Reprezentační volejbalové týmy na kvalifikačním turnaji pro ČAH 2017

2017

V letošním akademickém roce účast reprezentačních volejbalových týmů VŠE na pražském kvalifikačním turnaji pro účast na Českých akademických hrách 2017 byla úspěšná pro tým mužů, kteří na ČAH postoupili z prvního místa. Tým děvčat i přes bojovnost a snahu o co nejlepší úspěch, skončil s těsnými výsledky v zápasech na třetím místě. Studentům za reprezentaci je nutno poděkovat, mužům blahopřát k postupu a popřát hodně sportovního štěstí v červnu na akademickém mistrovství ČR v rámci ČAH 2017, které se budou konat v Praze.

Umístění vysokých škol na volejbalové kvalifikaci oblasti Praha pro České akademické hry 2017

1. VŠE
2. UK
3. ČZU