11.6.2018 - 28.8.2018 - Registrace - semestrální kurzy

Hledat
Pokročilé hledání
Zahraniční reprezentace

Vítězství volejbalové reprezentace školy na turnaji T5B Paříž 201827. 4. 2018 - Volejbalové výběry mužů i žen z naší školy i letos vyrazily do Paříže reprezentovat svou alma mater. V tomto městě se ve dnech 23.-26.4. konal 39. ročník prestižního urnaje T5B Paris. Ženská část výpravy, spolu s dvěma bodyguardy, vyrazila již dva dny předem na dlouhou cestu autobusem, aby i s krátkou prohlídkou Paříže byli přivítáni jako vůbec první hosté v místě konání. Ještě ten den večer dorazili čtyři kluci autem.

Celý text >>

Vítězství volejbalové reprezentace školy na turnaji Royals Cup Maastricht 201822. 4. 2018 -  Dne 18.4.2018 vyrazila výprava našich volejbalistů do krásného nizozemského města, Maastrichtu. Doprava byla řešena auty, a proto se již před osmou hodinou ranní sešel tým před nemocnicí Motol, a hurá, jedeme. Protože turnaj vyžadoval taneční kreaci na uvítanou, bylo potřeba nacvičit (samozřejmě před zraky mnoha nechápajících přihlížejících) originální číslo na parkovištích čerpacích stanic. Po pár hodinkách cesty už byli naši reprezentanti na místě. Po rychlém ubytování následovala procházka po městě.

Celý text >>

Študenti VŠE na EuroBarcelona 201728. 11. 2017 - Tohtoročný November sa nesie v športovom duchu, a tak po vydarenom turnaji Euromasters v nemeckom meste Koblenz, je mi potešením priblížiť pôsobenie našej volejbalovej reprezentácie na ďalšom kvalitne obsadenom medzinárodnom turnaji, ktorý priniesol mnoho nezabudnuteľných zážitkov.

Celý text >>

Euromasters 201715. 11. 2017 - S příchodem listopadu nadešel i čas očekávaného turnaje Euromasters, který se koná v německém městě Koblenz. Účast VŠE na tomto turnaji je již tradicí a vždy jsme sahali na příčky nejvyšší. Při atmosféře, kterou tvoří více než 2000 studentů z více než 20 univerzit se jedná opravdu o nezapomenutelný zážitek.

Celý text >>

Tým volejbalistů VŠE - SELL Student Games 20175. 6. 2017 - 13 zemí, 65 univerzit, více než 1500 účastníků a jedna stříbrná medaile pro Českou republiku. To je výčet nejdůležitějších čísel 33. ročníku tradičních studentských her SELL Student Games, které se v letošním roce konaly v Rize. Na tento prestižní turnaj letos poprvé vyslala svoje zástupce i Vysoká škola ekonomická a Ti tak reprezentovali svoji školu a zároveň celou Českou republiku, jakožto jediný zástupce naší země.

Celý text >>

Tým volejbalistů VŠE - EuroMilano 201711. 5. 2017 - Volejbalová reprezentace Vysoké školy ekonomické se na konci dubna vypravila do prosluněné Itálie, kde její cílovou destinací nebyly pískové pláže či azurové moře, ale prestižní turnaj v Miláně. Do módní metropole Lombardie se vypravilo 32 univerzit z celého světa, aby změřilo své síly a nabralo zkušenosti z mezinárodního prostředí. Vysokou školu ekonomickou reprezentovaly nejen volejbalové týmy děvčat a chlapců, ale také tým svérázných futsalistů, který svým nadšeným fanděním získal náklonnost volejbalové reprezentace a dotvořil tak skvělou partu.

Celý text >>

Tým žen VŠE - 2nd World InterUniversities Championships27. 11. 2016 - Opět po roční pauze byla vyslána volejbalová reprezentace VŠE do italské metropole, aby tam hájila čest a slávu Vysoké školy ekonomické. S odhodláním navázat na sérii vítězství na mezinárodních turnajích v loňském školním roce jsme vyrazili bojovat do města gladiátorů na 2. ročník prestižního univerzitního turnaje World InterUniversities Championships (dříve pořádaného pod názvem Euroroma). Turnaje se zúčastnily týmy mužů i žen a v konkurenci dalších 13 týmů v mužské, respektive 19 týmů v ženské kategorii je rozhodně nečekalo nic lehkého.

Celý text >>

Euromasters 201626. 11. 2016 - Konečně, přesně tohle mi proběhlo hlavou, když jsme v 5 hodin ráno přijeli před halu Conlog Arena v německém městečku Koblenz. Konečně především proto, že po 5 letech mého působení na Vysoké škole ekonomické v Praze jsem se dostala na tento vysněný turnaj. Slyšela jsem o něm mnohé, výborná atmosféra, skvělá organizace a parádní volejbal. Ve všem se mé očekávání naplnilo, ale nechci předbíhat, pěkně popořadě.

Celý text >>

t5b-paris-201612. 5. 2016 – V loňském roce se volejbalistům z VŠE mimořádně dařilo, když zvítězili na dvou prestižních mezinárodních turnajích. A v roce 2016 zatím nezůstáváme o nic pozadu! Tentokráte se podařilo uspět na dalším mezinárodním turnaji a to konkrétně na T5B Paris. Turnaj s dlouholetou tradicí letos hostil již svůj 37. ročník a zúčastnilo se jej družstva z 11 zemí v pěti míčových sportech. Z VŠE stejně jako v loňském roce na turnaj vyrazil volejbalový tým mužů i žen.

Celý text >>

eurocomillas-201524. 11. 2015 - V letošním roce se volejbalistům VŠE na mezinárodních turnajích mimořádně daří. Po vítězství smíšeného družstva na turnaji v Německu, se tentokrát dočkali úspěchu i reprezentanti v oddělených kategoriích mužů a žen. Ti společně vyrazili na prestižní turnaj EuroComillas 2015, který se koná každoročně v hlavním městě Španělska. Tohoto multi-sportovního klání, které probíhá v 10 disciplínách, se letos zúčastnily týmy z více než 40 univerzit z celého světa. Mezi nimi i volejbalisté VŠE, jakožto jediný zástupce České republiky a opět se mezi zúčastněnými rozhodně neztratili. Děvčata obsadila pěkné třetí místo a mužům se podařilo svůj turnaj dokonce vyhrát.

Celý text >>

Euromasters 201514. 11. 2015 - V pátek 6. a sobotu 7. listopadu se opět po roce konal již 18. ročník turnaje Euromasters pořádaný německou univerzitou WHU - Otto Beisheim School of Management. Na této legendární sportovní akci se každoročně potkává přes 2000 studentů z 25 evropských univerzit a ekonomických škol, které soutěží v několika sportovních disciplínách od fotbalu, přes basketbal, volejbal, až po veslovaní a dokonce cheerleading. Dále pak díky štědrým mezinárodním sponzorům jsou v místě konání turnaje připraveny nejrůznější informační stánky a workshopy nabízející studentům jak spoustu užitečných informací, tak i možnosti jejich uplatnění v podobě stáží apod.

Celý text >>

Volejbalová reprezentace školy ve Francii16. 5. 2015 - Vysoká škola ekonomická již podruhé vyslala volejbalový reprezentační tým na mezinárodní turnaj do Paříže. Turnaj známý pod názvem „Tournoi de cinq ballons“, který každoročně pořádá ESSEC Business School, oslavil své 36. výročí a opět přivítal celou řadu sportovců z Evropy i Afriky. Česká republika byla zastoupena ve volejbalové disciplíně a to mužským i dívčím volejbalovým týmem. Sestava obou týmů byla poskládána ze sportovců Vysoké školy ekonomické. Zástupci z řad hráčů našeho týmu byli přijati jedním z děkanů pořádající univerzity ESSEC, panem Jean-Pierre Beaulieu (bývalým generálem francouzské armády).

Celý text >>

logo20. 11. 2014 - Již po třetí v řadě vyrazila volejbalová reprezentace VŠE pokusit se dobýt slavný Řím na mezinárodní turnaj Euroroma 2014. Prestižní turnaj v Římě nabídl i letos kvalitní obsazení. Celkem se jej zúčastnilo téměř 2000 sportovců z 66 univerzit a 28 zemí ze tří různých kontinentů. V turnaji volejbalistů se představilo v kategorii mužů i žen 12 týmů a mezi nimi i po jednom z řad studentů a studentek Vysoké školy ekonomické v Praze. Nutno dodat, že naše týmy se v nabité konkurencí rozhodně neztratily.

Celý text >>

logo euromaster 201318. 11. 2014 - Je listopad roku 2014 a na řadu opět přichází již pověstný turnaj Euromasters 2014, který se hraje ve smíšených týmech. Tento turnaj se každoročně koná v německém městě Koblenz, pod záštitou univerzity WHU (Otto Beisheim School of Management Vallendar). Není vyjímkou, že po zkušenostech z minulých let, jezdí volejbalisti a volejbalistky z naší školy na tento turnaj velice rádi a to nejenom kvůli herním výkonům, ale také kvůli atmosféře, která celý turnaj provází.

Celý text >>

logoT5B28. 5. 2014 – Volejbalová reprezentace Vysoké školy ekonomické se na „turnaji 5 míčů“ neztratila. Prestižního turnaje organizovaného univerzitou ESSEC Business school se zúčastnilo reprezentační družstvo dívek a mužů. Z pařížského předměstí s názvem Cergy-Pontoise přivezla výprava stříbrnou medaili, o kterou se postarala skvělými výkony děvčata. Družstvo mužů po smůle v základní skupině skončilo na pěkném pátém místě.

Celý text >>

18. 11. 2013 - V tomto roce, jak je již zvykem, se Vysoká škola ekonomická zúčastnila mezinárodního turnaje nazvaném Euroroma pro rok 2013. Turnaj se konal v italské metropoli Římě, tak jako tomu bylo i minulý rok. I tento rok byl vyslán jeden tým mužský a dva týmy dívčí kategorie.

Celý text >>

27. 11. 2013 - Po roční pauze Vysoká škola ekonomická v Praze opět vypravila své zástupce na mezinárodní turnaj Euromasters. Akce, konající se v německém městě Koblenz, byla již 16. ročníkem největšího turnaje ekonomických univerzit z celé Evropy soutěžících v 6 sportech. VŠE vyslala sportovce pouze z volejbalového oddílu, avšak i takto málo početná výprava v konkurenci dalších 21 evropských vysokých škol byla velmi úspěšná.

Celý text >>

29. 11. 2012 - Již malou tradicí se stal výjezd volejbalistů a volejbalistek Vysoké školy ekonomické do Itálie na mezinárodní turnaj. V posledních dvou letech se turnaj konal v severoitalském Miláně, letos se organizátoři rozhodli turnaj přejmenovat, rozšířit a především přemístit, a to do hlavního města Itálie - památkami proslaveného Říma.

Celý text >>

2. 12. 2011 - Studenti a studentky Vysoké školy ekonomické se i letos účastnili mezinárodní univerzitní sportovní události v italském Miláně – Euromilano 2011. Poučeni z předešlého ročníku, kdy si naše škola odbyla svou premiéru, jsme letos na prodloužený víkend do Itálie vyrazili již o mnoho zkušenější a připravenější. 

Celý text >>

30. 11. 2011 - I tento rok se konal v německém Koblenz, pod záštitou WHU – Otto Beisheim School of Management  Vallendar, největší turnaj evropských ekonomických univerzit. A i tento rok vyslalo CTVS VŠE výpravu, aby reprezentovala naší školu ve volejbale. Studenti univerzit mezi sebou soupeří ve sportech, jako je volejbal, fotbal, basketbal ale i například veslování, jízda na divokém býku či soutěž roztleskávaček.

Celý text >>

20.9.2011 – 11. Mistrovství Evropy Univerzit ve volejbale se konalo 10. – 17. července 2011 v Srbsku. Studenti Vysoké školy ekonomické v Praze vybojovali v konkurenci osmi mužských týmů evropských univerzit 5. místo.  

Celý text >>

13.6.2011- Ve dnech 26. – 28. května 2011 reprezentovaly studentky naší školu na Mezinárodním univerzitním turnaji ve volejbale v Lyonu. Turnaj pořádala Université Claude Bernard Lyon 1 ke 40. výročí svého založení. Hráčky čestně reprezentovaly nejen svoji školu, ale i celou Českou republiku. Byly jsme vybaveny fandícími předměty a zřejmě nikdo nemohl přehlédnout, odkud, že to jsme.

Celý text >>

15.12.2010 - Studentky a studenti VŠE v Praze se zúčastnili 17. - 21. 11. 2010 sportovního mezinárodního univerzitního turnaje v evropské metropoli Milano. Jubilejní desátý ročník turnaje Euromilano přilákal účastníky univerzit z celé Evropy. Studentky a studenti soutěžili ve volejbale, basketbale, tenise, futsalu a jako závěrečná soutěž proběhlo klání týmů roztleskávaček. Bodové ohodnocení všech výsledků univerzity v jednotlivých soutěžích určilo vítěze turnaje. Celkový počet účastníků se vyšplhal na číslo blížící se 1500 studentů a jejich profesorů.

Celý text >>

18.11.2010 – Od 4. 11. do 7. 11. 2010, stejně jako v předchozích letech, se konal Euromasters 2010, mezinárodní turnaj univerzit v německém Koblenz, pod záštitou WHU – Otto Beisheim School of Management  Vallendar. Sportovních soutěží se zúčastnilo 1 200 studentů univerzit celé Evropy. Soutěžilo se ve fotbale, basketbale, veslování, orientačním běhu, nově i v jízdě na umělém býkovi a hlavně ve volejbale.

Celý text >>

16. 11. 2009 - Již potřetí se sešlo deset statečných a vyrazilo bojovat o další titul a reprezentovat VŠE do Německého města Koblenz. Každý rok zde pořádá německá univerzita WHU mezinárodní turnaj EUROMASTERS. Vždy se sejdou ekonomické univerzity z celé Evropy a soutěží mezi sebou v nejrůznějších disciplínách.

Celý text >>