Termíny

1.6.2018 16:00 - 3.6.2018 16:00 - Setkání akademické obce volejbalistů v Dobronicích

-

Více... »

Hledat
Pokročilé hledání
Volejbalový turnaj zimní KPMG Fit Cup 2013 – nižší výkonnost

30. 11. 2013 - V sobotu 30. listopadu 2013 ve sportovní hale Na Třebešíně u příležitosti 60. výročí založení Vysoké školy ekonomické v Praze se uskutečnil Turnaj smíšených družstev ve volejbale KPMG Fit Cup 2013.

 

My družstvo Tygři a jejich Radar, jsme se již tradičně přihlásili do nižší úrovně. V nižší úrovni bylo celkem dvanáct týmů rozdělených do třech skupin po čtyřech. Začátek turnaje byl naplánován na 8 hodinu ráno, což je pro většinu týmů velký problém. Sehnat někde v sobotu ráno všech šest lidí, aby se mohlo hrát, patří někdy k těm největším výhrám dne. I nám se tento problém letos nevyhnul a v 8h 10min jsme začínali lehce panikařit, protože jeden člen týmu byl stále nezvěstný a neodpovídal na telefony. Naštěstí jsme se mu za chvilku dovolali a zjistili, že je v hale a jen doháněl to, co ráno nestihl doma.

Turnaj jsme zahájili hned s naším nejtěžším soupeřem Rychlé nohy. Zápas dopadl nerozhodně 1:1, ale my jsme byli celkem spokojeni, protože jsme zjistili, že naše výkony nejsou vůbec špatné a že jsme se snad i od minulého turnaje zlepšili. V naší spokojenosti a dobrém pocitu ze hry nás vytrhl pan Boštička, který nám definitivně zrušil naší tradici v přihlašování se do nižší úrovně. Hold od příštího roku budeme muset zavést tradici novou. Nicméně náš poslední rok v nižší úrovni byl nadmíru úspěšný, po prvním místě ve skupině a následném posilnění bagetami jsme se probojovali až k celkovému prvnímu místu.

Myslím, že turnaj proběhl velmi dobře jak pro nás, tak i pro ostatní týmy, nikdo nebyl nijak vážně zraněn, na všechny zbyla bageta a my jsme si užili pěkné sobotní dopoledne.

Veronika Valková, FFÚ, tým Tygři a jejich Radar

Výsledky turnaje

Fotogalerie turnaje