6. ročník – akademický rok 2017/2018

 

Rozpis soutěže

ROZPIS UTKÁNÍ – ŽENY
6. ročník – akademický rok 2017/2018 | podzimní kolo soutěže – zimní semestr
DOMÁCÍ HOSTÉ DATUM DEN ČAS OBJEKT
Fakulta financí a účetnictví Fakulta mezinárodních vztahů 4.10.2017 středa 20:30 Sportovní hala VŠE – Na Třebešíně
Fakulta podnikohospodářská Fakulta informatiky a statistiky  11.10.2017 středa 20:30 Sportovní hala VŠE – Na Třebešíně
Národohospodářská fakulta Fakulta financí a účetnictví  18.10.2017 středa 20:30 Sportovní hala VŠE – Na Třebešíně
Fakulta mezinárodních vztahů Fakulta podnikohospodářská 25.10.2017 středa 20:30 Sportovní hala VŠE – Na Třebešíně
Fakulta informatiky a statistiky Národohospodářská fakulta 1.11.2017 středa 20:30 Sportovní hala VŠE – Na Třebešíně
Fakulta podnikohospodářská Fakulta financí a účetnictví 8.11.2017 středa  20:30 Sportovní hala VŠE – Na Třebešíně
Fakulta informatiky a statistiky Fakulta mezinárodních vztahů ZMĚNA TERMÍNU13.12.2017 středa 20:30 Sportovní hala VŠE – Na Třebešíně
Národohospodářská fakulta Fakulta podnikohospodářská 22.11.2017 středa 20:30 Sportovní hala VŠE – Na Třebešíně
Fakulta financí a účetnictví Fakulta informatiky a statistiky 29.11.2017 středa 20:30 Sportovní hala VŠE – Na Třebešíně
Fakulta mezinárodních vztahů Národohospodářská fakulta ZMĚNA TERMÍNU 15.11.2017 středa 20:30 Sportovní hala VŠE – Na Třebešíně

 

ROZPIS UTKÁNÍ – MUŽI
6. ročník – akademický rok 2017/2018 | podzimní kolo soutěže – zimní semestr
DOMÁCÍ HOSTÉ DATUM DEN ČAS OBJEKT
Fakulta financí a účetnictví Fakulta mezinárodních vztahů 5.10.2017 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE – Na Třebešíně
Fakulta podnikohospodářská Fakulta informatiky a statistiky 12.10.2017 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE – Na Třebešíně
Národohospodářská fakulta Fakulta financí a účetnictví 19.10.2017 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE – Na Třebešíně
Fakulta mezinárodních vztahů Fakulta podnikohospodářská 26.10.2017 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE – Na Třebešíně
Fakulta informatiky a statistiky Národohospodářská fakulta 2.11.2017 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE – Na Třebešíně
Fakulta podnikohospodářská Fakulta financí a účetnictví 9.11.2017 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE – Na Třebešíně
Fakulta informatiky a statistiky Fakulta mezinárodních vztahů  ZMĚNA TERMÍNU – 14.12.201716.11.2017 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE – Na Třebešíně
Národohospodářská fakulta Fakulta podnikohospodářská 23.11.2017 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE – Na Třebešíně
Fakulta financí a účetnictví Fakulta informatiky a statistiky 30.11.2017 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE – Na Třebešíně
Fakulta mezinárodních vztahů Národohospodářská fakulta  7.12.2017 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE – Na Třebešíně

 

ROZPIS UTKÁNÍ – ŽENY
6. ročník – akademický rok 2017/2018 | jarní kolo soutěže – letní semestr
DOMÁCÍ HOSTÉ DATUM DEN ČAS OBJEKT
Národohospodářská fakulta Fakulta mezinárodních vztahů 21.2.2018 středa 20:30 Sportovní hala VŠE – Na Třebešíně
Fakulta informatiky a statistiky Fakulta financí a účetnictví 28.2.2018 středa 20:30 Sportovní hala VŠE – Na Třebešíně
Fakulta podnikohospodářská Národohospodářská fakulta  7.3.2018 středa 20:30 Sportovní hala VŠE – Na Třebešíně
Fakulta mezinárodních vztahů Fakulta informatiky a statistiky 14.3.2018 středa 20:30 Sportovní hala VŠE – Na Třebešíně
Fakulta financí a účetnictví Fakulta podnikohospodářská 21.3.2018 středa 20:30 Sportovní hala VŠE – Na Třebešíně
Národohospodářská fakulta Fakulta informatiky a statistiky 28.3.2018 středa 20:30 Sportovní hala VŠE – Na Třebešíně
Fakulta podnikohospodářská Fakulta mezinárodních vztahů 4.4.2018 středa 20:30 Sportovní hala VŠE – Na Třebešíně
Fakulta financí a účetnictví Národohospodářská fakulta 11.4.2018 středa 20:30 Sportovní hala VŠE – Na Třebešíně
Fakulta informatiky a statistiky Fakulta podnikohospodářská změna termínu – 9.5.2018  středa 20:30 Sportovní hala VŠE – Na Třebešíně
Fakulta mezinárodních vztahů Fakulta financí a účetnictví 2.5.2018 středa 20:30 Sportovní hala VŠE – Na Třebešíně

 

ROZPIS UTKÁNÍ – MUŽI
6. ročník – akademický rok 2017/2018 | jarní kolo soutěže – letní semestr
DOMÁCÍ HOSTÉ DATUM DEN ČAS OBJEKT
Národohospodářská fakulta Fakulta mezinárodních vztahů 22.2.2018 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE – Na Třebešíně
Fakulta informatiky a statistiky Fakulta financí a účetnictví 1.3.2018 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE – Na Třebešíně
Fakulta podnikohospodářská Národohospodářská fakulta ZMĚNA TERMÍNU 10.5.2018 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE – Na Třebešíně
Fakulta mezinárodních vztahů Fakulta informatiky a statistiky 15.3.2018 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE – Na Třebešíně
Fakulta financí a účetnictví Fakulta podnikohospodářská 22.3.2018 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE – Na Třebešíně
Národohospodářská fakulta Fakulta informatiky a statistiky 5.4.2018 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE – Na Třebešíně
Fakulta podnikohospodářská Fakulta mezinárodních vztahů 12.4.2018 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE – Na Třebešíně
Fakulta financí a účetnictví Národohospodářská fakulta 19.4.2018 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE – Na Třebešíně
Fakulta informatiky a statistiky Fakulta podnikohospodářská 26.4.2018 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE – Na Třebešíně
Fakulta mezinárodních vztahů Fakulta financí a účetnictví 3.5.2018 čtvrtek 20:30 Sportovní hala VŠE – Na Třebešíně

 

Tabulky výsledků

PODZIMNÍ KOLO SOUTĚŽE – ZIMNÍ SEMESTR – ŽENY FFÚ FMV FPH FIS NF SETY MÍČE BODY POŘADÍ
Fakulta financí a účetnictví FFÚ - ženy  3 : 0 2 : 1 2 : 1  3 : 0 10:2 284:217 +67 10 2.
 25:21;25:9;25:17 16:25;25:13;25:16 25:17;18:25;25:19 25:20;25:15;25:20
Fakulta mezinárodních vztahů 0 : 3 FMV - ženy 0 : 3 0 : 3 0 : 3 0:12 131:300  0 5.
 21:25;9:25;17:25 4:25;15:25;12:25 0:75 18:25;15:25;20:25
Fakulta podnikohospodářská 1 : 2 3 : 0 FPH - ženy 3 : 0 3 : 0 10:2 279:180 +99 10 1.
25:16;13:25;16:25 25:4;25:15;25:12 25:15;25:9;25:9 25:15;25:14;25:21
Fakulta informatiky a statistiky 1 : 2 0 : 3 0 : 3 FIS - ženy 1 : 2 2:10 179:289  2  4.
17:25;25:18;19:25 0:75 15:25;9:25;9:25 25:21;17:25;13:25
Národohospodářská fakulta  0 : 3 3 : 0 0 : 3 2 : 1 NF - ženy  5:7 251:258 5  3.
 20:25;15:25;20:25  25:18;25:15;25:20 15:25;14:25;21:25 21:25;25:17;25:13

 

PODZIMNÍ KOLO SOUTĚŽE – ZIMNÍ SEMESTR – MUŽI FFÚ FMV FPH FIS NF SETY MÍČE BODY POŘADÍ
Fakulta financí a účetnictví FFÚ - ženy  1 : 2 3 : 0 3 : 0 3 : 0 10:2 286:226 +60 10 1.
 13:25;25:23;23:25 25:17;25:19;25:19 25:15;25:16;25:12  25:20;25:21;25:14
Fakulta mezinárodních vztahů 2 : 1 FMV - ženy 2 : 1 3 : 0 3 : 0 10:2 300:261 +39 10 2.
 25:13;23:25;25:23 19:25;30:28;25:23 25:15;28:26;25:19 25:22;25:19;25:23
Fakulta podnikohospodářská 0 : 3 1 : 2 FPH - ženy 3 : 0 3 : 0  7:5  282:266 7 3.
17:25;19:25;19:25 25:19;28:30;23:25 25:13;26:24;25:22 25:21;25:16;25:21
Fakulta informatiky a statistiky 0 : 3 0 :3 0 : 3 FIS - muži 2 : 1 2:10 233:292  2  4.
15:25;16:25;12:25 15:25;26:28;19:25  13:25;24:26;22:25 25:20;25:18;21:25
Národohospodářská fakulta 0 : 3 0 : 3 0 : 3 1 : 2 NF - muži 1:11 240:296  1 5.
20:25;21:25;14:25 22:25;19:25;23:25 21:25;16:25;21:25 20:25;18:25;25:21

 

Tabulky výsledků

JARNÍ KOLO SOUTĚŽE – LETNÍ SEMESTR – ŽENY FFÚ FMV FPH FIS NF SETY MÍČE BODY POŘADÍ
Fakulta financí a účetnictví 3 : 0 2 : 1  3 : 0 3 : 0 11:1 295:148 11  1.
75:0 kontumace 25:23;25:14;20:25 25:13;25:9;25:21 25:17;25:16;25:10
Fakulta mezinárodních vztahů 0 : 3 0 : 3 3 : 0 0 : 3 3:9  194:270 (-76) 3 4.
0:75 kontumace 16:25;20:25;22:25 25:14;25:18;25:11 19:25;25:27;17:25
Fakulta podnikohospodářská 1 : 2 3 : 0 0 : 3 2 : 1 6:6 209:179  6 3.
23:25;14:25;25:20 25:16;25:20;25:22 25:11;22:25;25:15
Fakulta informatiky a statistiky  0 : 3 0 : 3 3 : 0 0 : 3 3:9 142:225(-83) 3 5.
 13:25;9:25;21:25 14:25;18:25;11:25  – 12:25;20:25;24:25
Národohospodářská fakulta 0 : 3 3 : 0  1 : 2 3 : 0 7 :5 247:264  7  2.
17:25;16:25;10:25  25:19;27:25;25:17 11:25;25:22;15:25 25:12;25:20;26:24

 

JARNÍ KOLO SOUTĚŽE – LETNÍ SEMESTR – MUŽI FFÚ FMV FPH FIS NF SETY MÍČE BODY POŘADÍ
Fakulta financí a účetnictví 3 : 0 3 : 0 3 : 0 2 : 1 11:1 300:231 11  1.
25:23;25:22;26:24 25:15;25:16;25:14 25:16;25:14;26:24  25:15;25:23;23:25
Fakulta mezinárodních vztahů 0 : 3 0 : 3  0 : 3 3 : 0 3:9 264:287 3 4.
23:25;22:25;24:26 18:25;24:26;14:25 16:25;27:29;19:25 25:16;27:25;25:15
Fakulta podnikohospodářská  0 : 3 3 : 0 1 : 2 2 : 1 6:6 262: 271  6 3.
15:25;16:25;14:25 25:18;26:24;25:14 25:20;25:27;21:25  20:25;25:23;25:20
Fakulta informatiky a statistiky 0 : 3 3 : 0 2 : 1 3 : 0 8:4 280:250 8  2.
 16:25;14:25;24:26 25:16;29:27;25:19 20:25;27:25;25:11 25:15;25:22;25:14
Národohospodářská fakulta 1 : 2 0 : 3  1 : 2 0 : 3 2:10 238:295 2 5.
15:25;23:25;25:23  16:25;25:27;15:25 25:20;23:25;20:25 15:25;22:25;14:25

 

Volejbalová liga VŠE – 6. ročník – akademický rok 2017/2018 – ŽENY
PODZIMNÍ KOLO SOUTĚŽE – ZIMNÍ SEMESTR JARNÍ KOLO SOUTĚŽE – LETNÍ SEMESTR VÝSLEDNÉ POŘADÍ SOUTĚŽE
SETY MÍČE BODY SETY MÍČE BODY SETY MÍČE BODY POŘADÍ
Fakulta financí a účetnictví 10:2 284:217  10 11:1 295:148 11  21:3  579:365 21 1.
Fakulta mezinárodních vztahů 0:12 131:300 0 3:9  194:270  3 3:21  325:570 3 5.
Fakulta podnikohospodářská 10:2 279:180 10 6:6 209:179 6 16:8  485:359 16 2.
Fakulta informatiky a statistiky 2:10 179:289 2  3:9 142:225  3 5:19 321:514  5 4.
Národohospodářská fakulta  5:7 251:258  5  7:5  247:264  7 12:12 498:522 12 3.

 

Volejbalová liga VŠE – 6. ročník – akademický rok 2017/2018 – MUŽI
PODZIMNÍ KOLO SOUTĚŽE – ZIMNÍ SEMESTR JARNÍ KOLO SOUTĚŽE – LETNÍ SEMESTR VÝSLEDNÉ POŘADÍ SOUTĚŽE
SETY MÍČE BODY SETY MÍČE BODY SETY MÍČE BODY POŘADÍ
Fakulta financí a účetnictví 10:2 286:226 10 11:1 300:231 11 21:3  586:457 21  1.
Fakulta mezinárodních vztahů  10:2 300:261 10 3:9  264:287  3  13:11  564:548 (+16) 13  2.
Fakulta podnikohospodářská  7:5 282:266 7  6:6 262:271 6 13:11  544:537 (+7) 13 3.
Fakulta informatiky a statistiky 2:10 233:292 2 8:4 280:250 8  10:14 513:542 10 4.
Národohospodářská fakulta 1:11 240:296 1 2:10 238:295  2 3:21 478:591 3 5.

 

Soupisky týmů

Fakulta financí a účetnictví
ŽENY Jméno Příjmení ID (InSIS) xname číslo dresu herní post počet účastí na zápasech ZS/LS
1. 1 /
2. 2 /
3. 3 /
4. Bc. Eva Kohoutová 108407 xkohe01 4 U, S 1,2,-,4/-,-,3,
5. Bc. Zuzana Dušilová 108715 xdusz01@vse.cz 5 U,S 1,2,3,4/1,-,-,
6. 6 /
7. Bc. Miriam Morochovičová 108444 xmorm25 7 N -,-,-,-/
8. Ivana Kaňková 135666 kani02 @vse.cz 8 L,S -,-,3,4/-,2,3,
9. Bc. Šárka Dostálová (C) 114595 doss00 9 L,N 1,2,3,-/1,2,3,
10. 10 /
11.  Nikola Křišťanová 131197 krin01@vse.cz 11 U, S 1,-,-,4/-,2,3,
12. Kamila Pavlíková 133776 pavk09@vse.cz 12 B, U, S 1,2,3,4/1,2,3,
13. Bc. Barbora Mikulecká 109630 xmikb08@vse.cz 13 S, U 1,2,3,-/1,2,-,
14. Klára Pošmurová 119696 posk03@vse.cz 14 1,2,3,4/1,2,3,
15. 15 /
MUŽI Jméno Příjmení ID (InSIS) xname číslo dresu herní post počet účastí na zápasech ZS/LS
1. Bc. Vojtěch Křempek 98171 xchvs00 1 L, N -,2,3,4/1,2,3,4
2. Bc. Ondřej Bajusz 114705 bajo00 2 S,U,L,B 1,2,3,-/1,2,3,4
3. Bc. Adam Šindel 108421 xsina06@vse.cz 3 U 1,2,-,-/erasmus
4. Bc. Vojtěch Sukup 107289 xsukv01 4 S,B,U,N,L 1,2,3,4/1,2,3,4
5. 5 /
6. Jakub Drahokoupil 120064 draj05@vse.cz 6  B, U -,-,3,-/-,-,-,4
7. Bc. Filip Molčák 108620 xmolf01 7 L,S 1,2,3,4/1,2,-,4
8. Matěj Drahokoupil 119458 dram01@vse.cz 8 S -,-,3,4/1,2,-,4
9. Vojtěch Němčanský 124003 nemv03@vse.cz 9 S 1,2,3,4/1,2,3,4
10. Bc. Čestmír Kříž 108439 xkric00 10 S, B 1,-,3,-/1,2,3,4
11. Bc. Štěpán Chvosta (C) 101749 xkrev15 11 S, B 1,2,3,4/1,-,3,4
12. Bc. Tomáš Hospůdka 108718 xhost05 12 U, S 1,2,-,4/1,2,3,4
13. Adam Mansfeld 127996 mana01@vse.cz 13 S,N,U 1,2,-,-/-,-,-,-
14. Donald Gjoni 133211 donaldgjoni@outlook.com 14 S, N 1,2,-,4/-,-,-,-
15. 15 /
Ondřej Beneš 119 442 beno01@vse.cz

 

Fakulta mezinárodních vztahů
ŽENY Jméno Příjmení ID (InSIS) xname číslo dresu herní post počet účastí na zápasech ZS/LS
1. 1 /
2. 2 /
3. Kristina Viterová 108041 xvitk12@vse.cz 3 – vrátí dres S 1,-,-,/-,-,-,
4. Eliška Hronková 120453 hroe01@vse.cz 4  S erasmus/1,2,-,
5. 5 /
6. Simona Svitačová 127253 svis00@vse.cz 6 S 1,2,-,/1,-,3,
7. Nikola Bračiková 134274 bran01@vse.cz 7 1,2,-,/1,2,3,
8. Anna Iarovitsyna ( C ) 124877  iara00@vse.cz 8 S,N 1,2,3,/-,2,3,
9. Radka Hrejzková 134263 hrer00@vse.cz 9 B 1,2,-,/-,2,3,
10. Bc. Renzhina Victoria 89569 xrenv00@vse.cz 10 S -,2,3,/-,2,3,
11. Maria Menshchikova 120755 menm02@vse.cz 11 U 1,-,-,/-,2,3,
12. Bc. Zuzana Tvrdoňová 113455 tvrz00 12 B studium v zahraničí/studium v zahraničí
13. Matasova Viktoriia 124873 matv04@vse.cz 13 S 1,2,3,/1,2,-,
14. Martina Figurová 124715 figm00@vse.cz 14 N,U -,-,3/-,2,3,
15. Bc. Tereza Stelzigová 113386 stet00 15 U studium v zahraničí/studium v zahraničí
Aneta Cihlářová 135131 ciha01@vse.cz N,S -,-,-,/-,
MUŽI Jméno Příjmení ID (InSIS) xname číslo dresu herní post počet účastí na zápasech ZS/LS
1. Jakub Jarošík 120399 jarj07@vse.cz 1 S, U 1,2,3,4/1,-,-,-
2. Bc. Jan Čmelík 88346 2 -,-,-,4/1,2,-,-
3. Bc. Filip Zima 113451 zimf00 3 U, B 1,-,-,-/erasmus
4. Bc. Antonín Ticháček (C) 100239 xtica03 4 S, B 1,2,3,4/1,2,3,4
5. Bc. Martin Čihák 88345 xcihm10 5 -,-,-,/erasmus
6. Bc. Ondřej Budík 100279 xbudo01 6 S, B 1,2,3,4/1,2,-,4
7. Michael Kuryl 108125 xkurm23@vse.cz 7 B 1,2,3,4/-,2,3,4
8. Jakub Janata 127088 janj20@o365.vse.cz 8 – vrátí dres B, L -,-,-,-/
9. Bc. Martin Vokálek 100248 xvokm13 9 B, S, U -,-,-,-/-,-,3,-
10. Bc. Eduard Lakatosh 134641 lake01@vse.cz 10 B,L,U 1,2,3,4/1,2,3,4
11. Bc. Václav Kinský 136084 kinv02@vse.cz 11 S 3,-/-,-,3,4
12. 12 /
13. Bc. Samuel Šiška 89661 xsiss00 13 B, N 1,2,3,-/1,2,-,4
14.  14 /
15. 15 /

 

Fakulta podnikohospodářská
ŽENY Jméno Příjmení ID (InSIS) xname číslo dresu herní post počet účastí na zápasech ZS/LS
1. Veronika Janírková 121957 janv03@vse.cz 1 1,2,3,4/1,-,-,-
2. (1M) Marta Hnízdová 113840 hnim00 1 M B, U 1,2,3,4/1,2,3,4
3. 3 /
4. Lucie Purchartová 114049 purl00@vse.cz 4 L, S, B -,-,3,-/1,-,-,-
5. Bc. Kateřina Gavlasová (C) 108713 xgavk02 5 N, S, U 1,2,3,4/1,2,3,-
6. Kateřina Pokorná 114031 pokk00 6 S,U,B 1,2,3,4/1,2,-,4
7. Dominika Slavíková 7 – vrátí dres -,2,3,-/-,-,-,-
8. Barbora Adamčíková 112694 adab00@vse.cz 8 S -,-,3,4/-,2,3,-
9. 9 /
10. 10 /
11. Bc. Kateřina Kleslová 100805 xklek17 11 S, U 1,2,3,4/1,2,3,-
12. 12 /
13. 13 /
14. Aneta Macková 126907 maca00@vse.cz 14 N, S 1,2,3,-/1,2,3,4
15. Michala Čejková  126610 cejm00@vse.cz 15 U 1,2,3,-/1,2,3,-
MUŽI Jméno Příjmení ID (InSIS) xname číslo dresu herní post počet účastí na zápasech ZS/LS
1. —————- – 1 –
2. Bc. Matěj Martinák (C) 113966  marm06 2 N, S 1,2,3,4/1,2,3,4
3. Jindřich Úlovec 135005 uloj00@vse.cz 3 S,U,L /1,-,3,4
4. Jan Čmelík 120060 cmej00@vse.cz 4  S, U, N, L -,2,3,4/1,2,3,4
5. Jakub Kraus 134797 kraj23@vse.cz 5 N -,2,-,-/1,-,-,-
6. Roman Pasch 135103 pasr01@vse.cz 6 S, B -,2,3,-/-,-,-,-
7. Bc. Ondřej Rédl 93535 xredo00 7  S 1,2,3,4/erasmus
8. 8 /
9.  Jakub Průdek  114043  pruj00@vse.cz  9 N,L 1,-,-,-/1,2,3,4
10. 10 S /
11. Bc. Adam Kouba 96154 xkoua11 11 B 1,-,-,4/-,2,3,-
12. Ivo Polášek 128316 poli00@vse.cz 12 B 1,2,3,4/-,2,3,4
13. 13 /
14. Matúš Malina  126708 malm09@vse.cz 14 S 1,2,3,4/1,2,3,4
15. 15 /

 

Fakulta informatiky a statistiky
ŽENY Jméno Příjmení ID (InSIS) xname číslo dresu herní post počet účastí na zápasech ZS/LS
1. Ing. Martina Majerčáková 92920 absolventka 1 1,-,3,/-,-,3,4
2. Michaela Křivánková 128700 krim12@vse.cz 2 1,2,3,/1,2,3,-
3. Barbora Layerová – C  121573 layb00@vse.cz 3 S, U 1,2,3,/1,-,3,4
4. Kateřina Kinská 125879 kink01@vse.cz 4 B,U -,2,3,/-,2,-,4
5. Erika Žarnovská 121638  zare02@vse.cz 5 B,U,S 1,2,3,/1,-,-,4
6. Ing.  Andrea Petrovičová absolventka 6 1,2,3,/-,-,-,-
7. 7 /
8. Hrušovská Daniela 8 /2,-,-
9. Štefancová Andrea 112189 stea00@vse.cz 9 S /2,-,4
10. Bc. Michaela Trnková 109427 xtrnm15@vse.cz 10 N,S /1,2,3,4
11. 11 /
12. 12 /
13. Kateřina Zapletalová 102595 xzapk00 13 S -,2,-/1,2,3,-
14. 14 /
15. 15 /
MUŽI Jméno Příjmení ID (InSIS) xname číslo dresu herní post počet účastí na zápasech ZS/LS
1. Ing. Tomáš Janoušek 93072 absolvent 1 N, U, S -,2,-4/
2. Rastislav Franek 128451 frar01@vse.cz 2 S 1,2,3,4/1,-,3,-
3. 3 /
4. Bc. Ondřej Koudelka 109249 xkouo05 4 N 1,-,-,4/-,2,3,4
5. Dominik Tkáč (C) 118928 tkad01@vse.cz 5 B, U, N 1,2,3,-/1,2,3,4
6. Bc. Jan Stejskal 102352 xstej109 6 S -,-,-,-/2,-,-
7.  Tomáš Formánek 125778  fort00@vse.cz 7  B 1,2,3,-/1,-,3,4
8. Ing. Martin Bárta 93134 xbarm84 8 B, U 1,2,3,-/
9. Marek Vocílka 118823 vocm00@vse.cz 9 S, N /1,2,3,-
10. Bc. Jiří Gabauer 109219 xgabj07@vse.cz 10 S /1,2,3,4
11. Dominik Sagl 128428 sagd00@vse.cz 11 B /1,-,-,-
12. 12 /
13. Ján Káva 107069 xkavj12 13 U, S 1,2,3,4/1,-,3,4
14. 14 /
15. 15 /

 

Národohospodářská fakulta
ŽENY Jméno Příjmení ID (InSIS) xname číslo dresu herní post počet účastí na zápasech ZS/LS
1. 1 /
2. Karolína Zacpalová (C) 126327 zack01@vse.cz 2 1,2,-,4/1,2,3,4,
3. Veronika Mrázová 126405 mrav00@o365.vse.cz 3 1,2,3,4/1,2,3,4,
4. Bc. Lenka Břečková 107450 xbrel16 4 N 1,-,-,-/-,-,3,4,
5. Šárka Tvrdíková 119080 tvrs00@vse.cz 4 M B 1,2,3,4/1,2,3,4,
6. 6 /
7. Karolína Hynštová 133361 hynk01@vse.cz 7 B 1,2,3,4/1,2,3,4,
8. 8 /
9. 9 /
10. Tereza Michalcová 119374 mict02@vse.cz 10 1,2,3,4/1,2,3,4,
11. Oxana Sirotina 122069 siro00@vse.cz 11 S 1,-,-,-/-,-,-,
12. Veronika Písková 133981 pisv03@vse.cz 12 S, B, U 1,2,3,4/1,2,3,4,
13. 13 /
14. 14 /
15. 15 /
MUŽI Jméno Příjmení ID (InSIS) xname číslo dresu herní post počet účastí na zápasech ZS/LS
1. Bc. Marius Kempný 102468 xkemm01@vse.cz 1  S 1,-,3,4/1,2,3,4
2. 2 /
3. 3 – /
4. ———— – 4 –
5. Bc. Ondřej Babka (C) 107185 xbabo03@vse.cz 5 1,-,-,4/1,-,3,4
6. 6 /
7. Josef Kašpar 112862 kasj04 7 B,S 1,2,3,4/1,2,3,-
8. Bc. Marek Jurák 107517 xjurm39 8 1,2,3,4/1,2,-,-
9. Petr Vošlajer 133671 vosp02@vse.cz 9 1,-,3,4/-,2,3,4
10. Alexander Gricajev 133830 gria02@o365.vse.cz 10 3,-/-,-,-
11. Michal Horký bývalý student mhorky@gmail.com 11 1,-,3,4/1,2,-,4
12. 12 /
13. Filip Dohnal 119913  dohf00@vse.cz 13 -,-,-,-/1,-,3,-
14. Ing. Petr Schmied 57208 absolvent 14 U,S 1,2,-,-/-,-,-,-
15. Ing. Radek Svoboda 75273 absolvent 15 S, U, L 1,2,-,-/-,2,-,-