11.6.2018 - 28.8.2018 - Registrace - semestrální kurzy

Hledat
Pokročilé hledání
Reportáže – archiv

Zde si můžete pročíst archivované reportáže z utkání již proběhlých ročníků Volejbalové ligy VŠE.
logo-vse-liga_15014. 6. 2018 - Sportovní hala Na Třebešíně se stala i v letošním akademickém roce svědkem soubojů fakultních volejbalových týmů děvčat i mužů ve Volejbalové lize VŠE. Studenti, v dresech barvy svých fakult, se snažili bojovnými výkony o co nejlepší výsledky a přispět tak k úspěšné reprezentaci své fakulty. V letošním ročníku obhájili vítězství týmy studentek i studentů fakulty financí a účetnictví. Úspěšnou sportovní reprezentaci ocenil děkan fakulty doc. Ing. L. Mejzlík, Ph.D., kdy studenty pozval na společenské setkání s předáním upomínkových plaket.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE9.5.2018 - Poslední ženský zápas Volejbalové ligy VŠE se uskutečnil 9. 5. 2018, který byl přesunut z 26. 4.2018. Tým fakulty informatiky a statistiky se mohl radovat ze složení šestky. Složení šestky, která se sešla bylo trochu netradiční, jelikož v takovém složení FIS spolu ještě nehrál. Bohužel tým podnikohospodářské se nesešel ani v pěti hráčkách a musel si hráčky půjčit z ostatních fakult, které byly na tréninku před zápasem.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE10.5.2018 - Poslední západ 6. ročníku jarního kola volejbalové ligy VŠE se uskutečnil 10. května 2018, kdy se střetli zástupci Podnikohospodářské a Národohospodářské fakulty. Již před zápasem bylo jasné, že bude probíhat v přátelském duchu, neboť se nemalé množství hráčů obou fakult společně rozehřívalo při sledování hokejového zápasu Česko - Rusko. Následně se Jaškinovi podařilo tento zápas v 19. minutě otočit na 2:1, do prvního setu tak nastupovali hráči obou fakult s úsměvy na tvářích.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE3.5.2018 - Již 14 dní bylo mezi širokou veřejností známo, že den 03.05.2018 se vepíše do historie VL VŠE a FFÚ jako den, kdy potřetí za sebou pozvedne volejbalový tým této fakulty trofej nad hlavu. Sjely se davy fanoušků z celého světa k branám stadionu Na Třebešíně, aby tento moment viděli na vlastní oči. Slyšet byli především fanoušci z Itálie, kteří se nemohli dočkat, až uvidí volejbal světové úrovně, jenž předčil i slavnou Serii A. Klobásky na grilu byly cítit až k nedaleké stanici metra „Želivského“, sudy piva se narazily a turnikety se začaly pomalu, ale jistě otáčet. Roztleskávačky tentokrát dorazily, ale hned při prvním výponu si roztrhly podvlíkačky a šli zpátky do kabin. Čekal nás krásný volejbalový večer.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE26.4.2018 - Ve čtvrtek 26. dubna se potkal výběr borců z Fakulty informatiky a statistiky a Podnikohospodářské fakulty. Pro hráče FISu to byl poslední zápas v této sezoně, a tak chtěli ukázat to nejlepší a završit vydařenou letní část. Celý zápas se nesl v duchu moderního volejbalu. Krátké výměny, rychle útoky, riskované podání a nevšední kombinace na síti přispěly k velké atraktivitě pro oba dva diváky zápasu. První set si FPH vybudovala malý náskok, s kterým šla do koncovky.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE19.4.2018 - Jak se přepisovaly dějiny Ve čtvrtek 19.4. se v rámci Volejbalové ligy VŠE střetly výběry fakulty Financí a Účetnictví a fakulty Národohospodářské. Utkání mělo slavnostní nádech, neboť výběr FFÚ si mohl při vítězství v alespoň jednom setu zajistit celkové vítězství v soutěži a završit tak bájný zlatý hattrick. Slavnostní atmosféru ještě umocnila účast děkana Národohospodářské fakulty, kterému bychom tímto chtěli poděkovat za podporu volejbalu na VŠE. Pan děkan se dokonce zapojil do zápolení na palubovce.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE12.4.2018 - Dne 12.4. se uskutečnil zápas mužů mezi týmy FPH a FMV. Do tohoto zápasu proti sobě nastoupili borci z týmu FMV jako domácí tým a hráči týmu FPH jako hosté. Zajímavá chvíle zápasu přišla ještě před jejím začátkem, kdy týmu FMV chyběl stěžejní šestý hráč. Po chvíli domluveného čekání se však nedostavil, a tak tým FMV začal zápas s nevýhodou.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE11.4.2018 - Dne 11. 4. ve večerních hodinách probíhalo v moderní třebešínské hale další kolo prestižní volejbalové mezifakultní ligy, tentokrát v ženském podání. Na programu byl střet mezi výběrem Fakulty financí a účetnictví a hráčkami Národohospodářské fakulty. Přestože se dle papírových předpokladů nemělo jednat o vysoce napínavé utkání, ve kterém by se rozhodovalo o předních příčkách, slečny byly odhodlány nechat na hřišti vše a postarat se o hezkou podívanou.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE5.4.2018 - V ôsmom týždni letného semestra sa na Třebešíně uskutočnil ďalší zápas volejbalovej ligy na VŠE medzi fakultou Národohospodárkou a fakultou Informatiky a štatistiky. Pre fakultu Informatiky a štatistiky začal zápas podstatne lepšie, hrali naplno už od začiatku a tak nazbierali cenné body už začiatkom prvého setu.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE4.4.2018 - První povelikonoční zápas, který se konal 4.4.2018 na třebešínské hale, přinesl od obou ženských týmů velmi vyrovnaný a kvalitní zápas. Na hřišti se potkala děvčata z Mezinárodních vztahů proti děvčatům z Podnikohospodářské fakulty. Už od samého začátku byla na všech děvčatech znát změna počasí doprovázená horkem a dusnem.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE28.3.2018 - Poslední březnovou středu se, kde jinde než na Třebešíně, odehrálo další zajímavé ženské utkání mezi Národohospodářskou fakultou a Fakultou informatiky a statistiky. A to i přesto, že ve čtvrtek byl děkanský den a studenti tak mohli jet domů a prodloužit si Velikonoce.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE22.3.2018 - V třebešínské hale došlo ve čtvrtek 22.3. k další bitvě mezi fakultními týmy, tentokrát mezi domácím týmem v barvách červeného vína a týmem z podniko. Hostující mančaft měl před zápasem mírně zpocené trenýrky, protože do poslední chvíle to vypadalo na kontumaci ve prospěch FFÚ kvůli nedostatečnému počtu hráčů FPH.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE21.3.2018 - Ve středu 21.3. se odehrálo ve sportovní hale na Třebešíně další utkání Volejbalové ligy VŠE, kde se tentokrát utkaly týmy figurujících na prvních dvou místech tabulky. Předem tudíž bylo jasné, že půjde o kvalitní volejbal, a očekávání se také naplnila. Celý zápas byl plný dlouhých výměn, ve kterých hráčky obou týmů předváděly obětavé zákroky, nekompromisní bloky a razantní smeče.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE14.3.2018 - Ve středu 14.3. od půl deváté večer hostila hala Na Třebešíně další kolo volejbalové ligy. Střetly se proti sobě družstva Fakulty mezinárodních vztahů (FMV) a Fakulty informatiky a statistiky (FIS). Mezinárodní vztahy se sešly tentokrát překvapivě v počtu hodného hry a měly kupodivu dvě hráčky na střídání (8 holek), zatímco FIS měl 7 hráček.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE15. 3. 2018 Třetí březnový čtvrtek připadl pro zápas volejbalové ligy VŠE mezi Fakultou mezinárodní vztahů a Fakultou informatiky a statistiky na Třebešíně. Neočekával se nejnapínavější zápas. Volejbalisté z FMV vyhráli v zimní části všechny zápasy s jasnou ambicí sesadit, po dvou letech, FFU z první příčky. Kvůli vlně nemocí a zraněním se navíc hráči FISu dostavili pouze v počtu 5 hráčů a půjčili si, od na vedlejším hřišti probíhajícím tréninku, 1 hráče (kterému za ochotu patří náš dík).

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE7.3.2018 - Letní semestr už započal a máme tady další utkání, dnes mezi Podnikohospodářskou fakultou a Národohospodářskou fakultou. Hostující tým měl za sebou již zápas proti FMV, naopak holky z Podniko stály na hřišti letos poprvé. Domácímu týmu se podařilo sejít v 7 hráčkách, a tak se střídaly blokařky s liberem.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE28. 2. 2018 - Poslední únorovou středu se v areálu VŠE na Třebešíně odehrál pro oba soupeřící týmy první zápas letního semestru volejbalové ligy. V tomto utkání změřil síly tým Fakulty financí a účetnictví a tým Fakulty informatiky a statistiky.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE1. 3. 2018 - Únor již se překlopil do března a po zimním spánku se opět rozeběhla Volejbalová liga VŠE i pro fakulty FFÚ a FIS. Před týdnem tým z FMV vyhrál přesvědčivě 3:0, a tak se čekalo na odpověď mistrů podzimní časti a útočníků na zlatý hattrick celkového vítezství z FFÚ, jestli se opět po tomto kole posunou na první průběžné místo. Zápas se hrál 1.3.2018 od 20:30 za počtu deseti přihlížejících fanynek a fanoušků. Místem konání tohoto svátku byla hala Na Třebešíně. Je ale možné, že někteří fanoušci se na místě objevili omylem, protože byla venku taková zima, že zřejmě nějaký kolemjdoucí zavadil pohledem o stadion a jeho srdce prahlo po tom, se zahřát. Výsledek 3:0 se zdá být jasný, ale překvapivý bod pro FIS nebyl daleko.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE21. 2. 2018 - Zimní semestr utekl rychle jako voda. Ani jsme se nenadáli a můžeme vítat tu teplejší polovinu roku. Jak už to tak bývá, nový semestr se neobejde bez dalších volejbalových zápasů. Letní semestr 2017/2018 začal zápasem mezi hráčkami z Národohospodářské fakulty a Fakulty z mezinárodních vztahů. Domácí hráčky z NF se sešly přesně v počtu 6 hráček a dostaly tak plnou důvěru od protihráček v pozici rozhodčího. Z počátku jsme se však obávaly, že k zápasu vůbec nedojde, jelikož tým FMV ne a ne se dostavit v plném počtu. Všechny jsme byly natěšené na to, že si opět po dlouhé odmlce budeme moci zahrát, a proto jsme na povel pana Boštičky započaly první letní zápas, ačkoliv proti nám (NF) stála pouze čtyři děvčata z FMV.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE22. 2. 2018 - Letní sezona 6. volejbalové ligy VŠE byla oficiálně zahájena! Jak dopadl první souboj mezi NF & FMV? U žen dominovaly hráčky NF, které si odnesly plné skóre 3:0. U můžu to bylo naopak, borci z FMV měli navrch a zvítězili 0:3. Jak probíhalo samotné utkání? Jako obvykle ve čtvrtek v 20:30 kluci obou mančaftů naklusali ve třpytivých bledě modrých (NF) a oranžových (FMV) dresech do haly na Třebešíně. Po krátkém individuálním protažení, rozházení ve dvojicích, se šlo na sít a trénink podání. Před pozdravem soupeřů se v rychlosti probrala taktika a šlo se na věc.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE14. 12. 2017 - Ve čtvrtek 14.12. se odehrál další zápas volejbalové ligy VŠE. Tentokrát proti sobě nastoupily týmy fakult mezinárodních vztahů a informatiky a statistiky. Jednalo se o souboj dosud neporaženého celku s týmem, který se potácel na chvostu volejbalové tabulky. Hráči FMV chtěli dotáhnout zimní semestr bez ztráty kytičky, naopak FIS se snažil o prolomení nelichotivé bilance z posledních zápasů.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE7. 12. 2017 - Dne 7.12.2017 se uskutečnil předposlední zápas zimní části, kde se utkala fakulta Mezinárodních vztahů proti Národohospodářské fakultě. Národohospodáři se sešli pouze ve 4 lidech, takže si museli vypůjčit 2 hráče z vedlejšího kurtu, aby se mohl zápas uskutečnit. Nově příchozí posily se ukázaly v nejlepším světle a národohospodáři tak mohli doufat v prolomení smůly a své první vítězství v této části ligy. Naproti tomu hráči FMV věřili v čisté konto a bezchybný výkon svých hráčů.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE29. 11. 2017 - Poslední listopadovou středu se na Třebešíně odehrál jeden z posledních dívčích zápasů pro zimní semestr. Tentokrát proti sobě nastoupily dívky z fakulty financí a účetnictví a jejich soupeřkami byly dívky z FISu. Ačkoliv se zdálo, že dívkám z FFÚ nemůže FIS nějak "uškodit", protože stejně jak tomu bylo v minulých letech, tak i letos tým financí obhajoval zlatou příčku. Stalo se však nevídané.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE30. 11. 2017 - Ve čtvrtek 30. 11. odehrál náš skvělý tým FFU svůj poslední zápas v zimním semestru ak. roku 2017/2018. Jakožto domácí jsme zase nebyli schopni zajistit rozhodčího (asi jich je nedostatek), ale na rozdíl od minulé sezóny nebyl 4 bodový náskok přidělen našemu soupeři, a tak jsme začínali za slibného stavu 0:0. Zápas pro mě měl zvláštní příchuť, neboť jsem ještě minulý semestr nastupoval za našeho nynějšího soupeře FIS. Už před zápasem byl znám papírově lepší celek, neboť se tým FISu musel trápit bez nahravače.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE23. 11. 2017 - Ve čtvrtek 23. 11. odehrála naše skvadra z FPH poslední zápas v zimním semestru. V tomto kole se nám postavili soupeři a zároveň pořadatelé zápasu z NF. Lepší je blízký soused než vzdálený bratr, zkrátka jsme nevěděli, co od našich protivníků očekávat, někteří z našich řad nepamatují zápas proti NF už po 7 semestrů. Hráči z FPH se sešli téměř v kompletní sestavě z EuroBarcelony, nedorazil jen Kuba Kraus, který to má za neohlášenou absenci do píny.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE22. 11. 2017 - Ke konci sychravého listopadu se sešlo v třebešínské hale 13 děvčat, která byla i přes deštivé a zimomřivé počasí nabita pozitivní energií a chutí připsat si 3 body pro svůj tým. Holky z Podnikohospodářské fakulty ještě cítily pachuť ztráty dvou setů od týmu FFÚ a byly o to víc odhodlané nepustit ani jeden set. Naproti tomu Národohospodářská fakulta nastoupila do šestého ročníku Volejbalové ligy na VŠE se silnou sestavou, ve které smetla tým FMV i FIS, a díky tomu tento zápas znamenal boj o stupně vítězů!

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE15. 11. 2017 - Ve středu 15.11. se konalo, ve sportovní hale na Třebešíně, další kolo volejbalové ligy VŠE. Tentokrát se proti sobě postavily na hřišti hráčky z Národohospodářské fakulty proti hráčkám z fakulty Mezinárodních vztahů. Avšak k překvapení všech (hlavně tedy volejbalistek z mezinárodních vztahů) z původních 9 slečen, dorazily pouze čtyři statečné, a tak najednou přicházely obavy, že by se zápas nemusel vůbec uskutečnit.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE9. 11. 2017 - Dne 9.11. se ve sportovní hale na Třebešíně uskutečnilo další titánské klání volejbalových fakultních týmů FPH a FFÚ. Toto utkání bylo dále okořeněno účastí Ondry Rédla, dlouholetého studenta FFÚ, v soupeřově týmu. Oba týmy tedy chtěli za každou cenu zvítězit a dokázat, která fakulta je volejbalově lepší.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE8. 11. 2017 - Ve středu 8.11 se ve večerních hodinách odehrálo další kolo volejbalové ligy VŠE, kde se utkaly týmy z fakulty financí a účetnictví a z fakulty podnikohospodářské ve sportovní hale na Třebešíně. Byl to zápas o první místo v tabulce, jelikož oba dva týmy zatím obě svá utkání přesvědčivě vyhrály.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE2. 11. 2017 - Ve čtvrtek 2.11.2017 bylo sehráno další utkání mužské volejbalové ligy na VŠE mezi Fakultou informatiky a statistiky a Národohospodářskou fakultou. Oba týmy nastoupily do zápasu v plných sestavách. FIS byl nucen udělat oproti předcházejícímu zápasu jednu změnu v sestavě kvůli absenci nahrávače. Národohospodářská fakulta to také neměla celkem růžové, nakolik se sešli na zápas jen v pěti lidech a tak museli přijmout hráče z jiné fakulty, ale to je vůbec nevyvedlo z míry.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE1. 11. 2017 - První listopadový večer se, jako každou středu, sešly ty nejlepší hráčky volejbalu z fakult informatiky a statistiky a národohospodářské v našem volejbalovém domově – sportovní hale Třebešín.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE25. 10. 2017 - Opět jsme se sešly v hojném počtu v podvečerních hodinách již tradičně v hale na Třebešíně. Dnes si přišly pro bodíky holky z Fakulty podnikohospodářské a z Fakulty mezinárodních vztahů.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE26. 10. 2017 - A máme tu další povedený zápas kvalitního volejbalu, nyní v provedení mužů fakult podnikohospodářské & mezinárodních vztahu, kteří se tradičně sešli na věhlasném cvičišti VŠE – Třebešíně ve čtvrtek večer.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE19. 10. 2017 - Ve čtvrtek 19.10.2017 se na půdě Sportovní haly VŠE na Třebešíně střetly týmy Fakulty národohospodářské a Fakulty financí a účetnictví. Hostující borci z FFÚ se opět sešli v hojném počtu a chtěli si po těsné porážce proti FMV spravit chuť.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE12. 10. 2017 - Ve čtvrtek 12.10.2017 se odehrálo druhé utkání mužské volejbalové ligy na VŠE mezi Fakultou podnikohospodářskou a Fakultou informatiky a statistiky. Oba týmy se na jejich první zápas v tomto semestru sešly v dostatečném počtu. Ani tradiční výzva v podobě zajištění rozhodčího nebyla pro domácí team žádnou překážkou a kapitán v dostatečném předstihu slečnu s píšťalkou zajistil.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE11. 10. 2017 - Dne 11.10.2017 hostil domácí tým Fakulty podnikohospodářské hráčky z Fakulty informatiky a statistiky. Již na začátku musíme poděkovat hráčce Barče Layerové, která jako kapitánka dokázala vytáhnout dalších 5 hráček z postelí a zápas se mohl odehrát. Na straně FPH se postavilo do hřiště 6 hráček a 11 bot (nejmenovaná blondýna … smečařka si přivezla 2 pravé boty).

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE5. 10. 2017 - Dne 5.10. ve sportovním areálu VŠE Na Třebešíně změřily mezi sebou síly týmy Fakulty financí a účetnictví a Fakulty mezinárodních vztahů. Co do počtu skromný hostující tým FMV čelil domácí partě FFÚ, která dorazila, jako již tradičně, v hojném počtu.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE4. 10. 2017 - Ve středu 4. 10. se v hale na Třebešíně zahájil 6. ročník Volejbalové ligy VŠE. Jako první měly tu čest zahrát si ženy z FFÚ a FMV. Do zápasu nastupovaly oba týmy s velkou chutí a odhodláním urvat první vítězství.

Celý text >>

logo-vse-liga_15025. 6. 2017 - Sportovní hala Na Třebešíně se stala i v letošním akademickém roce svědkem soubojů fakultních volejbalových týmů děvčat i mužů ve Volejbalové lize VŠE. Studenti, v dresech barvy svých fakult, se snažili bojovnými výkony o co nejlepší výsledky a přispět tak k úspěšné reprezentaci fakulty. V letošním ročníku obhájili vítězství týmy studentek i studentů fakulty financí a účetnictví.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE20. 4. 2017 - Byl překvapivě chladný a ponurý večer 20. dubna 2017, ale i přesto se několik volejbalistů z Fakulty mezinárodních vztahů (FMV) a Národohospodářské fakulty (NF) rozhodlo na chvíli zanechat neuvěřitelně vytrvalé studijní snahy a jít poměřit síly v jejich posledním zápase 5. ročníku volejbalové ligy VŠE. Hnacím motorem jim byla nezměrná chuť odvést skvělé herní výkony podpořená vědomím, že když je mnohdy až neuvěřitelně důsledným Jaroslavem Boštičkou naplánován ligový zápas, všechny jejich studijní i pracovní povinnosti se stanou naprosto nicotnými a není nic důležitějšího než hra plná emocí na Třebešíně.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE12. 4. 2017 - Ve středu 12. 4. se utkaly týmy Fakulty financí a účetnictví a Fakulty informatiky a statistiky k poslednímu utkání 5. ročníku volejbalové ligy VŠE. Borci FFÚ mohli potvrdit letošní dominanci a dokonat obhajobu loňského titulu. Jelikož tým první fakulty nechtěl riskovat neúspěch, sešel se v plné palbě, na palubovce zářila jména jako Turský, Böhm, Drahokoupil I. a II, Rédl, Bajusz, Šindel, Hospůdka, Kříž, Chvosta nebo Němčanský.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE29. 3. 2017 - Ve středu 29. března se v hale na Třebešíně konal další zápas ligy VŠE mezi týmy Fakulty mezinárodních vztahů a Fakulty informatiky a statistiky. Tým FMV stejně jako před měsícem využil nového pravidla a tentokrát doplnil tým o jednoho externího hráče. Zápas se tedy mohl odehrát v duchu fair play 6 na 6.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE23. 3. 2017 - Ve čtvrtek 23. března se na Třebešíně opět setkali fakultní volejbalová družstva mužů, aby změřili své síly v dalším zápase VŠE volejbalové ligy. Tentokrát se proti sobě postavil domácí tým FFÚ a tým hostů z Podnikohospodářské fakulty.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE22. 3. 2017 - Ve středu 22. 3. se na třebešínské palubovce utkaly 2 elitní týmy Fakulty financí a účetnictví s Fakultou podnikohospodářskou. Volejbalistky ve vínovém (FFÚ) věděly, že jakmile převálcují ženy v modrém (FPH), přiblíží se tak k obhajobě titulu. Rozhodly se proto najet do každého setu s touhou po vítězství.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE9. 3. 2017 - Ve čtvrtek 9. března se v hale na Třebešíně další zápas mezifakultní ligy VŠE mezi týmy Podnikohospodářské fakulty a Fakulty mezinárodních vztahů. Utkání se téměř potýkalo s nedostatkem hráčů, ale krize byla naštěstí zažehnána díky novému pravidlu, že pro doplnění nekompletního týmu mohou nastoupit hráči, kteří nejsou na soupisce hrajících týmu. Tým FMV tak naštěstí složil šestici hráčů a zápas se mohl odehrát.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE8. 3. 2017 - Na Mezinárodní den žen se ve středu 8.3.2017 v hale na Třebešíně sešli volejbalové týmy žen z fakulty mezinárodních vztahů a podnikohospodářské fakulty, aby porovnaly opět své síly a zahrály si skvělou hru.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE1. 3. 2017 - Ve středu 1.3.2017 se odehrálo utkání letní části volejbalové ligy VŠE. Zápasu předcházely komplikace se složením sestavy fakulty Informatiky a statistiky, a tak se nakonec hrálo v náhradním termínu.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE1. 3. 2017 - Přesně po dvou týdnech se v hale na Třebešíně opět sešly fakultní volejbalové týmy, aby poměřily své síly v dalších zápasech VŠE volejbalové ligy. Po dvou týdnech proto, že zápas mezi fakultami FIS a FPH byl odložen právě na tuto středu 1. března, což slibovalo vzrušující volejbalový večer, neboť se současně hrály dva zápasy. Byl to již zmíněný zápas mezi FIS a FPH a mezi naší FFÚ a NF.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE22. 2. 2017 - Ve středu 22.2. se odehrálo druhé utkání ženské volejbalové ligy mezi Fakultou podnikohospodářskou a Fakultou informatiky a statistiky. Ačkoliv jsme po zimní sezóně nastupovaly do jarní části z prvního místa tabulky a mohly jsme se nechat tímto stavem ukolébat, nenechaly jsme nic náhodě. FPH se se svým ziskem bodů umístila na místě prvním a FIS na místě třetím. Bylo jisté, že nás soupeřky budou chtít porazit a dát do zápasu všechny síly.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE16. 2. 2017 - Vo štvrtok 16.2.2017 sa odohral úvodný zápas žien jarnej časti 5. ročníka volejbalovej ligy medzi hráčkami FFÚ a FMV, ktoré sú v každom ročníku ligy veľkou konkurenciou. Hráčky FFÚ nastúpili do zápasu s veľkou motiváciou a s cieľom poraziť hráčky Fakulty medzinárodných vzťahov s čo najväčším rozdielom, aby im tak odplatili prehru zo zimnej časti súťaže. A tak obhájili titul z minulých rokov.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE15. 2. 2017 - Se začátkem nového semestru odstartovala současně také jarní část volejbalové VŠE ligy, která se koná již pátým rokem. Hned v prvním utkání proti sobě nastoupily týmy, jejichž hlavním cílem je i boj o celkové vítězství v lize. Před zápasem byly šance obou týmu poměrně vyrovnané, na straně domácích totiž nastoupili dva výborní smečaři – Tonda Ticháček a Kuba Jarošík, od kterých se čekalo, že budou hlavní tahouni týmu a budou ti, kdo bude dělat body. Na straně druhé to byl ve skvělé formě hrající Ondra Rédl a také zkušení bratři Drahokoupilové, z nichž jeden nastoupil poprvé na postu nahrávače. Před zápasem tedy bylo jasné, že se schyluje k velmi zajímavé bitvě.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE24. 11. 2016 - Přesně měsíc před Štědrým dnem se o krále podzimní části utkaly v repríze jarního rozhodujícího zápasu Fakulta financí a účetnictví s Fakultou informatiky a statistiky. Předčasné Vánoce si chtěly užít oba týmy, ale samozřejmě se to mohlo podařit jen jednomu mužstvu. Podle toho byla atmosféra velmi napjatá, hala praskala ve švech, jak je tomu na Třebešíně zvykem.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE23. 11. 2016 - Ve středu 23. 11. 2016 se ve sportovní hale na Třebešíně konalo další utkání ženské části Volejbalové ligy VŠE. V tomto kole proti sobě nastoupil domácí tým Fakulty financí a účetnictví a tým Fakulty informatiky a statistiky. Pro týmy obou fakult se jednalo o poslední zápasy podzimní části Volejbalové ligy, přičemž hráčky z financí potřebovaly v tomto zápase získat plný počet bodů, aby stáhly bodovou ztrátu vůči vedoucímu týmu z Podnikohospodářské fakulty.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE9. 11. 2016 - Dne 9. 11. 2016 se konal, v již tradičních večerním čase, další zápas Volejbalové ligy VŠE mezi týmy můžu Fakulty mezinárodních vztahů a Fakulty informatiky a statistiky. Oba týmy se sešly v okleštěné sestavě šesti hráčů, tedy nebyl prostor na mnoho chyb a jakékoliv střídání.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE10. 11. 2016 - Dnes 10. listopadu se v hale na Třebešíně odehrál další zápas Volejbalové ligy VŠE, tentokrát ženské části. Proti sobě se postavily domácí hráčky Národohospodářské fakulty a hostující Podnikohospodářky. Pro dívky z Podnikohospodářské fakulty se jednalo o poslední zápas podzimního kola soutěže a zápas rozhodující konečné pořadí tohoto kola. Díky zaškobrtnutí hráček z Fakulty financí a účetnictví v zápase proti Fakultě mezinárodních vztahů (1:2) se totiž dívkám z Podnikohospodářské fakulty vrátila naděje na průběžné první místo. Aby si ale pozici zajistily, musely by vyhrát nekompromisně 3:0.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE3. 11. 2016 - Ako býva zvykom v štvrtok o 20:30 sa v telocvični na Trebešíne odohralo ďalšie kolo 5. Ročníka Volejbalovej ligy na VŠE. V ňom sa stretol domáci tím Fakulty podnikohospodárskej a hostia z Fakulty financií a účtovníctva. Bohužiaľ tento zápas sa odohral pred prázdnymi tribúnami, nakoľko si stretnutie neprišiel pozrieť žiaden divák. Dôvod môže byť ten že hosťujúci tím nastúpil na zápas iba s jedným hráčom základnej zostavy, a domáci taktiež dali priestor novým hráčom.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE26. 10. 2016 - Ve středu 26.10. se odehrálo další utkání mužské části Volejbalové ligy VŠE. V něm proti sobě nastoupily týmu mužů z FIS a také poprvé v této sezóně tým Národohospodářské fakulty. Ten se dokonce sešel v čele s několika absolventy v úplném počtu šesti hráčů. Hráčů FIS dorazilo dokonce ještě o jednoho více, a tak se odehrála velmi zajímavá bitva, ve které FIS nakonec zvítězil 2:1 na sety.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE27. 10. 2016 - Ve čtvrtek 27.10. se v hale na Třebešíně odehrálo další kolo Volejbalové ligy VŠE. Šlo o šlágr podzimní části ligy a tomu odpovídalo jak herní nasazení hraček, tak i divácká kulisa, která byla tentokrát dosti početná, hlasitá a pomáhala vytvořit v hale patřičný náboj.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE19. 10. 2016 - Hello to everybody, I have been training volleyball for two days with the VSE team but originally I am from Barcelona where I play volleyball and I am coach of another team too. Indeed, I am an exchange student who is going to stay here for one semester. So, when I arrived in Prague I started looking for a place to play volleyball, my passion. And I found a place in the Faculty of Informatics and Statistics.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE20. 10. 2016 - Ve druhém kole mezifakultní volejbalové ligy se utkala fakulta mezinárodních vztahů s podnikohospodářskou fakultou. První set rozehráli lépe hosté, kteří si v průběhu celého setu budovali bod po bodu mírný náskok, který přetavili ve vítězství 25:19.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE12. 10. 2016 - Ve středu 12.10. se v hale na Třebešíně odehrál zápas mezi FMV (nynějším největším soupeřem) a FPH. Bylo zřejmé, že oba týmy budou bojovat o výhru. Naneštěstí pro FMV nesehnala jako domácí tým rozhodčího a tudíž připsaly 4 bodový náskok FPH.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE5. 10. 2016 - Dňa 5.10. 2016 sa okrem dňa učiteľov oslavoval aj volejbal na VŠE, a to stretnutím medzi mužskými tímami fakulty podnikohospodárskej a fakulty informatiky a statistiky.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE6. 10. 2016 - Dne 6. 10. 2016 změřily své volejbalové síly družstvo fakulty Financí a účetnictví proti týmu fakulty Národohospodářské. Ženy ve vínových dresech (FFÚ) se nebály dát najevo svůj chtíč vyhrát a nedaly tak šanci družstvu v modrém (NF) zvítězit ani v jednom setu. Hráčky Národohospodářské fakulty zesilovaly svůj servis každým setem a mnohdy tím zahájily dlouhé a napínavé výměny. Bohužel i přes velikou bojovnost v poli nedokázaly stačit útočnému tempu fakulty Financí a účetnictví. FFÚ si tak připisuje své první vítězství za 3 body.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE29. 9. 2016 - Ve čtvrtek 29. 9. v 8h večer odstartovaly hráčky FPH a FIS jejich nový ročník volejbalové ligy VŠE 2016/2017. Volejbalistky z podnikohospodářské fakulty nastoupily do zápasu značně znevýhodněné a to tím, že musely čelit soupeři s počtem pouze 5 hráček. Oproti tomu tým z FIS dorazil na zápas dobře připraven a v plné síle.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE22. 9. 2016 - V prvním týdnu zimního semestru 2016/2017 se nám rozběhl již 5. ročník Volejbalové ligy VŠE. V úvodním klání mužské soutěže se proti sobě, jako už tradičně, postavily sestavy FFÚ, vítězové loňského ročníku, a FMV. První fakulta se představila ve velice početném složení, zatímco hráči druhé fakulty se ve svých řadách evidentně potýkají s nedostatkem. Tento fakt však žádným způsobem neovlivnil průběh utkání.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE22. 9. 2016 - Dňa 22.9.2016 sa odohral prvý ženský volejbalový zápas v zimnom semestri 2016/2017 medzi hráčkami z fakulty FMV a FFÚ, no pre niektoré študentky to bol prvý zápas vôbec. Všetky hráčky sa do zápasu pustili s plným nasadením. FFÚ ako minuloročný víťazi súťaže boli pre nás (FMV) dostatočne veľkou výzvou dať do zápasu všetky naše sily a skúsenosti. Bohužiaľ FFÚ nezohnali rozhodcu, a tak sme do každého setu vstupovali s výhrou 4:0.

Celý text >>

logo-vse-liga_15025. 6. 2016 - Palubovka Sportovní haly na Třebešíně v akademickém roce 2015/2016 opět poznala tvrdost smečů reprezentantů fakult ve 4. ročníku Volejbalové ligy VŠE. Snaha jednotlivých fakultních týmů o co nejúspěšnější reprezentaci byla patrna při každém utkání a probíhala v duchu fair play. Je nutno ocenit studenty volejbalisty, kteří vedle studijních povinností jsou ochotni svým volejbalovým umem přispět k týmové reprezentaci a dobrému jménu své fakulty ve sportovní oblasti.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE20. 4. 2016 - Dne 20.4. 2015 se uskutečnil poslední zápas 4. ročníku Volejbalové ligy mezi Fakultou informatiky a statistiky a Fakultou finance a účetnictví pod záštitou VŠE.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE30. 3. 2016 - Ve středu 30.3. proběhlo dlouho očekávané utkání o průběžné první místo mezi týmy Fakulty financí a účetnictví a Fakulty podnikohospodářské. O důležitosti zápasu svědčila i hojná účast hráček obou týmů.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE31. 3. 2016 - Ve čtvrtek 31. 3. 2016 se již tradičně ve 20:30 konalo další kolo vysokoškolské volejbalové ligy. V tomto kole hostilo domácí družstvo fakulty financí a účetnictví tým z fakulty podnikohospodářské. Tým financí a účetnictví se sešel ve slušném počtu 8 hráčů, a díky 6, později dokonce 7 příchozím podnikohospodářům si domácí poprvé v jarní části sezony vyzkoušeli hru proti šesti hráčům. Fakulta financí a účetnictví jakožto domácí tým zodpovědně zajistila rozhodčí, takže nic nebránilo zahájení utkání.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE17. 3. 2016 - Dne 17. 3. 2016 byl na programu další zápas letního semestru volejbalové VŠE ligy. Los proti sobě tentokrát svedl týmy Fakulty podnikohospodářské a Fakulty mezinárodních vztahů. Oba týmy dorazily opět v okleštěných sestavách (jen se šesti hráči), což už se však u těchto týmů začíná pomalu stávat tradicí.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE16. 3. 2016 - Ve středu jsme se sešly na Třebešíně s ostatními děvčaty z FMV, abychom sehrály zápas proti kvalitnímu soupeři, Fakultě podnikohospodářské. Já, jako nováček, jsem na Třebešín mířila trošku nervózně a s očekáváním, co bude. Poté, co jsem dostala náš oranžový dres, jsme se vrhly na rozcvičování, a už při rozsmečování bylo jasné, že zápas bude velmi vyrovnaný.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE3. 3. 2016 - Jelikož jsem se nepoučil z předchozích nezdarů a šidil jsem během přípravného soustředění, které proběhlo v soutěžní přestávce mezi semestry, po finálové účasti ve střižbě o článek při prvním zápasu letní části soutěže jsem tu opět jako prostříhaný autor reportu a je mi neskonale milou povinností spravit vás o průběhu dalšího kroku fakulty financí a účetnictví za titulem. Tentokrát nám v cestě stál mančaft národohospodářské fakulty, skvadra nadupaných to borců, jejichž jedinou slabinou je chabá docházka hráčů, resp. jejich nízký počet. To je také důvodem, proč jsou jinak velmi kvalitní volejbaloví národohospodáři zoufale poslední s jediným vyhraným setem a dvěma skrečovanými zápasy. Je to veliká škoda a tímto vyzývám národohospodáře všech zemí: Spojte se!!! a přijďte podpořit své spolužáky nejen do hlediště, ale také na hřiště!

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE10. 3. 2016 - Ve čtvrtek 10. března sehrály třetí zápas letní části volejbalové ligy děvčata z FFÚ a Národohospodářské fakulty. Ačkoliv se „papírově“ očekával klidnější průběh zápasu, národohospodářky naskočily do hry s velkým odhodláním a hned v 1. setu vedly nad týmem z FFÚ 8:2, především díky kvalitnímu útoku ze středu. Set byl velmi vyrovnaný, koncovku ale „urvala“ děvčata z první fakulty.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE2. 3. 2016 - V prvním březnovém zápase 2.3.2016 se proti sobě utkala fakulta Podnikohospodářská a Fakulta informatiky a statistiky. Na Třebešíně celý zápas podporovali dva fanoušci a tak oba týmy hrály jako o život. Snad vlivem nastávajícího jara měly holky trochu problémy se sestavením týmů, ale nakonec vše vyřešily a síly byly na obou stranách vyrovnané.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE3. 3. 2016 - Vo štvrtok 3.3. 2016 na seba narazil tím Fakulty Informatiky a Štatistiky na svojich starých rivalov z Podnikohospodárskej fakulty. Hoci na obidvoch stranách chýbali hráči zo základnej zostavy, diváci mohli vidieť pekný a moderný dynamický volejbal.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE25. 2. 2016 - Úvodní zápas letního semestru Volejbalové ligy proti sobě sehrála děvčata z FFÚ a FMV. I přes oslabení obou týmů byl zápas velmi atraktivní. Jelikož děvčata z FMV šlapou týmu z FFÚ na paty, bojovalo se o každý bodík do tabulky.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE24. 2. 2016 - Ve středu 24. 2. 2016 se v zahajovacím kole jarní části 4. ročníku volejbalové mezifakultní VŠE ligy proti sobě utkaly fakulta mezinárodních vztahů a fakulta financí a účetnictví. Domácí hráči FMV se sešli pouze v pěti, naopak hosté byli v hojném počtu deseti hráčů. Při rozsmečování bylo vidět, že domácí budou i přes malý počet silnými soupeři.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE25. 11. 2015 - Ve středu 25. 11. se před sedmou hodinou večerní sešly volejbalistky z podnikohospodářské a národohospodářské fakulty, aby poměřily své síly ve vzájemném utkání. Jak už to tak koncem semestru bývá, účast nebyla zrovna rekordně vysoká. Žádost o odložení zápasu byla zamítnuta, a tak nezbývalo než zápas odehrát děj se co děj. I když to z počátku vypadalo bledě, nakonec se sešlo sedm hráček z podnikohospodářské fakulty, na druhé straně ovšem národohospodářky musely nastoupit v pěti.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE26. 11. 2015 - Zdravím všechny příznivce sportu pod vysokou sítí na vysokoškolské úrovni. Protože se ke mně bůh střižby otočil zády, připadla mi ta milá povinnost sepsat stručnou zprávu z našeho zápasu. Ten se odehrál ve čtvrtek 26. 11. 2015 od 20:30 v třebešínské sportovní hale. Důležitost tohoto utkání dosahovala závratných výšin, neboť nám podle propočtů stačilo vyhrát alespoň jeden set pro jistotu prvního místa v zimní části soutěže.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE12. 11. 2015 - Dne 12. 11. 2015 se za stěnami Třebešínské haly odehrála až nečekaně napínavá bitva mezi dvěma fakultami VŠE. Zástupci fakulty Statistiky a informatiky byli v plné síle připraveni hájit domácí post. Jedinou překážkou pro ně byla šestice hráčů v oranžovo černých dresech, vítězové minulého ročníku prestižní Volejbalové ligy VŠE.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE19. 11. 2015 - Ahoj volejbalisti. Opět tu máme jednu reportáž z utkání dívčího volejbalu. Zápas se konal 19. listopadu 2015 v hale VŠE na Třebešíně. Protože byl den před zápasem státní svátek, spousta hráček toto volno spojila s víkendem a účast na zápase nebyla vysoká. I přesto mohli diváci sledovat dech beroucí výkon obou týmů z fakulty informatiky a statistiky (FIS) a z fakulty mezinárodních vztahů (FMV). Za FIS nastoupilo šest hráček a za FMV sedm.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE11. 11. 2015 - Byl krásný podzimní večer s magickým datem 11. 11. 2015 a v třebešínské hale se schylovalo k napínavému souboji o průběžné první místo mezi Fakultou podnikohospodářskou a Fakultou financí a účetnictví. O důležitosti a kvalitě zápasu naznačoval již fakt, že hráčky 1. a 2. lig mistrovských soutěží se nezúčastnily svých vlastních tréninků, aby mohly bojovat za svoji fakultu.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE4. 11. 2015 - Ve středu 4.11.2015 se v hale na Třebešíně odehrálo šesté kolo čtvrtého ročníku VŠE volejbalové ligy, kde tým fakulty podnikohospodářské hostil fakultu financí a účetnictví. Začátek byl v 19:00, kdy byl už hostující tým nastoupený v počtu úctyhodných jedenácti hráčů. Domácí tým však celé rozpinkání absolvoval pouze se třemi hráči. Na rozsmečování dorazili další dvě posily a tak do zápasu šlo družstvo podnikohospodářů pouze v pěti.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE5. 11. 2015 - Počas neskorého večera sa vo štvrtok 5.11. uskutočnil piaty zápas v rámci štvrtého ročníka volejbalovej ligy VŠE. Bojiskom bola ako inak, športová hala na Třebešíne. Zápas sa uskutočnil medzi ženami z Fakulty informatiky a štatistiky a Národohospodárskej fakulty. Pre obe fakulty to bol druhý zápas v zimnom semestri. Ani jedno družstvo však v predchádzajúcom duely nemalo veľké šťastie, keďže obe fakulty prehrali 3:0. Tento nepriaznivý stav tabuľky bol pre nich motiváciou zmazať nulu na svojom konte. Baby z NF sa zišli len v pätici, čo zvyšovalo šance domácich FIS-ačiek, ktorých bolo šesť.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE29. 10. 2015 - Ve čtvrtek 29.10.2015 se v již tradiční čas 20:30 uskutečnilo další zajímavé utkání vysokoškolské volejbalové ligy, které proti sobě svedlo týmy fakulty informatiky a statistiky a národohospodářské fakulty. Oba týmy se sešly v dobré náladě i dostatečném počtu hráčů. Jediné, co pro začátek utkání chybělo, byl rozhodčí. Po dohodě obou týmů se však utkání odehrálo i bez sudího a to ve velice férovém duchu.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE22. 10. 2015 - S každým vítězným zápasem padá na oslavující družstvo i nelehká povinnost v podobě zápisu reportáže z utkání. A tak dnes padl los i na nás. Pozdní čtvrteční zápas se nesl v pohodovém a kamarádském duchu. Na půdě Třebešínské haly proti sobě nastoupily modré dresy proti oranžovým. Podnikohospodářky proti Mezinárodním vztahům. Po probrání posledních detailů z týmové taktiky, jsme se pustily do hry. Nejdříve se smíchem a pošťuchováním, po pár míčích už s odhodláním a bojovností.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE14. 10. 2015 - V stredu 14.10. sa v hale na Trebešíne v rámci 4 ročníka Volejbalovej ligy VŠE proti sebe stretli ženské tímy fakulty Financií a účtovníctva a Národohospodárskej fakulty. Pre hráčky FFÚ to bol už druhy zápas tejto sezóny. Ale pre NF to bol ešte len úvodný zápas takže hneď po rýchlom úvodnom fotení družstva sme sa mohli pustiť do hry...

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE dne: 15. 10. 2015, v hod.: 20:30 Domácí: Fakulta národohospodářská, Hosté: Fakulta financí a účetnictví Výsledek: 1:2 (-17, -24, 21) Rozhodčí: Jakub Maixner Počet diváků: 1

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE8. 10. 2015 - Ve čtvrtek 8.10. se ke svému prvnímu zápasu již 4. ročníku Volejbalové VŠE ligy postavily dívky z Fakulty podnikohospodářské a Fakulty informatiky a statistiky. Po úvodním souboji o originálnější fotku mohl začít souboj volejbalový.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE7. 10. 2015 - 7. října jste mohli být svědky úvodního zápasu mezi fakultou podnikohospodářskou a fakultou informatiky a statistiky. První set se vyvíjel pro FPH příznivěji, kdy v úvodu zápasu dokázala vybojovat slušný náskok oproti soupeři a tento náskok si dokázala udržet až do konce setu.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE1. 10. 2015 - Tak nám to zase začalo. Rozjel se nám již čtvrtý ročník mezifakultní VŠE ligy. Jak je již zvykem, první zápasy proti sobě sehrály fakulty Financí a účetnictví a Mezinárodních vztahů. Ženský zápas se odehrál ve středu a děvčata z FFU zvítězily 2:1. Mužům se o den později podařilo na výhru děvčat navázat a to výhrou 3:0.

Celý text >>

Volejbalová liga VŠE30. 9. 2015 - 30. září se odehrál zápas mezi FFÚ a FMV. Pro oba týmy to byl velice důležitý zápas, protože v minulém ročníku se právě tato družstva tahala o celkové vítězství. Zatím co hráček z FMV se sešlo pouze 5, tým z FFÚ měl k dispozici 13 hráček. V takto velkém počtu si bohužel všechny hráčky nezahrály rovnoměrně, a proto bych jim chtěla poděkovat za podporu až do konce utkání.

Celý text >>

logo-vse-liga_15024. 6. 2015 - V akademickém roce 2014/2015 na palubovce ve Sportovní hale VŠE Na Třebešíně duněly opět smeče a odehrávaly se nelítostné sportovní souboje studentů fakultních týmů ve 3. ročníku Volejbalové ligy VŠE. Barvy dresů příslušných fakult podněcovaly studenty ke snaze o co nejlepší výkon a dosažení nejúspěšnějšího výsledku pro reprezentaci své fakulty. Sportovní soutěžení probíhalo v duchu fair play a pomohlo naplnit ideu aktivního studentského života na škole. Bojovné kolektivní výkony ocenili i fanoušci, kteří přišli své kamarády z fakult podpořit.

Celý text >>

logo-vse-liga_1506. 5. 2015 - Dne 6. 5. 2015 byl na Třebešíně odehrán poslední zápas 3. ročníku Volejbalové ligy VŠE.  A nebyl to zápas jen tak ledajaký! To, že se jednalo o velmi důležitý match, naznačovala nejen celková atmosféra ale i přítomnost profesionálního rozhodčího. Šlo totiž o TITUL! Bitva o trofej aktuálního ročníku ligy dívek nebyla rozhodnuta až do posledního zápasu, jehož vítěz se má postavit na pomyslný stupínek s číslem 1. Na hřiště proti sobě nastoupila družstva FFÚ a FMV. Oba týmy si sílu okamžiku uvědomovaly a do boje byly nasazeny velmi silné sestavy. Vše předurčovalo kvalitní zápas s napínavou zápletkou.

Celý text >>

logo-vse-liga_15030. 4. 2015 - Ve čtvrtek 30.4. přivítala třebešínská hala družstva NF (domácí) a FMV (hostující). Národohospodáři dorazili v počtu pěti hráčů a tak z vedlejšího kurtu draftovali, nejspíše za odměnu lahodného chmelového moku, asi nejvyššího člověka z řad ekonomických volejbalistů a asi i ekonomů obecně. Hráči FMV se sešli v solidním počtu sedmi kusů a mohli tak zkoušet různé herní varianty.

Celý text >>

logo-vse-liga_15022. 4. 2015 - Dňa 22.4. 2015 sa uskutočnil posledný zápas hráčov fakulty informatiky a statistiky a takisto aj hráčov fakulty finance a účetnictví  3. ročníka akadameckiej volejbalovej ligy VŠE.

Celý text >>

logo-vse-liga_15023. 4. 2015 - Ve čtvrtek 23.4. se v hale na Třebešíně v rámci již třetího ročníku Volejbalové ligy VŠE utkaly ženské týmy Fakulty informatiky a statistiky a Fakulty financí a účetnictví.

Celý text >>

logo-vse-liga_15016. 4. 2015 - Je půlnoc ze 16. na 17. dubna, přicházím z tradičního pozápasového piva, usedám k počítači a čeká mě úkol sepsat reportáž k odehranému utkání. Pro někoho možná nic zajímavého, pro mě však jde o nostalgickou chvilku, o kterou bych se rád podělil, když už jsem prohrál střižbu o to, kdo reportáž sepíše.

Celý text >>

logo-vse-liga_15015. 4. 2015 - Ve středu 15. dubna se odehrál zápas mezi ženami z podnikohospodářské a z národohospodářské fakulty. Už před zápasem to bylo pro nás z FPH velké drama, protože se ve stejný čas odehrávalo utkání žen Pražské vysokoškolské volejbalové ligy. A naneštěstí zde hrály oba reprezentační celky Vysoké školy ekonomické, ve kterých hrají čtyři hráčky našeho týmu.

Celý text >>

logo-vse-liga_1509. 4. 2015 - Ve čtvrtek, 9 dubna, se odehrál zápas Volejbalové ligy VŠE. Ženské tymy dvou fakult, mezinárodních vztahů a informatiky a statistiky bojovaly za vítězství. Každý tým měl plný počet hráčů, což dalo možnost soutěžit za stejných podmínek. .

Celý text >>

logo-vse-liga_1508. 4. 2015 - Ve středu 8.4. přivítala domácí FMV soupeře z FIS. Pro mě tento zápas znamenal premiéru ve fakultní lize, a tudíž jsem direktivně dostal za úkol sepsat pár střípků ze zápasu.

Celý text >>

logo-vse-liga_1502. 4. 2015 - Ve třetím kole volejbalové VŠE ligy změřili síly v pozdních večerních hodinách domácí z fakulty financí a účetnictví s hostujícími podnikohospodáři. Oba celky vstupovaly do utkání za velmi odlišných podmínek.

Celý text >>

logo-vse-liga_1501. 4. 2015 - Přestože se toto utkání konalo 1. dubna tzn. na apríl, vzaly hráčky obou týmů tento zápas velice vážně. Hráčky Fakulty podnikohospodářské se sešly v počtu akorát šesti dívek, zatímco tým Fakulty financí a účetnictví měl dokonce další dvě hráčky na střídačce.

Celý text >>

logo-vse-liga_15025. 3. 2015 - Na středu 25.3. připadl již pátý zápas jarního kola třetího ročníku Volejbalové ligy VŠE mužů. Domácí tým NF hostil tým FIS.  Po prvotních obavách o dostatečnou hráčskou účast nastoupily oba mančafty v plné sestavě.

Celý text >>

logo-vse-liga_15026. 3. 2015 - Je čtvrtek večer a na hřišti se scházejí dívky z Fakulty informatiky a statistiky, měli byste vidět tu radost, když zjistí, že se sešly v počtu tak akorát na hru. Jaké je ovšem překvapení, když se podíváme k hráčkám Národohospodářské fakulty a ty v plné sestavě nejsou. Ale to jim přece nebrání v boji o výhru.

Celý text >>

logo-vse-liga_15019. 3. 2015 - Ve čtvrtek 19.3 se uskutečnil dlouho očekávaný zápas mezi prvním a druhým týmem tabulky. Rivalita, která panuje mezi hráči obou fakult, je obrovská. Na každém hráči bylo vidět, jak se plně soustředí na zápas. Na jedné straně haly nastoupili chlapci v modrém z fakulty podnikohospodářské a na druhém tým v popelářských dresech z fakulty mezinárodních vztahů..

Celý text >>

logo-vse-liga_15018. 3. 2015 - Ve středu 18. 3. 2015 se v třebešínské sportovní hale odehrál zápas, ve kterém proti sobě nastoupila děvčata z Fakulty podnikohospodářské jako domácí tým a děvčata z Fakulty mezinárodních vztahů. Obě družstva byla vyrovnaná a šance na vítězství stejné.

Celý text >>

logo-vse-liga_15012. 3. 2015 - Dne 12. 3. 2015 se odehrál 2. zápas jarního kola 3. ročníku volejbalové ligy zastřešované Vysokou školou ekonomickou. Na půdě třebešínské haly se utkaly dívky Fakulty financí a účetnictví s dívkami z Fakulty národohospodářské.  

Celý text >>

logo-vse-liga_15011. 3. 2015 - Třebešínská aréna opět otevřela své brány a na bojiště tentokrát vstoupili hráči Fakulty financí a účetnictví a jejich vyzyvateli byli studenti z Národohospodářské fakulty.  

Celý text >>

logo-vse-liga_1505. 3. 2015Dne 5. 3. 2015 se odehrálo druhé utkání jarní části 3. ročníku Volejbalové ligy mezi týmy FISu a Podnikohospodáři. Bohužel se potvrdily neradostné informace z předprodeje vstupenek, a tak ani toto prestižní utkání nebylo zcela vyprodáno. I tak patří velký dík všem fanouškům, kteří dorazili a podpořili tak hráče na hřišti.

Celý text >>

logo-vse-liga_1504. 3. 2015 - Volejbalovou sezónu letního semestru uvedl ve středu 4. 3. 2015 zápas týmů Fakulty Podnikohospodářské a Fakulty informatiky a statistiky.  

Celý text >>

logo-vse-liga_15025. 2. 2015 - Do dnešního utkání nastoupily oba celky v minimálním počtu šesti hráčů. Domácím dorazil ještě jejich sedmý hráč, avšak kvůli zranění horní končetiny zaujal pouze post obraceče ukazatele skóre.

Celý text >>

logo-vse-liga_15011. 12. 2014 - Dne 11. 12. se v hale na Třebešíně za ohromující atmosféry dvou fanoušků odehrál poslední zápas zimního semestru 3. ročníku Volejbalové ligy mezi domácími děvčaty z Fakulty mezinárodních vztahů a hosty z Národohospodářské fakulty.

Celý text >>

logo-vse-liga_15027. 11. 2014 - K poslednímu zápasu v tomto semestru nastoupily ve čtvrtek 27. 11. fakultní týmy FFU a FIS. Oba týmy čekaly na svou první výhru a vzhledem k tomu, že oba shodně získali pouze kontumační vítězství ve svůj prospěch v zápasech s NF, bylo jasné, že se bude hrát o 3. místo v konečné tabulce.

Celý text >>

logo-vse-liga_15026. 11. 2014 - Ve středu 26.11.2014 se tým Fakulty financí a účetnictví ve svém posledním zápase utkal proti týmu Fakulty informatiky a statistiky.    

Celý text >>

logo-vse-liga_15020. 11. 2014 - Ve čtvrtek v noci se sešel tým podnikohospodářek k poslednímu zápasu tohoto semestru, aby poměřil síly s týmem hospodářek národních. Až do začátku nebylo vůbec jisté v jakém počtu a v jakém stavu se sejdeme, jelikož se to vlastně vůbec nikomu nehodilo.

Celý text >>

logo-vse-liga_150"Rozbitá okna" 13. 11. 2014 - Ve čtvrtek 13.11. jsme ve sportovním areálu naší školy Na Třebešíně mohli shlédnout další souboj fakultních týmů VŠE.

Celý text >>

logo-vse-liga_1506. 11. 2014 - Dne 6.11.2014 se odehrál další zápas Volejbalové ligy VŠE, kde proti sobě stály týmy Podnikohospodářské fakulty a Fakulty financí a učetnictví. Určitě ten, kdo se přišel podívat, neprohloupil, protože se bylo na co koukat - hravý, napínavý volejbal na obou stranách hřiště.

Celý text >>

logo-vse-liga_1505. 11. 2014 - Za přítomnosti kamery a hloučku fanoušků se ve večerních hodinách odehrál v hale na Třebešíně zápas již 3. kola Volejbalové ligy VŠE.    

Celý text >>

logo-vse-liga_15029. 10. 2014 - Dalšímu zápasu Volejbalové VŠE ligy předcházela ohromná reklama lákající na napínavý zápas mezi Fakultou statistiky a informatiky a Fakultou národohospodářskou a již v úvodu je třeba sdělit, že na rozdíl od různých reklam tato splnila to, co slíbila.

Celý text >>

logo-vse-liga_15023. 10. 2014 - Dne 23.10.2014 se odehrál již 4. zápas třetího ročníku Volejbalové ligy VŠE. Jako domácí nastoupila děvčata z Fakulty mezinárodních vztahů a jejich soupeřkami byl tým z Fakulty podnikohospodářské.

Celý text >>

logo-vse-liga_15022. 10. 2014 - Středu 22. října se ve sportovním areálu naší školy Na Třebešíně odehrálo jedno z nejočekávanějších utkání ze série zápasů mezifakultní Volejbalové ligy VŠE.

Celý text >>

logo-vse-liga_15015. 10. 2014 - V stredu 15.10.2014 sa odohral v poradí druhý zápas 3.ročníka Volejbalovej ligy VŠE pre dievčatá z Fakulty financí a učetnictví, ktorých súperom bol tým z Národohospodárskej fakulty. Po neočakávanej prvozápasovej prehre s FMV dievčatá z FFÚ nastúpili na ihrisko plné odhodlania a motivácie vyhrať a pokračovať tak v úspešnej obhajobe titulov z minulých rokov.

Celý text >>

logo-vse-liga_1509. 10. 2014 - Ve čtvrtek 9. 10. 2014 po letní pauze, opět v plné síle a s odhodláním vyhrát, hráčky podnikohospodářské fakulty a fakulty informatiky a statistiky odehrály první kolo 3. ročníku volejbalové ligy, který se nakonec ukázal jako napínavý souboj.

Celý text >>

logo-vse-liga_1508. 10. 2014 - První zápas mužů FPH v letošní sezóně byl zajímavý hned z několika důvodů. První z nich je to, že pro mě osobně šlo o vůbec první zápas na VŠE, což znamenalo převážně snahu zapamatovat si jména spoluhráčů a nebýt rozdílných dresů, pravděpodobně bych měl problém i s výběrem týmu.

Celý text >>

logo-vse-liga_1501. 10. 2014 - Ve čtvrtek 2. října 2014 se odehrál první zápas mužské části mezifakultní volejbalové ligy VŠE, kterou již třetím akademickým rokem s elánem sobě vlastním organizuje PaedDr. Jaroslav Boštička, za což mu srdečně děkujeme.

Celý text >>

logo-vse-liga_1501. 10. 2014 - Dne 1.10.2014 zahájila děvčata z Fakulty financí a účetnictví a z Fakulty mezinárodních vztahů 3.ročník Volejbalové ligy VŠE dívek ve sportovním areálu Třebešín. Zápas mezi vítězkami minulého ročníku (FFÚ) a bojovnicemi v oranžových dresech (FMV) sliboval zajímavou a napínavou podívanou.

Celý text >>

logo-vse-liga_1501. 7. 2014 - Po úspěšném prvním ročníku se volejbalové reprezentační týmy mužů i žen oblékli do barevných dresů svých fakult a zahájili sportovní zápolení letošního ročníku se snahou lepšího umístění předcházejícího. Zájem být i nadále součástí reprezentačních kolektivů fakult byl dán faktem, že se soupisky týmů ve většině případů stabilizovaly nebo měnily v minimální míře.

Celý text >>

logo-vse-liga_15013. 5. 2014 - Chtělo by se říci „konec dobrý, všechno dobré…“. Bohužel však tento zápas pravděpodobně znamená smutné loučené volejbalové ligy s Národohospodářskou fakultou. Tým páté fakulty prokázal, že v dobrém složení může hrát o první příčku v lize – v jarní části ligy obsadil těsně 2. místo.

Celý text >>

logo-vse-liga_1506. 5. 2014 - V úterý, 6.5. 20014 měl proběhnout poslední zápas druhého ročníku Volejbalové ligy VŠE mužů, i když díky přesunu dvou zápasů nakonec poslední v tomto ročníku nebyl, tak na divácky zajímavosti a herním výkonu to nic nezměnilo. V tomto zápase proti sobě nastoupil mužský tým Národohospodářské fakulty, jako domácí a tým hostů, muži Fakulty mezinárodních vztahů.

Celý text >>

logo-vse-liga_15029. 4. 2014 - V úterý 29. 4. 2014 započalo jedno ze tří posledních utkání VL VŠE mezi dívkami fakult Informatiky a statistiky proti fakultě Financí a účetnictví. Toto utkání mělo napínavý náboj už od začátku, jelikož děvčata soupeřila o prvenství v jarní části soutěže. FFÚ šlo o obhájení prvenství, které by tak bylo počtvrté v řadě.

Celý text >>

logo-vse-liga_15015. 4. 2014 - A máme tu další vítězství hráček z fakulty informatiky a statistiky z 15. dubna 2014. Zápas se jako vždy konal v hale Na Třebešíně proti fakultě mezinárodních vztahů.

Celý text >>

8. 4. 2014 - V úterý 8. dubna se utkal dosud vedoucí celek Podnikohospodářské fakulty s do té doby nejslabším týmem z Financí a účetnictví. O favoritovi utkání nebyl pochyb, ovšem to si borci z FPH nepřipouštěli a do zápasu vlétli koncentrovaní a bez náznaků jakéhokoliv podcenění.

Celý text >>

9. 4. 2014 - V předposledním zápase letního semestru se děvčata Fakulty financí a účetnictví utkala proti týmu z Podnikohospodářské fakulty.

Celý text >>

1. 4. 2014 - Je 1. 4. a stejně jako začíná nový měsíc, děvčata z fakulty informatiky a statistiky přišly s novým odhodláním na druhý zápas letního semestru.

Celý text >>

26. 3. 2014 - Dne 26.3.2014 se na třebešínské palubovce odehrál dlouho očekávaný zápas dívčích týmu mezi fakultami podnikohospodářskou a mezinárodních vztahů. Tyto dvě fakulty jsou již od vzniku celé soutěže velkými rivaly, a tedy bylo na co se těšit!

Celý text >>

25. 3. 2014 - V úterý 25. 3. 2014 bylo na pořadu další kolo volejbalové ligy VŠE, kdy domácí tým Fakulty podnikohospodářské, toužící po vítězství bez ztráty setu, hostil kolegy z Fakulty mezinárodních vztahů. Avšak samozřejmě i soupeř přijel s touhou zvítězit, takže byl k vidění opět pěkný bojovný volejbal.

Celý text >>

18. 3. 2014 - Píše se rok 2014 a na kalendáři si všichni fanoušci dívčího volejbalu zakroužkovali datum 18.3 jako den, kdy se sehraje legendární zápas mezi fakultami Financí a účetnictví a Národohospodářskou. Při prvním setu pošmourné počasí odpovídá náladě fanoušků Fakulty účetnictví, kdy jejich volejbalové hrdinky hned ze začátku prohrávaly. Už, už chtěly zahazovat červené vlaječky se znakem FFÚ a zahalit se do blankytně modrých šál s nápisem „Fandíme Vám, hospodáři!“ když se ukázalo, že prvních pár bodů byla chytrá taktika, jak soupeře zmást a pak tvrdě udeřit. Důkazem toho je výsledek 25:16 v prvním setu.

Celý text >>

19. 3. 2014 - Ve středu 19.3. pokračovala Volejbalova liga VŠE utkáním mezi hráči fakulty Národohospodářské, pro které to bylo první utkání v letní části VL VŠE, a hráči fakulty Financí a Účetnictví.

Celý text >>

11. 3. 2014 - Po delší pauze, kterou způsobilo študáky "oblíbené" zkouškové období, se hráči FPH opět vrhli do bojů o titul ve druhém ročníku Volejbalové ligy VŠE. V prvním zápase letního semestru letošního ročníku narazili borci z Fakulty podnikohospodářské na velkého rivala z Fakulty informatiky a statistiky.

Celý text >>

12. 3. 2014 - V úterý 12.3.2014 proběhl náš první zápas letního semestru byl pro mě prvním zápasem volejbalové ligy vůbec. Sešlo se nás osm šikovných volejbalistek, reprezentantek FISu. Reprezentantky podnikohospodářské fakulty sestavily taktéž kvalitní tým, který dychtil po vítězství.

Celý text >>

4. 3. 2014 - V úterý 4.3.2014 se odehrál úvodní zápas jarního kola Volejbalové ligy VŠE, již tradičně mezi Fakultou financí a účetnictví a Fakultou mezinárodních vztahů.

Celý text >>

5. 3. 2014- Ve středu 5. března 2014 byla v třebešínské aréně zahájena letní část 2. ročníku Volejbalové ligy VŠE. Utkaly se mezi sebou týmy Fakulty mezinárodních vztahů (3. místo po zimní části) a Fakulty financí a účetnictví (4. místo).

Celý text >>

26. 11. 2013 - V utorok 26.11. sa odohral ďalší zo zápasov volejbalovej ligy VŠE. Tentokrát sa proti sebe postavili týmy mužov z FIS a FFÚ.  

Celý text >>

27. 11. 2013 - Ve středu 27. 11. 2013 se odehrál, pro oba týmy poslední, zápas mezi fakultou financí a účetnictví a fakultou informatiky a statistiky. Tým FFÚ nastoupil, jako vždy, ve velké početní převaze. Tým FIS přijel na Třebešín s 5 hráčkami a musely si vypůjčovat náhradu, která byla odvolána ke konci 1. setu, kdy opozdilkyně konečně dorazila. Hráčky FFÚ přišly ve velice dobré náladě, protože vítězství už měly zaručené, šlo jim pouze o to nepokazit sérii vyhraných zápasů a obhájit hrdě titul z loňska.

Celý text >>

20. 11. 2013 - Poslední zápas podzimní části sehráli hráči, hájící barvy fakulty Podnikohospodářské, proti hráčům z fakulty Národohospodářské. Hráči FPH si byli vědomi důležitosti tohoto zápasu, v sázce bylo přezimování na prvním místě tabulky. Před zápasem řešili hráči z FPH neobvyklou situaci. K zápasu se dostavilo více hráčů než tradičních 7, což znamenalo řešení neobvyklého problému, koho nominovat do základní šestky a na pozici libera.

Celý text >>

19. 11. 2013 - V úterý 19.11. se odehrál zápas mezi domácí Národohospodářskou fakultou a fakultou Podnikohospodářskou. Hned na začátku se vyskytl problém s počtem hráček, a to u obou týmů. Tato situace, místo očekávaného naštvání a nervozity, naopak navodila skvělou a kamarádskou atmosféru. Nakonec se podařilo dát oba týmy dohromady a NF i FPH hrála v šesti.

Celý text >>

12. 11. 2013 - V úterý 12. listopadu 2013 se sešel tým z fakulty informatiky a statistiky, aby změřil své síly se soupeři z fakulty mezinárodních vztahů. Když se v 17:30 v hale na Třebešíně zaplnily tribuny fanoušky, začal se shánět rozhodčí. Po chvíli se však jedné fanynce zželelo hráčů a šla zápas odpískat. Domácí tým FIS se sešel v počtu osmi hráčů, zatímco tým FMV se rozhodl riskovat a zápas odehrát pouze v šesti.

Celý text >>

13. 5. 2013 - Ve středu 13. listopadu 2013 se ve sportovní hale na Třebešíně uskutečnil zápas mezi domácím týmem fakulty statistiky a informatiky a hostujícím týmem fakulty mezinárodních vztahů. Tým FIS se sešel v celkovém počtu šesti hráček a tým FMV v počtu deseti hráček.

Celý text >>

5. 11. 2013 - V úterý 5.11. se na Třebešíně sešly k přímému boji o první místo v tabulce týmy Fakulty financí a účetnictví a Fakulty podnikohospodářské.

Celý text >>

6. 11. 2013 - Ve středu 6. 11. 2013 bylo na pořadu další kolo volejbalové ligy VŠE, kdy domácí tým Fakulty podnikohospodářské, toužící konečně po vítězství bez ztráty setu, hostil kolegy z Financí a účetnictví. Avšak samozřejmě i soupeř přijel s touhou zvítězit, takže byl k vidění opět pěkný bojovný volejbal.

Celý text >>

30. 10. 2013 - V stredu 30.10.2013 sa odohral zápas medzi fakultou informatiky a štatistiky (FIS) ako domáceho týmu a národohospodárskou fakultou (NF).  

Celý text >>

29. 10. 2013 - V utorok 29.10. sa odohral daľší zo zápasov volejbalovej ligy VŠE. Tentokrát sa proti sebe postavili týmy mužov z FIS a NF.  

Celý text >>

23. 10. 2013 - Ve středu 23. 10. se odehrálo čtvrté kolo volejbalové ligy VŠE. Tentokrát se proti sobě postavily týmy FMV a FPH.  

Celý text >>

22. 10. 2013 - V úterý 22.10.2013 se ve druhém zápasu podzimního kola volejbalové ligy střetly týmy fakulty podnikohospodářské (FPH) v modrém a fakulty mezinárodních vztahů (FMV) v dresech oranžové barvy.

Celý text >>

16. 10. 2013 - Ve svém druhém zápase podzimního kola Volejbalové ligy VŠE se studentky Fakulty financí a účetnictví utkaly s děvčaty z Národohospodářské fakulty.

Celý text >>

15. 10. 2013 - Skvělé vykročení do volejbalové ligy pro hráče NF. V prvním dějství zápasu Národohospodářské fakulty proti Fakultě financí a účetnictví byl k vidění velice líný a divácky nudný volejbal, krátké výměny střídaly nevynucené chyby na obou stranách a tak se oba kádry dostali na skóre 13:12 pro FFÚ.

Celý text >>

9.10.2013 - V úterý 9.10. bylo odehráno druhé kolo letošní volejbalové ligy VŠE. A to zápasem mezi dvěma favority a rivaly, tedy Fakulty podnikohospodářské a Fakulty informatiky a statistiky.

Celý text >>

8. 10. 2013 - V utorok 8.10.2013 sa vo svojom prvom zápase 2. ročníka volejbalovej ligy stretli tímy fakulty podnihospodárskej a fakulty informatiky a štatistiky. Družstvo modrých sa zoznámilo so svojimi novými spoluhráčkami, spravili sa fotky reprezentačnách tímov a zápas sa mohol začať.

Celý text >>

1. 10. 2013 - V utorok 1.10.2013 sa uskutočnil zápas  1. kola Volejbalovej ligy VŠE, v ktorom si sily zmerali tímy fakulty financií a učetnictví a fakulty mezinárodních vztahú.  

Celý text >>

2. 10. 2013 - S příchodem října a mrazivých rán, nastalo také období druhého ročníku Volejbalové ligy VŠE mezi fakultami. Prvního října otevřeli první zimní část kluci a druhého října je následovala dívčí družstva.

Celý text >>

17. 6. 2013 - V letošním akademickém roce Centrum tělesné výchovy a sportu připravilo pro studenty školy sportovní zájmovou aktivitu s možností reprezentovat své fakulty.  Byl vypsán 1. ročník Volejbalové ligy VŠE. Po zveřejnění a propagaci soutěže následný zájem studentů naplnil očekávání organizátorů a v krátké době se soupisky fakultních týmů dívek i mužů začaly plnit zájemci.

Celý text >>

30. 4. 2013 - V poslední dubnový den proběhl zápas mužských týmů Národohospodářské fakulty a Fakulty mezinárodních vztahů. Poslední zápas ligy byl bohužel ochuzen o podporu diváků, i přesto však oba týmy hráli s nejvyšším zapálením a bojovali z plných sil až do konce.    

Celý text >>

23. 4. 2013 - Čas se s časem sešel a máme tu poslední zápas 1. ročníku volejbalové ligy VŠE pro dvě fakulty, Fakultu financí a účetnictví a Fakultu informatiky a statistiky. Střet se uskutečnil 23. dubna v hale na Třebešíně. O celkových vítězích celé volejbalové ligy už bylo sice rozhodnuto předem, ale stále bylo o co bojovat, například o dobrý pocit ze hry. Mistrem ligy se stala Fakulta financí a účetnictví! Gratulujeme!

Celý text >>

24. 4. 2013 - Ve středu 24.4.2013 skončila 1. sezóna volejbalové ligy VŠE pro reprezentanty dalších dvou týmů. Tentokrát se loučily s ligou týmy Fakulty Informatiky a Statistiky(domácí) a Fakulty Financí a Účetnictví(hosté). Pro oba týmy se hrálo „o všechno“. Tedy lépe řečeno pro FIS šlo o vítězství celého turnaje, ale pro méně úspěšný tým FFÚ jednalo se o čest a dobré jméno.

Celý text >>

17. 4. 2013 - Ve středu 17. 4. 2013 se opět utkala další dvě družstva mezifakultní volejbalové ligy VŠE. Tentokrát bojovaly volejbalistky Podnikohospodářské fakulty jako domácí tým proti hostujícím Národohospodářkám.

Celý text >>

16.4.2013 - A je konec, v Úterý 16.4. skončila posledním zápasem VŠE liga pro volejbalisty reprezentující Podnikohospodářskou fakultu. Jejím posledním soupeřem byli od 17:30 volejbalisté z fakulty Národohospodářské.

Celý text >>

2. 4. 2013- V úterý  02. 04. 2013 sehrál tým hájící barvy Fakulty Podnikohospodářské své třetí utkání ve Volejbalové lize VŠE. Soupeřem mu byl tým reprezentující Fakultu financí a účetnictví.

Celý text >>

27. 3. 2013 - V poslednom zápase pred Veľkou nocou, nastúpili proti sebe mužstvá fakulty informatiky a národohospodárskej fakulty.

Celý text >>

26. 3. 2013 - Vážení příznivci volejbalu, v úterý dne 26. března se v hale Vysoké školy ekonomické na Třebešíně utkaly ženská družstva. Jednalo se o družstvo fakulty informatiky a statistiky proti družstvu národohospodářské fakulty. Obě tyto fakulty získaly v minulém kole volejbalové ligy pouze 3 body. I přesto byl zápas velice napínavý a zajímavý. Už se plní lavičky a fanoušci těchto družstev pokřikují a skandují jména svých týmů a nejlepších hráček.

Celý text >>

13. 3. 2013 - Píše se 13.3. 2013, tedy den, kdy v důležitém utkání nastoupila reprezentace Národohospodářů proti výběru fakulty Financí a účetnictví. Střetnutí hostila osvědčená třebešínská aréna, v níž nechyběl ohlučující, zhruba pětičlenný kotel fanatických diváků.

Celý text >>

12. 3. 2013 - V úterní podvečer dne 12. března se znovu zaplnilo jedno z třebešínských hřišť hráčkami Volejbalové ligy VŠE. Tentokráte se proti sobě postavila děvčata z Fakulty financí a účetnictví a Národohospodářské fakulty. Úkol zněl jasně: poprat se o body do závěrečné tabulky a užít si hru naplno!

Celý text >>

5. 3. 2013 - Po více než dvouměsíční přestávce, kterou zapříčinilo zkouškové období, se opět rozběhla Volejbalová liga VŠE. Již ve druhém zápase jarní části, který se konal 5. března, se utkali dva hlavní aspiranti na celkové vítězství, a to Fakulta informatiky a statistiky (FIS) a Fakulta podnikohospodářská (FPH).

Celý text >>

6. 3. 2013 – Svojho dlho očakávaného prvého zápasu jarného kola Volejbalovej ligy VŠE sa konečne dočkali aj hráčky Fakulty podnikohospodářskej a Fakulty informatiky a statistiky. Stretli sa tak pod strechou športovej haly na Třebešíne v stredu, 6. marca 2013, plné nových jarných síl a s chuťou zabojovať o prvé body do tabuľky výsledkov.

Celý text >>

26. 2. 2013 - Po krátkej prestávke sa volejbalové siete na Trebešíne opäť rozhýbali! V prvom zápase sa stretli hráčky z fakulty Medzinárodných vzťahov a víťazky prvej časti volejbalovej ligy – hráčky z F1 .  

Celý text >>

27. 2. 2013 - Byl poklidný večer dne 27. 2. 2013, ale událost, která měla nastat ve sportovní hale na Třebešíně, klidnou být neměla. Po patřičné pauze, která následovala po ukončení zimní části volejbalové ligy VŠE, se měly opět utkat dva silné týmy v prvním zápase letní části soutěže.

Celý text >>

12. 12. 2012 - Ve středu 12. 12. 2012 v 19 hodin se na půdě třebešínské arény střetly týmy Fakulty mezinárodních vztahů a Národohospodářské fakulty v rámci Volejbalové ligy VŠE. 1. semestr této soutěže už nemohl mít napínavější koncovku. Rozdělení bodů před posledním kláním bylo následující: Týmy FPH a FIS dokázaly získat v podzimní části soutěže shodně 8 bodů (přičemž lepší poměr míčů měli Informatici), se 6 body následovala FMV, na čtvrtém místě byla NF se 4 body a na definitivním 5. místě FFÚ s jedním bodem útěchy.

Celý text >>

11. 12. 2012 - Dne 11. 12. 2012 se ve Sportovní hale Na Třebešíně konalo závěrečné kolo podzimní části Volejbalové ligy VŠE mezi ženskými družstvy. Domácí tým hráček Mezinárodních vztahů bojoval proti hostujícímu týmu Národohospodářek.

Celý text >>

28. 11. 2012 - Ve středu 28.11. večer se sportovní hala na Třebešíně opět proměnila v kolbiště dalšího volejbalového zápasu v rámci Volejbalové ligy VŠE. Los tentokrát svedl dohromady celky dvou „Hospodářů“ - fakulty Podnikohospodářské a Národohospodářské. Ačkoliv se jednalo o derby nesmiřitelných téměř jmenovců, tak se zájmem fanoušků se bohužel příliš nesetkalo. Počet neplatících diváků se po celou dobu zápasů pohyboval mezi jedním a dvěma.

Celý text >>

21. 11. 2012Ve středu 21.11.2012 se ve sportovním areálu na Třebešíně odehrálo utkání mezi dívčími týmy fakulty informatiky a statistiky a fakulty mezinárodních vztahů.  

Celý text >>

20. 11. 2012 - Měsíc svítil na cestu volejbalistům druhé a čtvrté fakulty přicházejícím do arény na Třebešíně, a tak někteří z hráčů FMV zabloudili po cestě a málem nestihli utkání. S lahví v ruce a plným kotlem příznivců předznamenali napínavý souboj, ve kterém bylo v sázce i průběžné první místo ligy.

Celý text >>

14. 11. 2012 - Ve středu 14. 11. 2012 sehrál tým hájící barvy Fakulty Podnikohospodářské své třetí utkání ve Volejbalové lize VŠE. Soupeřem mu byl tým reprezentující Fakultu financí a účetnictví.  

Celý text >>

13. 11. 2012 - V úterý 13. listopadu se na kurtu třebešínské haly potkaly v roli domácích hrající tým Podnikohospodářské fakulty a "hosté" z Fakulty financí a účetnictví.  

Celý text >>

7. 11. 2012 - FISky porazily po boji Národohospodářky Ve středu 7. listopadu od 19.00 proběhl zápas dalšího kola Volejbalové ligy VŠE. V něm studentky Fakulty informatiky a statistiky přivítaly na „domácí půdě“ studentky Národohospodářské fakulty. Obě družstva do utkání vstupovala s předešlým prohraným utkáním, a proto nebylo jasné, které družstvo bude mít navrch.

Celý text >>

6. 11. 2012 - Zápas FIS s dosiaľ neporazeným týmom NF sa konal v komornej atmosfére, čo je škoda pretože obidva tímy predvádzali atraktívny útočný volejbal. Hráči FIS si chceli napraviť chuť po prehre s FPH a v do prvého setu nastúpili s veľkým odhodlaním.

Celý text >>

31. 10. 2012 – Do večerního zápasu ve středu 31. 10. 2012 nastoupil tým Fakulty podnikohospodářské již ke své druhé volejbalové bitvě proti borcům z Fakulty mezinárodních vztahů, kteří si již vysloužili ostruhy vítězstvím v minulém kole ligy.

Celý text >>

24. 10. 2012 - Diváci křičí: "Hurá.. Sláva.." a další zápas VŠE ligy je za námi. Vítězný team si potřásá rukou s teamem který prohrál, uklízí se hřiště a je v očekávání další utkání, které proběhne zase příští týden, jen obsazení teamů bude jiné.

Celý text >>

23. 10. 2012 - Svět financí zasáhla v úterý večer tvrdá rána poté, co zpravodajské agentury informovaly o výsledku volejbalového klání Vysokoškolské ligy VŠE mezi Národohospodářskou fakultou a Fakultou financí a účetnictví. Slušně zaplněná sportovní hala Na Třebešíně přihlížela velice kvalitnímu zápasu mezi týmy s podobnou herní taktikou a silovějším pojetím volejbalu.

Celý text >>

17.10. 2012 - Ve středu 17. 10. 2012 sehrál tým hájící barvy Fakulty podnikohospodářské své první utkání ve Volejbalové lize VŠE. Soupeřem mu byl tým reprezentující Fakultu informatiky a statistiky.  

Celý text >>

16.10. 2012 - Druhé kolo VŠE volejbalové ligy žen, které se konalo 16. 10. 2012 od 17:30 v hale na Třebešíně, se neslo v nádechu dvou barev, tmavě modré a šedivé. To nemůže znamenat nic jiného, než že se zde odehrálo utkání mezi domácí Podnikohospodářskou fakultou a Fakultou informatiky a statistiky.

Celý text >>

10. 10. 2012 - K historicky prvnímu zápasu žen Volejbalové ligy VŠE se dne 10. 10.2012 sešla děvčata z Fakulty financí a účetnictví a Fakulty mezinárodních vztahů.  Úvodní duel se konal od 19 hodin v hale Na Třebešíně.

Celý text >>

9. 10. 2012 - Ako ste si iste všetci mohli všimnúť, tento rok na našej škole vznikla Volejbalová liga VŠE. Získala nemalý úspech najmä medzi školskou volejbalovou obcou. Prihlásilo sa veľké množstvo študentov, no nie pre všetkých sa našlo miesto v reprezentačných tímoch fakúlt.

Celý text >>