11.6.2018 - 28.8.2018 - Registrace - semestrální kurzy

Hledat
Pokročilé hledání
Setkání akademické obce volejbalistů VŠE

Setkání akademické obce v Dobronicích 2018 Letošní společensko-sportovní volejbalové setkání absolventů a studentů VŠE v Praze naváže na již několikaletou tradici. Snahou je poskytnout příležitost k neformálnímu setkání kolektivů absolventů s možností sportovních aktivit a podpořit vzájemné kontakty absolventů i studentů. Setkání se uskuteční ve dnech 1. 6. – 3. 6. 2018 ve Sportovním středisku Vysoké školy ekonomické v Dobronicích u Bechyně.

Celý text >>

12. 6. 2017 - První červnový víkend ve sportovním středisku v Dobronicích patřil již tradičně volejbalistům školy. Letošního Akademického setkání volejbalistů a přátel volejbalu VŠE se zúčastnili nejen studenti, ale pozvání přijalo i několik generací absolventů, kteří v průběhu studia vytvářeli volejbalové kolektivy

Celý text >>

Setkání akademické obce volejbalistů a přátel volejbalu VŠE se uskuteční i v letošním roce o prvním červnovém víkendu ve sportovním středisku školy v Dobronicích. V letošním roce se setkání bude sportovně i společensky odvíjet od historických událostí spojených s volejbalovými obdobími na škole.

Vážení příznivci volejbalu na Alma Mater,,

Celý text >>

Setkání akademické obce volejbalistů a přátel volejbalu VŠE 20167. 6. 2016 - Tradiční první červnový víkend ve sportovním středisku v Dobronicích patřil Setkání akademické obce setkání volejbalistů a přátel volejbalu VŠE. Společensko sportovní akce je příležitostí setkat se se spolužáky z doby studia a vzpomenout na studijní zážitky, účast na sportovních kurzech a na volejbalové výkony při turnajích a reprezentačních akcích za školu.

Celý text >>

V letošním roce se uskuteční opět o prvním červnovém víkendu Setkání akademické obce volejbalistů a přátel volejbalu VŠE v Praze ve sportovním středisku školy v Dobronicích. Společensko-sportovní setkání absolventů a studentů školy se již stalo pro mnohé nepostradatelnou možností, jak se po ukončení studia potkat se svými spolužáky, zavzpomínat a se současnými studenty s nadhledem probrat „plnění studijních povinností“ v minulosti.  

Celý text >>

I v letošním roce se uskuteční o prvním červnovém víkendu Setkání akademické obce volejbalistů a přátel volejbalu VŠE v Praze ve sportovním středisku školy v Dobronicích. Společensko-sportovní setkání absolventů a studentů školy se již stalo pro mnohé nepostradatelnou možností, jak se po ukončení studia potkat se svými spolužáky, zavzpomínat a se současnými studenty s nadhledem probrat „plnění studijních povinností“ v minulosti. Fotogalerie ze setkání 2015

Celý text >>

Již tradičně o prvním červnovém víkendu se uskuteční Setkání akademické obce volejbalistů a přátel volejbalu VŠE v Praze ve sportovním středisku školy v Dobronicích. Společensko-sportovní setkání absolventů a studentů školy se již stalo pro mnohé pravidelnou možností, jak se po ukončení studia potkat se svými spolužáky, zavzpomínat a se současnými studenty s nadhledem probrat plnění studijních povinností. Fotogalerie ze setkání 2014

Celý text >>

I letošní společenské a sportovní setkání absolventů a studentů VŠE v Praze naváže na již několikaletou tradici.  Snahou je poskytnout příležitost k neformálnímu setkání s možností sportovních aktivit ve středisku v Dobronicích a podpořit vzájemné kontakty absolventů i studentů.

Celý text >>