Soupisky fakult


Fakulta financí a účetnictví – ženy

Jméno Příjmení ID (InSIS) č. dresu herní post účast ZS/LS
Bc. Martina Švecová 121959 6 S /
Nikola Kotenová 131095 7 /
Ivana Kaňková 135666 8 L,S /
Bc. Šárka Dostálová (C) 114595 9 L,N /
Nikola Pavlíková 141371 10 B /
Nikola Křišťanová 131197 11 U, S /
Kamila Pavlíková 133776 12 B, U, S /
Bc. Klára Pošmurová 119696 14 S,B /
Karolína Blažková 143008 15 S,N /

Fakulta financí a účetnictví – muži

Jméno Příjmení ID (InSIS) č. dresu herní post účast ZS/LS
Bc. Ondřej Bajusz 114705 2 S,U,L,B /
Lukáš Smutný 139355 4 S,U,L /
Radim Stehno 133796 5 B, S /
Bc. Jakub Drahokoupil 120064 6 B, U /
Bc. Filip Molčák 108620 7 L,S /
Bc. Matěj Drahokoupil 119458 8 S /
Bc.Vojtěch Němčanský 124003 9 S /
Bc. Čestmír Kříž (C) 108439 10 S, B /
Bc. Štěpán Chvosta 101749 11 vrátí dres
Bc. Martin Kotal 114462 12 S,B /
Václav Parcl 139238 15 S,N,L /
Josef Firon 148652 1 S,U /
Tomáš Robovský 148872 3 S, U L /

Fakulta mezinárodních vztahů – ženy

Jméno Příjmení ID (InSIS) č. dresu herní post účast ZS/LS
Natálie Mordavská 140826 1 N /
Karolína Kofferová 130751 2 B /
Ing. Veronika Bartošová 112955 3 S /
Bc. Eliška Hronková 120453 4 S /
Natália Mäsiarová 143051 5 N /
Bc. Simona Svitačová 127253 6 S /
Nikola Bračiková 134274 7 S,B /
Anna Iarovitsyna 124877 8 S,N /
Bc. Maria Menshchikova 120755 U /
Tereza Randýsková 141024 10 N /
Tereza Francová ( C ) 140877 12 L,S,B /
Matasova Viktoriia 124873 13 S /
Aneta Obermajerová 146963 14 S,U /
Jana Kramlová 140906 15 B /
Veronika Vávrová 145252 /
Andrea Šamšová 145698 L, S /

Fakulta mezinárodních vztahů – muži

Jméno Příjmení ID (InSIS) č. dresu herní post účast ZS/LS
Bc. Jakub Jarošík 120399 1 S, U tréninky/
David Červinka 146817 2 S,U,N /
Ferdinand Eštok 134360 4 L /
Ondřej Pernica 149705 5 /
Ing. Ondřej Budík 100279 6 S, B /
Bc. Michael Kuryl 108125 7 B /
Pierre Jung-Turck 147502 8 – erasmus /
Bc. Eduard Lakatosh (C) 134641 9, 10 B,L,U /
Bc. Václav Kinský 136084 11 S /
Simon Schmidt 147606 12 – erasmus S, N /
Bc. Samuel Šiška 89661 13 B, N vrátí dres
Jakub Křepelka 149701 9 S, B /
Ing. Martin Vokálek /
Ing. Antonín Ticháček /

Fakulta podnikohospodářská – ženy

Jméno Příjmení ID (InSIS) č. dresu herní post účast ZS/LS
Bc. Marta Hnízdová (C) 113840 1 M B, U /
Bc. Veronika Janírková 121957 2 /
Bc. Lucie Purchartová 114049 4 L, S, B /
Bc. Kateřina Pokorná 114031 6 S,U /
Nikola Faistaverová 150044 7 S,L,U /
Bc. Barbora Adamčíková 112694 8 S /
Alžběta Čermáková 134915 9 S /
Daniela Murčová 141773 10 N, S /
Anna Jansíková 147548 11 L,S /
Anna Štěpánková 138290 12 B /
Šárka Jakubcová 145834 13 N /
Bc. Aneta Macková 126907 14 N, S /
Bc. Michala Čejková 126610 15 U /
Laura Beneková 146182 S, B /
Karolína Krupauerová 147001 B /

Fakulta podnikohospodářská – muži

Jméno Příjmení ID (InSIS) č. dresu herní post účast ZS/LS
Jindřich Úlovec 135005 3 S,U,L /
Bc. Jan Čmelík 120060 4 S, U, N, L /
Jakub Kraus 134797 5 N /
Štěpán Hlaváček 138002 6 S /
Bc. Ondřej Rédl 93535 7 vrátí dres /
Tomáš Dvořáček 138059 8 S,U /
Bc. Jakub Průdek 114043 9 N,L /
Jan Petrů 138158 10 B,U /
Dominik Šimek 150060 11 L,N /
Bc. Ivo Polášek 128316 12 B /
Matúš Malina (C) 126708 14 S /
Štěpán Havlín 146393 15 U,S /
Michal Novomestský 145256 S,U /

Fakulta informatiky a statistiky – ženy

Jméno Příjmení ID (InSIS) č. dresu herní post účast ZS/LS
Bc. Štefancová Andrea 112189 1 S /
Bc. Daniela Hrušovská 118769 2 /
Claire Shih 3 /
Barbora Horníková 149303 4 N,L,S /
Tereza Perušičová 142963 5 N,S /
Tereza Mědílková 142954 6 S,B /
Bc. Barbora Layerová (C) 121573 7 S, U /
Radka Maťátková 151480 8 B /
Lucia Pavlíková 149129 9 N /
Bc. Erika Žarnovská 121638 10 B,U,S /
Tereza Pajgrtová 140917 11 S /
Olena Kirichok 142031 12 /
Michaela Křivánková 128700 13 /
Kateřina Kinská 125879 14 B,U /
Mai Nguyen 146620 S,B /

Fakulta informatiky a statistiky – muži

Jméno Příjmení ID (InSIS) č. dresu herní post účast ZS/LS
Ing. Dominik Tkáč 118928 1 B, U, N /
Rastislav Neczli 145911 2 B, U /
Bc. Tomáš Formánek (C) 125778 3 B /
Ing. Ondřej Koudelka 109249 5 N /
Rastislav Franek 128451 7 S /
Michal Eisenberger 150384 8 U, S /
Bc. Jiří Gabauer 109219 12 S /
Luboš Vocásek 133197 13 /
Cyril Bouda 140585 14 B,S,U /
Martin Bárta 149001 15 /
Bc. Ján Káva 107069 4 U, S /
Bc. Dominik Sagl 128428 B /
Adam Ješina 149067 N, B /
Matěj Novák 150416 11 /

Národohospodářská fakulta – ženy

Jméno Příjmení ID (InSIS) č. dresu herní post účast ZS/LS
Bc. Lucie Hanušová 126478 1 N /
Bc. Karolína Zacpalová 126327 2 S /
Bc. Veronika Mrázová 126405 3 /
Tereza Kliková 149690 4 N /
Karolína Hynštová 133361 7 B /
Bc. Tereza Michalcová 119374 10 N,L /
Oxana Sirotina 122069 11 S vrátí dres
Veronika Písková 133981 12 S, B, U vrátí dres
Eliška Vrabcová 148495 13 N, B /
Bc. Šárka Tvrdíková (C) 119080 14 B /
Bc. Kateřina Kirnigová 119961 15 S,B /

Národohospodářská fakulta – muži

Jméno Příjmení ID (InSIS) č. dresu herní post účast ZS/LS
Ing. Marius Kempný 102468 1 S /
Jaroslav Hájek – C 125970 3 L,S /
Ing. Ondřej Babka 107185 5 vrátí dres
Josef Kašpar 112862 7 B,S /
Petr Vošlajer 133671 9 /
Michal Horký bývalý student 11 S /
Filip Dohnal 119913 13 vrátí dres
Ing. Petr Schmied 57208 14 U,S /
Ing. Radek Svoboda 75273 15 S, U, L vrátí dres
Bc. Vojtěch Voříšek absolvent B