11.6.2018 - 28.8.2018 - Registrace - semestrální kurzy

Hledat
Pokročilé hledání
Domácí reprezentace

Kvalifikační turnaj pro ČAH 201815. 5. 2018 – Na volejbalové kvalifikaci oblasti Praha se v letošním roce akademické reprezentaci školy, týmu děvčat ani týmu mužů nepodařilo na ČAH probojovat. I přes bojovnost a velkou snahu našich týmů byli soupeři ze zúčastněných pražských vysokých škol nad jejich síly.

Celý text >>

Logo ČAH 2017 - Praha26. 6. 2017 – Vítězstvím v pražské kvalifikaci vysokých škol si tým VŠE zajistil postup do finálového turnaje na Českých akademických hrách 2017. Turnaje ČAH se dále zúčastnili studenti Masarykovy univerzity, Českého vysokého učení technického v Praze, Vysokého učení technického v Brně a Mendelovy univerzity v Brně. V konkurenci kvalitních týmů těchto škol vybojovali studenti VŠE druhé místo. K tomuto umístění je nutno blahopřát a za úspěšnou reprezentaci školy studentům poděkovat.

Celý text >>

24. 5. 2017 - Opäť je tu koniec semestra a tým aj koniec ďalšieho ročníka Pražskej vysokoškolskej volejbalovej ligy. Ako je už zvykom, našu školu reprezentujú dva tímy, VŠE A a VŠE B. Okrem nás sa súťaže klasicky zúčastnili tímy z UK (filozofická fakulta, lekárska fakulta), VŠCHT a stavebná fakulta ČVUT.

Celý text >>

Týmy mužů a žen - kvalifikace ČAH 201725. 4. 2017 - V letošním akademickém roce účast reprezentačních volejbalových týmů VŠE na pražském kvalifikačním turnaji pro účast na Českých akademických hrách 2017 byla úspěšná pro tým mužů, kteří na ČAH postoupili z prvního místa. Tým děvčat i přes bojovnost a snahu o co nejlepší úspěch, skončil s těsnými výsledky v zápasech na třetím místě. Studentům za reprezentaci je nutno poděkovat, mužům blahopřát k postupu a popřát hodně sportovního štěstí v červnu na akademickém mistrovství ČR v rámci ČAH 2017, které se budou konat v Praze.

Celý text >>

Reprezentační tým VŠE 9. 6. 2016 - Školní rok se blíží pomalu ke konci a s ním přichází i ukončení vysokoškolské volejbalové ligy, kde má VŠE zastoupení rovnou dvou dívčích týmů (VŠE A a VŠE B). Dále se letošního ročníku zúčastnila družstva Filozofické fakulty UK, 2. Lékařské fakulty UK, Fakulty stavební ČVUT a Vysoké školy chemicko-technologické.

Celý text >>

Reprezentace školy PVVL VŠE ZS 15/1612. 12. 2015 - Tento akademický rok je opět pro studentky, volejbalistky vyplněn reprezentačními povinnostmi v celoroční soutěži Pražské vysokoškolské volejbalové ligy. Naši školu reprezentují dva týmy děvčat a utkávají se s děvčaty z lékařské fakulty UK, filozofické fakulty UK, VŠCHT a stavební fakulty ČVUT. Soutěž je organizována dvoukolově, kdy každý tým sehraje utkání se všemi týmy v zimním i letním semestru.

Celý text >>

Logo ČAH 2015 - Olomouc9. 9. 2015 – Z druhého postupového místa v pražské kvalifikaci vysokých škol se volejbalistky VŠE zúčastnily finálového turnaje na Českých akademických hrách 2015 v Olomouci. Na tomto turnaji úspěšně reprezentovaly a skončily na třetím místě v konkurenci týmů šesti vysokých škol ČR, které se do finálového turnaje probojovaly. K tomuto umístění je nutno blahopřát a za úspěšnou reprezentaci školy děvčatům poděkovat.

Celý text >>

Reprezentace školy v PVVL22. 6. 2015 - Skončil další ročník Pražské vysokoškolské volejbalové ligy. Této dlouhodobé soutěže, hrané ve všedních dnech zimního a letního semestru, se zúčastňují týmy pražských vysokých škol, jednotlivých fakult a týmy vysokoškolských sportovních klubů.

Celý text >>

Týmy mužů a žen - kvalifikace ČAH 20159. 6. 2015 - V letošním akademickém roce účast reprezentačních volejbalových týmů VŠE na pražském kvalifikačním turnaji pro účast na Českých akademických hrách 2015 byla završena postupem týmu děvčat. Tým mužů s těsnými výsledky v zápasech skončil před branami účasti na ČAH. Studentům za reprezentaci je nutno poděkovat, děvčatům blahopřát k postupu a popřát hodně sportovního štěstí v září na ČAH 2015 v Olomouci.

Celý text >>

vse-b23. 12. 2014 - Ani tento rok nebol výjimkou a dievčatá z tímu žien VŠE B sa zúčastnili zimnej časti Pražskej vysokoškolskej volejbalovej ligy. V tomto roku pribudli do tímu dievčat dve hráčky, ktoré doň vniesli novú vlnu elánu a bojovnosti, avšak zo začiatku si prešli fázou „zohrávania sa“ s tímom.

Celý text >>

kolaz20. 5. 2014 - V květnu skončil další ročník Pražské vysokoškolské volejbalové ligy. Této dlouhodobé soutěže, hrané ve všedních dnech zimního a letního semestru, se zúčastňují týmy pražských vysokých škol, jednotlivých fakult a týmy vysokoškolských sportovních klubů. Soutěže v dívčí kategorii se pravidelně zúčastňují týmy VŠCHT, Stavební fakulty ČVUT, Filozofické fakulty UK, 2. lékařské fakulty UK a týmy naší školy.

Celý text >>

cah-2014-divky6. 5. 2014 - Účast na Českých akademických her se pro volejbalové týmy naší školy stala i v letošním roce nedostupná. Pro tým děvčat i mužů byly soupeři z ostatních pražských vysokých škol při oblastní kvalifikaci nad jejich síly. I přes obětavou snahu zůstalo jediné postupové místo v každé kategorii vyhrazené pro pražské školy v říši snů. Budeme tak věřit, že při dalších ročnících se oběma týmům bude dařit lépe.

Celý text >>

26. 3. 2014 - Zahajovacím utkáním letního semestru Pražské vysokoškolské volejbalové ligy bylo vzájemné utkání obou týmů studentek naší školy. Tým děvčat VŠE B hostil v hale Na Třebešíně děvčata týmu VŠE A. Jak hodnotily vzájemné utkání děvčata obou týmu se dovíte dále a můžete zhlédnout i fotogalerii.

Celý text >>

16. 12. 2013 - Po krátké letní odmlce započala i tento rok 2013/2014 Pražská vysokoškolská volejbalová liga žen. Dívky tvořící tým VŠE B, které vede jako každý rok PaedDr. Jaroslav Boštička, se pro letošek sešly v téměř stejné sestavě jako pro rok loňský jen s pár obměnami, takže věděly, co jedna od druhé může ve hře čekat a boj o titul mezi vysokými školami ve volejbale tak mohl započít.

Celý text >>

14. 5. 2013 - Na volejbalové kvalifikaci oblasti Praha pořádané v letošním roce se akademické reprezentaci školy, týmu děvčat ani týmu mužů nepodařilo na ČAH probojovat. I přes bojovnost a velkou snahu našich týmů byli soupeři z ostatních vysokých škol nad jejich síly.

Celý text >>

20. 5. 2013 - I tento akademický rok se děvčata přihlásila a reprezentovala školu v soutěži Pražské vysokoškolské volejbalové ligy. Soutěž je pořádána v průběhu akademického roku mezi fakultami některých pražských univerzit.

Celý text >>

16. 6. 2012 - Naše cesta na Akademické hry 2012 konané tentokrát v Brně začala jako již tradičně pražskou kvalifikací, která se konala 23. května v areálu Univerzity Karlovy na Hostivaři. Po drobných problémech ohledně nominace se nám nakonec podařilo tým poskládat a díky rozpisu jsme měli i optimální příležitost na sehrání a to v podobě prvního zápasu.

Celý text >>

13.7.2011 – V uplynulém akademickém roce 2010/2011 se do vysokoškolské volejbalové ligy přihlásilo opět družstvo mužů a nově i družstvo žen „B“.    

Celý text >>

16. 6. 2010 -Volejbalisté naší školy, po vítězství v kvalifikaci pražských vysokých škol, postoupili na 9. České akademické hry, kde dosáhli významného sportovního úspěchu.

Celý text >>