18. ročník Volejbalového maratónu – 24 hodin volejbalu je za námi

21. května
2013

V pátek 26. 4. 2013 v 16:00 zahájil pan Boštička úvodní smečí další ročník Volejbalového maratónu.  Účastníci byli rozděleni na dvě smíšená družstva, která jsou již tradičně pojmenována Sluníčka a Hvězdičky.

Oproti letům minulým byla lehce upravena skladba zápasů. Kromě tradičních 4+2 (4 kluci a 2 dívky) byly do programu zapojeny zápasy 3+3 (3 kluci a 3 dívky). Byl k vidění výborný volejbal a většina setů se rozhodovala až v koncovkách.  Ač to průběhu hry neodpovídá, celkové skóre těchto smíšených zápasů jasně vyznělo pro Sluníčka v poměru 37:17.

K tradičnímu půlnočnímu souboji dívčích týmů, letos přibyl i stejný zápas kluků. Tyto zápasy naopak ovládly Hvězdičky. Děvčata zvítězila 3:0 a kluci 2:1. Stejný model se opakoval také v poledne druhý den. Hvězdičky ovládly souboj mužů v poměru 3:0, naopak Sluníčka získala vítězství v holčičím zápase a to v poměru 2:1.

Bohužel letošní ročník se neobešel bez zranění, která narušila hladký průběh maratonu. Doufejme, že další ročníky budou v tomto smyslu úspěšnější.

Rovněž je třeba vyseknout poklonu všem účastníkům za výdrž a poděkovat za kvalitní výkony a předvedenou hru. Doufáme, že se opět se sejdeme u dalšího ročníku v příštím roce.

Děkujeme všem fanouškům, panu Boštičkovi i CTVS a v neposlední řadě také panu rektorovi a České spořitelně a.s. za poskytnutí finančních prostředků v rámci grantu rektora VŠE a České spořitelny.

Za organizační tým – T. Cejnar – FPH

Soupisky týmů Sluníček a Hvězdiček

18. ročník Volejbalového maratónu – 24 hodin volejbalu je za námi