Rektorský sportovní den VŠE 2024 – Beachvolejbalový turnaj

25. dubna
2024

Jednou ze sportovních aktivit Rektorského sportovního dne VŠE 2024 byl 11. ročník beachvolejbalového turnaje smíšených týmů. Turnaj byl uspořádán ve sportovním areálu Beachklub Ládví. Turnaje v kategorii smíšené čtyřky se v letošním ročníku zúčastnilo 12 týmů a v kategorii mixů se zúčastnilo 15 týmů.

Výsledky beachvolejbalového turnaje – smíšené čtyřky
Výsledky beachvolejbalového turnaje – mixy

O turnaji napsali vítězové kategorie smíšené čtyřky
Ve čtvrtek 25. 4. jsme se k příležitosti rektorského dne sešli na beachvolejbalovém turnaji s cílem si zahrát krásný volejbal. Turnaj se pořádal v Beachklubu Ládví a zorganizoval ho pan Boštička, za což mu moc děkujeme. Na místě jsme se sešli v 8 ráno oblečeni jako na severní pól a vybaveni neoprenovými ponožkami, jelikož nám počasí moc nepřálo. Volejbalisté z VŠE ale nejsou žádný máničky a dokážou si užít volejbal za každých podmínek (při 4 stupních, v dešti a větru). V průběhu dne ale vysvitlo i sluníčko a my jsme tak mohli pár slupek sundat. Turnaj probíhal ve dvou kategoriích: smíšené čtyřky a mixy. Kategorie smíšených čtyřek byla určena pro volejbalisty jakékoliv úrovně a v mixech se ukázali ti zkušenější. Ve smíšených čtyřkách dominoval tým s názvem Bernard, k jehož vzniku došlo ve stejnojmenné hospodě. I přesto, že tento tým není pivovarem Bernard sponzorován, je této spolupráci otevřen. Navzdory nepřejícímu počasí předvedly všechny týmy slušné výkony a turnaj si moc užily. Naši dobrou náladu udržovalo občerstvení v beachklubu Ládví a motivaci k vítězství jsme získali přislíbeným výherním balíčkem od pana Boštičky. Těšíme se na beachvolejbalový turnaj zase za rok, snad už za lepších meteorologických podmínek.