Setkání akademické obce volejbalistů a přátel volejbalu VŠE

7. června
2016

Tradiční první červnový víkend ve sportovním středisku v Dobronicích patřil Setkání akademické obce setkání volejbalistů a přátel volejbalu VŠE. Společensko-sportovní akce je příležitostí setkat se se spolužáky z doby studia a vzpomenout na studijní zážitky, účast na sportovních kurzech a na volejbalové výkony při turnajích a reprezentačních akcích za školu.

Účastníkům letošního setkání nescházelo nasazení a zápal pro volejbal i další sportovní aktivity. Na dobronických hřištích bylo odehráno několik napínavých volejbalových utkání v kamarádské a přátelské atmosféře. Bylo patrno, že si účastníci setkání užívají, čemuž pomohla i příjemná atmosféra celé akce.

Děkuji všem, kteří se mohli v letošním roce zúčastnit a přispěli k pohodové atmosféře. Věřím, že se v příštím roce opět sejdeme i s těmi, kteří se letos nemohli zúčastnit.

Jaroslav Boštička

Setkání akademické obce volejbalistů a přátel volejbalu VŠE