KPMG Fit Cup 2018 – pozvánka na turnaj

Centrum tělesné výchovy a sportu VŠE v Praze za podpory KPMG Česká republika, s.r.o. pořádá turnaj smíšených týmů ve volejbale.

Termín: sobota, 1. prosince 2018

Místo: sportovní hala VŠE Na Třebešíně – Google Maps

Kategorie:
nižší výkonnost – složení družstva 3 M + 3 Ž
vyšší výkonnost – složení družstva 4 M + 2 Ž

Zahájení:
8:00 hod. – nižší výkonnost – kategorie je obsazena
14:00 hod. – vyšší výkonnost

Přihlášky:
Týmy studentů školy se přihlásí na e-mail bosticka@vse.cz do 30. 10. 2018 – úterý, kde uvedou název týmu, výkonnostní kategorii, jmenný seznam hráčů týmu s ID z InSISu. Vedoucí týmu po přihlášení obdrží odkaz na formulář, který rozešle hráčům týmu pro objednání triček KPMG Fit Cup osobní velikosti. Vhledem k výrobní kapacitě triček se termín pro objednání posouvá nejpozději do 31.10.2018 – 23:59.

V případě velkého zájmu budou později přihlášené týmy vedeni jako náhradníci. V obou kategoriích bude do turnaje přijato maximálně 12 týmů.

Systém turnaje: bude určen podle počtu přihlášených družstev. K dispozici jsou tři hřiště.

Rozhodčí: jednotlivá družstva se budou podílet na rozhodování zápasů ostatních družstev.

Technická ustanovení: studenti se zúčastní turnaje na vlastní nebezpečí (bez nároku na případné úrazové odškodnění ze strany organizátora CTVS VŠE).

Organizátor turnaje za CTVS VŠE
PaedDr. Jaroslav Boštička

 

Přihlášené týmy – nižší výkonnost

Název týmu Složení týmu
Za pět dvanáct Alžběta Čermáková 134915, Barbora Hermannová 113713, Barbora Květoňová 113941, Matyáš Bernat 101467, Ondřej Bílek  113910, Matyáš Čermák 113717
Hlava mapa Šárka Plachá 133002, Marie Mullerová 130826, Nikola Čedíková 131361, Marek Konak 133602, Matěj Pelach 133618, Tadeáš Herskovič 130572
Later B*tches 114711 David Vejvalka, 107535 Jaroslav Lachman, 114722 František Petrouš, 113594 Kateřina Synková, 114446 Lýdia Firkaľová, 112617 Klára Šírková
Kamaradi s výhodama Hála Jan 140624, Zdeněk Žižka 141485, Šimon Hrubý 140635, Kristýna Šibravová 137539, Helena Fridrichová 141321, Petra Studená 141473
S Filipem to nejde Tereza Krajčinovská 113138, Aneta Soukupová 109389, Monika Čorejová 112971, Pavel Sládek 101471, Anton Čiháček 114149, Dominik Vaněk 114175
Úžasný krtečky Anastasiia Martynova 131259, Šárka Dlouhá 135136, Alexandra Vikulina 131214, Ivan Gulenok 134757, Oleksii Krasnov 120124, Nikita Andrianov 122210
Žlutý sníh Dominik Firla 99193, Simona Pániková 119818, Bc. Štěpán Turčín 112915, Bc. Filip Joppa 108488, Gabriela Körtingová 134649, Tereza Skříčilová 119564
Bagety Aleš Krůta 133605, Jan Lučka 141531, Lucie Kořánková 126969, Ondřej Hanuš 121546, Romana Bílá 126477, Radka Kumprechtová 141737.
Náhodný výběr Mirek Pikhart 101397, Tomáš Pikl 86802, Daniel Pek 133376, Tvrdíková Tereza 107299, Kristýna Sabolová 113373, Sára Fojtů 107218
Rýže nade vše Hoang Duc Viet 113841, Trung Thu Nguyen 140668, Anh Nguyenová 120706, Nguyen Thi Loan 134844, Quang Cuong Dang 133539, Nhan Nguyenová 113550
Nudle Hanh Minh Do 134321, Bc. Tung Nguyen Thanh 121587, Vlasta Phamová 121726, Manh Hung Doan  113781, Do Minh Vu 119903, Taová Mai Trang 121196
Gumkáči  Monika Charousková 120503; Tereza Vanišová 122336; Andrea Štefancová 112189, Daniela Hrušovská 118769; Jan Kudrnáč 118772; Přemysl Martinec 118789, Karel Beránek 113737

Přihlášené týmy – vyšší výkonnost

Název týmu Složení týmu
KPMG 1 tým sponzora turnaje
Sexy tanečníci Jana Bočková 126603, Tereza Čermáková 135032, Karolína Hamerlová 134759, Petr Vošlajer 133671, Václav Kinský 136084, David Rathous 113295, Eduard Lakatosh 134641, Jindřich Úlovec 135005
VK Tomáš Dvořáček Nikola Pavlíková 141371, Karolína Blažková 143008, Jan Petrů 138158, Ondřej Hovorka 135847, Viktor Mravčík 134837, Tomáš Dvořáček 138059
Legendárně sjeté opičky Vojtěch Němčanský 124003, Ondřej Bajusz 114705, Michal Horký nezname, Eliška Hronková 120453, Natalia Masiarová 143051, Michael Kuryl 108125
Lana Drahrepus Mirek Pikhart 101397, Vojtěch Dluhoš 112993, Radim Stehno 133796, Pavel Sládek 101471, Tomáš Pikl 86802, Barbora Bogumská 120474, Martina Švecová 121959
KPMG 2
Malý s velkýma Adamčíková Barbora 112694, Iarovitsyna Anna 124877, Mordavská Natálie 140826, Martinák Matěj 113966, Mansfeld Adam 127996,  Hlaváček Štěpán 138002, Jarošík Jakub 120399
Čučoriedky Dominik Tkáč  118928, Iana Rotman  103120, Ondřej Koudelka  109249, Aneta Stanislavová  127211, Rastislav Franek  128451, Ján Káva  107069
Přejetý Žabičky Veronika Bartošová – 112955, Barbora Hermannová – 113713, Dominik Sagl – 128428, Tomáš Formánek – 125778, Jiří Gabauer – 109219
MetrŠede Vojtěch Křempek 98171, Albert Macas 109413, Molčák Filip 108620, Matin Kotal 114462, Barbora Layerová 121573, Viktorie Renžina 89569