Vítězi 8. ročníku VL VŠE jsou týmy FPH ženy a FFÚ muži

29. května
2020

Vítěznými týmy 8. ročníku Volejbalové ligy VŠE se stal reprezentační tým žen FPH a reprezentační tým mužů FFÚ. Letošní ročník byl významně ovlivněn restriktivním opatřením v oblasti vysokého školství s epidemiologickými opatřeními proti riziku šíření koronaviru COVID-19.

V ročníku bylo odehráno pouze podzimní kolo v zimním semestru, kdy vítězství vybojoval reprezentační tým žen FPH a reprezentační tým mužů FFÚ – Tabulka a výsledky. Vzhledem k tomu, že nebyly odehrány z již výše uvedených důvodů všechny odvetné zápasy jarního kola v letním semestru, byly vítězné týmy zimního semestru určeny vítězi soutěže 8. ročníku VL VŠE.

Děkujeme zúčastněným reprezentantům všech fakult za aktivní účast na zápasech a těšíme se v příštím akademickém roce na setkání při utkáních 9. ročníku VL VŠE.

Vítězi 8. ročníku VL VŠE jsou týmy FPH ženy a FFÚ muži