Vítězství volejbalového týmu VŠE – Euromasters 2009

16. listopadu
2009

Již potřetí se sešlo deset statečných a vyrazilo bojovat o další titul a reprezentovat VŠE do Německého města Koblenz. Každý rok zde pořádá německá univerzita WHU mezinárodní turnaj EUROMASTERS. Vždy se sejdou ekonomické univerzity z celé Evropy a soutěží mezi sebou v nejrůznějších disciplínách.

Jednou ze soutěží je právě i volejbal. Studenti z VŠE do německé Koblenz vyrazili již potřetí a již potřetí tento turnaj vyhráli. V letošním volejbalovém turnaji bylo šestnáct družstev. Družstvo VŠE postoupilo do finále bez jediného zaváhání. Prohráli jsme pouze jeden set, a to v zápase proti pořádající univerzitě WHU z Vallendaru. Tento zápas byl odehrán v bouřlivé atmosféře, která hrála do karet domácím, ale náš tým v rozstřelu potvrdil svou sílu, sehranost a neporazitelnost a zápas otočil. Ve finále jsme narazili na družstvo z Maastrichtu, které jsme už jednou porazili, proto finálový zápas byl uvolněný a všichni si skvěle zahráli. Takže domů se kromě nezapomenutelných zážitků a utužených přátelství přivezl i další pohár!

Barbora Kašpárková, Martin Koldinský

Vítězství volejbalového týmu VŠE – Euromasters 2009