Setkání akademické obce volejbalistů a přátel volejbalu VŠE

2. června
2019

Víkendová společensko sportovní akce volejbalistů a přátel volejbalu v dobronickém středisku proběhla za úžasného letního počasí. Toto počasí bylo účastníkům naservírováno po deštivém a chladném období předcházejícího týdne. Setkání, které lze považovat již za tradiční, je pořádáno od 80 let minulého století 🙂 a zúčastňují se ho jak současní studenti, tak i absolventi, kterým se studentská léta stala minulostí. Účast jim umožňuje zůstat v kontaktu se spolužáky z doby studia a vzpomenout na studijní zážitky, na účast na sportovních kurzech a na volejbalové výkony při turnajích a reprezentačních akcích za školu. Je zde akcentován i společensky ekonomický aspekt jejich stávajících zaměstnání. Účastníkům letošního setkání nescházelo nasazení a zápal pro volejbal i další sportovní aktivity. Bylo patrno, že si setkání užívají, čemuž pomohla i příjemná atmosféra celé akce. Věřím, že v příštím roce se opět sejdeme i s těmi, kteří se letos nemohli zúčastnit.

J. Boštička
volejbalová sekce CTVS VŠE

Počasí při setkání akademické obce volejbalistů a přátel volejbalu VŠE