápas dobře připraven a v plné síle.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE22. 9. 2016 - V prvním týdnu zimního semestru 2016/2017 se nám rozběhl již 5. ročník Volejbalové ligy VŠE. V úvodním klání mužské soutěže se proti sobě, jako už tradičně, postavily sestavy FFÚ, vítězové loňského ročníku, a FMV. První fakulta se představila ve velice početném složení, zatímco hráči druhé fakulty se ve svých řadách evidentně potýkají s nedostatkem. Tento fakt však žádným způsobem neovlivnil průběh utkání.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE22. 9. 2016 - Dňa 22.9.2016 sa odohral prvý ženský volejbalový zápas v zimnom semestri 2016/2017 medzi hráčkami z fakulty FMV a FFÚ, no pre niektoré študentky to bol prvý zápas vôbec. Všetky hráčky sa do zápasu pustili s plným nasadením. FFÚ ako minuloročný víťazi súťaže boli pre nás (FMV) dostatočne veľkou výzvou dať do zápasu všetky naše sily a skúsenosti. Bohužiaľ FFÚ nezohnali rozhodcu, a tak sme do každého setu vstupovali s výhrou 4:0.

Celý text >>