Volejbalový maratón – 24 hodin volejbalu

Počátky tradice volejbalového maratonu

Volejbalový maratón – 24 hodin volejbalu3. 4. 2017 - I v letošním roce se ve spolupráci s Centrem tělovýchovy a sportu VŠE a studentskou organizací Sport.VSE.cz podařilo uspořádat tradiční volejbalový maratón. Studenti tak měli unikátní příležitost strávit ve škole celých 24 hodin, nikoliv však učením, ale hraním volejbalu. Díky příspěvku z Grantu rektora VŠE a České spořitelny navíc obdrželi krásná památeční trička.

Celý text >>

16. 3. 2017 – Opět po roce se nám blíží již tradiční Volejbalový maratón – 24 hodin volejbalu. Organizační tým Tě tímto srdečně zve na ojedinělou sportovní událost. Akce je určena primárně pro studenty VŠE, hlásit se mohou i absolventi, nicméně při výběru účastníků budou preferováni studenti.

Celý text >>

Volejbalový maratón – 24 hodin volejbalu14. 4. 2016 - Rok se s rokem sešel a znovu se uskutečnil Volejbalový maraton. Tato tradiční a velmi oblíbená sportovní událost letos oslavila již své 21. narozeniny. Toto číslo potvrzuje oblíbenost této sportovní akce, ke které je kromě volejbalového umu potřeba i fyzická výdrž a vytrvalost. Proti sobě stály opět dva týmy s již zažitými názvy: Sluníčka a Hvězdičky. Oba týmy byly složeny ze sedmi dívek a jedenácti chlapců.

Celý text >>

9. 3. 2016 – Opět po roce se nám blíží již tradiční Volejbalový maratón – 24 hodin volejbalu. Organizační tým Tě tímto srdečně zve na ojedinělou sportovní událost. Akce je určena primárně pro studenty VŠE, hlásit se mohou i absolventi, nicméně při výběru účastníků budou preferováni studenti.

Celý text >>

Volejbalovy maratón 201520. 4. 2015 - Rok se s rokem sešel a už se konala již tradiční volejbalová akce a to Volejbalový maratón – 24 hodin volejbalu. Letos šlo o jubilejní 20. ročník. Zájem v letošním roce nebyl již takový jako v předchozích letech a proto se zúčastnilo i několik absolventů. Přesto se povedlo sestavit vyrovnané týmy s tradičními názvy – Hvězdičky a Sluníčka.

Celý text >>

15. 3. 2015 – Opět po necelém roce se nám blíží již tradiční Volejbalový maratón – 24 hodin volejbalu. Organizační tým Tě tímto srdečně zve na ojedinělou sportovní událost.

Celý text >>

P113074411. 4. 2014 – Opět po roce se konala tradiční volejbalová událost, Volejbalový maratón – 24 hodin volejbalu. Již 19. ročník potvrzuje nejen obrovskou tradici, ale také zájem o volejbal na VŠE. I letos proti sobě nastoupily dva týmy s osvědčenými názvy – Sluníčka a Hvězdičky.

Celý text >>

7. 3. 2014 – Opět po necelém roce se nám blíží již tradiční Volejbalový maratón – 24 hodin volejbalu. Organizační tým Tě tímto srdečně zve na ojedinělou sportovní událost.

Celý text >>

21. 5. 2013 - V pátek 26. 4. 2013 v 16:00 zahájil pan Boštička úvodní smečí další ročník Volejbalového maratónu.  Účastníci byli rozděleni na dvě smíšená družstva, která jsou již tradičně pojmenována Sluníčka a Hvězdičky.

Celý text >>

21. 3. 2013 - Rok se s rokem sešel a nezadržitelně se nám blíží již tradiční Volejbalový maratón - 24 hodin volejbalu. Organizační tým Tě tímto srdečně zve na ojedinělou sportovní událost.

Celý text >>

21.4.2012 - V pátek 20. dubna v 16:00 jsme začali hrát a nepřestali jsme po následujících 24 hodin, během kterých jsme se snažili vybojovat každý bod. Všech 32 účastníků letošního maratonu bylo rozděleno do dvou týmů, již tradičně do Hvězdiček a Sluníček.

Celý text >>

13.5.2011 - Šestnáctý ročník tradičního volejbalového marathónu je úspěšně za námi! V pátek 29. 4. v 16 hodin volejbalisti VŠE opět zahájili svůj 24 hodinový zápas s vlastními silami.