Volejbalová reprezentace VŠE

Studenti s vyšší volejbalovou výkonností mají možnost reprezentovat školu v soutěžích v ČR i v zahraničí. Škola podporuje studenty v účasti na následujících akcích:

  • Pražská vysokoškolská volejbalové liga žen – Dlouhodobá soutěž, která probíhá v průběhu letního a zimního semestru a účastní se jí týmy pražských vysokých škol. Více informací o zapojení do soutěže získáte na výuce vyšší volejbalové výkonnosti nebo při utkáních volejbalové ligy VŠE.
  • České akademické hry (volejbal i beachvolejbal) – Týmy mužů a žen VŠE se pravidelně účastní pražské kvalifikace na České akademické hry v šestkovém volejbale. O složení týmu se obvykle domlouvají samotní hráči. Zájemci o účast na ČAH v beachvolejbalu konzultují svoji účast s p. Boštičkou a přihlašují se přes pracoviště CTVS VŠE.
  • Mezinárodní volejbalové turnaje – VŠE se pravidelně účastní mezinárodních turnajů. Účast na turnajích organizují sami studenti s podporou CTVS VŠE. Účast na turnajích je určena především pro hráče, kteří se aktivně podílí na budování volejbalového kolektivu účastí na volejbalové lize VŠE a dalších volejbalových aktivitách na VŠE.

Reportáže z reprezentace VŠE

Videa z mezinárodních volejbalových turnajů