Tím VŠE „B“ reprezentuje školu v Pražskej vysokoškolskej volejbalovej lige!

23. prosince
2014

Ani tento rok nebol výjimkou a dievčatá z tímu žien VŠE B sa zúčastnili zimnej časti Pražskej vysokoškolskej volejbalovej ligy. V tomto roku pribudli do tímu dievčat dve hráčky, ktoré doň vniesli novú vlnu elánu a bojovnosti, avšak zo začiatku si prešli fázou „zohrávania sa“ s tímom.

Súťaže sa zúčastnili aj tímy dievčat z VŠCHT, Filozofickej fakulty Karlovej Univerzity, Stavebnej fakulty ČVUT, 2.-3. Lekárskej fakulty Karlovej univerzity a VŠE A. V tejto časti PVVL odohrali volejbalistky celkovo 5 zápasov. Ich priebeh bol veľmi zaujímavý a napínavý. Dievčatá bojovali až do posledného písknutia rozhodcovskej píšťalky, no bohužiaľ, nie vždy to stačilo. Po zimnej časti súťaže si na svoje konto hráčky pripisujú 2 výhry(hráčky ukončili víťazne zápasy proti tímu VŠCHT a po dlhej dobe aj proti rivalkám z tímu VŠE A) a 3 prehry.

Sme veľmi vďačné, že si naše štúdium na vysokej škole môžeme spestriť aj športom – či už večernými tréningami, alebo športovými stretnutiami a získavaním nových herných a volejbalových zážitkov. Aj po nie celkom najúspešnejšom zakončení zimnej časti sa tešíme na pokračovanie v druhom semestri, a pevne veríme, že do nasledujúcich zápasov nastúpime s veľkou bojovnosťou, ktorá prispeje k lepším výsledkom nášho tímu!

Za tím VŠE B – Zuzana Tvrdoňová (FMV)

Tím VŠE „B“ reprezentuje školu v Pražskej vysokoškolskej volejbalovej lige!