Soupisky fakult

Fakulta financí a účetnictví – ženy

Č. Jméno Příjmení ID (InSIS) č. dresu herní post účast ZS/LS
1. Bc. Eva Kohoutová 108407 4 U, S vrátí dres
2. Bc. Zuzana Dušilová 108715 5 U,S
3. Ivana Kaňková 135666 8 L,S
4. Bc. Šárka Dostálová (C) 114595 9 L,N
5. Nikola Křišťanová 131197 11 U, S
6. Kamila Pavlíková 133776 12 B, U, S
7. Bc. Barbora Mikulecká 109630 13 S, U
8. Klára Pošmurová 119696 14

Fakulta financí a účetnictví – muži

Č. Jméno Příjmení ID (InSIS) č. dresu herní post účast ZS/LS
1. Bc. Vojtěch Křempek 98171 1 L, N
2. Bc. Ondřej Bajusz 114705 2 S,U,L,B
3. Bc. Adam Šindel 108421 3 U
4. Bc. Vojtěch Sukup 4 vrátí dres
5. Jakub Drahokoupil 120064 6 B, U
6. Bc. Filip Molčák 108620 7 L,S
7. Bc. Matěj Drahokoupil 119458 8 S
8. Vojtěch Němčanský 1240.15 9 S
9. Bc. Čestmír Kříž 108439 10 S, B
10. Bc. Štěpán Chvosta (C) 101749 11 S, B
11. Bc. Tomáš Hospůdka 108718 12 U, S
12. Adam Mansfeld 127996 13 S,N,U
13. Donald Gjoni 133211 14 S, N
14. Ondřej Beneš 119 442
15. Ing. Šimon Böhm 94127 N
Lukáš Smutný 139355 S,U,L

Fakulta mezinárodních vztahů – ženy

Č. Jméno Příjmení ID (InSIS) č. dresu herní post účast ZS/LS
1. Kristina Viterová 108041 3 S vrátí dres
2. Bc. Eliška Hronková 120453 4 S
3. Simona Svitačová 127253 6 S erasmus/
4. Nikola Bračiková 134274 7
5. Anna Iarovitsyna (C) 124877 8 S,N
6. Radka Hrejzková 134263 9 B
7. Bc. Renzhina Victoria 89569 10 S
8. Maria Menshchikova 120755 11 U
9. Bc. Zuzana Tvrdoňová 113455 12 B
10. Matasova Viktoriia 124873 13 S
11. Martina Figurová 124715 14 N,U
12. Bc. Tereza Stelzigová 113386 15 U
13. Aneta Cihlářová 135131 N,S

Fakulta mezinárodních vztahů – muži

Č. Jméno Příjmení ID (InSIS) č. dresu herní post účast ZS/LS
1. Bc. Jakub Jarošík 120399 1 S, U
2. Bc. Jan Čmelík 88346 2
3. Bc. Filip Zima 113451 3 U, B
4. Bc. Antonín Ticháček (C) 100.159 4 S, B
5. Bc. Martin Čihák 88345 5
6. Bc. Ondřej Budík 10.1579 6 S, B
7. Bc. Michael Kuryl 108125 7 B
8. Jakub Janata 127088 8 B, L vrátí dres
9. Bc. Martin Vokálek 10.1548 9 B, S, U
10. Bc. Eduard Lakatosh 134641 10 B,L,U
11. Bc. Václav Kinský 136084 11 S
12. Bc. Samuel Šiška 89661 13 B, N

Fakulta podnikohospodářská – ženy

Č. Jméno Příjmení ID (InSIS) č. dresu herní post účast ZS/LS
1. Veronika Janírková 121957 1
2. Bc. Marta Hnízdová 113840 1 M B, U
3. Bc. Lucie Purchartová 114049 4 L, S, B
4. Bc. Kateřina Gavlasová (C) 108713 5 N, S, U
5. Bc. Kateřina Pokorná 114031 6 S,U
6. Bc. Barbora Adamčíková 112694 8 S
7. Bc. Kateřina Kleslová 100805 11 S, U
8. Aneta Macková 126907 14 N, S
9. Michala Čejková 126610 15 U
Anna Štěpánková 138290 B

Fakulta podnikohospodářská – muži

Č. Jméno Příjmení ID (InSIS) č. dresu herní post účast ZS/LS
1. Bc. Matěj Martinák (C) 113966 2 N, S
2. Jindřich Úlovec 135005 3 S,U,L
3. Bc. Jan Čmelík 120060 4 S, U, N, L
4. Jakub Kraus 134797 5 N
5. Roman Pasch 135103 6 S, B
6. Bc. Ondřej Rédl 93535 7 S
7. Bc. Jakub Průdek 1140.15 9 N,L
8. Bc. Adam Kouba 96154 11 B
9. Ivo Polášek 128316 12 B
10. Matúš Malina 126708 14 S erasmus/
11. Jan Petrů 138158 B.U
12. Tomáš Dvořáček 138059 S,U
13. Ondřej Hovorka 135847

Fakulta informatiky a statistiky – ženy

Č. Jméno Příjmení ID (InSIS) č. dresu herní post účast ZS/LS
1. Ing. Martina Majerčáková 92920 1
2. Michaela Křivánková 128700 2
3. Bc. Barbora Layerová (C) 121573 3 S, U
4. Kateřina Kinská 125879 4 B,U
5. Bc. Erika Žarnovská 121638 5 B,U,S
6. Ing. Andrea Petrovičová 6
7. Bc. Štefancová Andrea 112189 9 S
8. Bc. Michaela Trnková 109427 10 N,S
9. Kateřina Zapletalová 102595 13 S
10. Sára Výšková 142832 U, S
11. Olena Kirichok 142031

Fakulta informatiky a statistiky – muži

Č. Jméno Příjmení ID (InSIS) č. dresu herní post účast ZS/LS
1. Ing. Tomáš Janoušek 930.15 1 N, U, S
2. Rastislav Franek 128451 2 S
3. Bc. Ondřej Koudelka 10.1549 4 N
4. Dominik Tkáč (C) 118928 5 B, U, N
5. Bc. Jan Stejskal 10.1552 6 S
6. Tomáš Formánek 125778 7 B
7. Ing. Martin Bárta 93134 8 B, U
8. Marek Vocílka 118823 9 S, N
9. Bc. Jiří Gabauer 10.1519 10 S
10. Dominik Sagl 128428 11 B
11. Ján Káva 107069 13 U, S
12. Cyril Bouda 140585 B,S,U
13. Bc. Vojtěch Sukup 10.1589 N.B.S.U,L
14. Adam Nekola 121743
15. Maksym Bilousov 135543

Národohospodářská fakulta – ženy

Č. Jméno Příjmení ID (InSIS) č. dresu herní post účast ZS/LS
1. Karolína Zacpalová (C) 126327 2
2. Veronika Mrázová 126405 3
3. Bc. Lenka Břečková 107450 4 N
4. Šárka Tvrdíková 119080 4 M B
5. Karolína Hynštová 133361 7 B
6. Bc. Tereza Michalcová 119374 10
7. Oxana Sirotina 122069 11 S vrátí dres
8. Veronika Písková 133981 12 S, B, U
9. Marcela Mareková 141295
Bc. Kateřina Kirnigová 119961 S,B

Národohospodářská fakulta – muži

Č. Jméno Příjmení ID (InSIS) č. dresu herní post účast ZS/LS
1. Bc. Marius Kempný 102468 1 S
2. Bc. Ondřej Babka (C) 107185 5
3. Josef Kašpar 112862 7 B,S
4. Bc. Marek Jurák 107517 8
5. Petr Vošlajer 133671 9
6. Alexander Gricajev 133830 10
7. Michal Horký bývalý student 11
8. Filip Dohnal 119913 13
9. Ing. Petr Schmied 57208 14 U,S
10. Ing. Radek Svoboda 75273 15 S, U, L