Volejbalové zakončení akademického roku 2010/2011

17. června
2011

Na závěr výukového programu volejbalu v akademickém roce 2010/2011 byl 31. 5. 2011 uspořádán XVIII. ročník turnaje smíšených družstev – KPMG Fit Cup. Studenti se přihlašovali s ohledem na individuální volejbalovou výkonnost do turnaje s nižší, nebo s vyšší výkonnostní úrovní. Turnaj byl uspořádán za sponzorské podpory společnosti KPMG Česká republika, s.r.o.

V turnaji nižší výkonnostní úrovně bylo složení družstev 3 dívky a 3 chlapci. V turnaji vyšší výkonnostní úrovně bylo složení družstev 2 dívky a 4 chlapci. V letošním roce se do turnaje přihlásilo 9 družstev vyšší výkonnosti a 6 družstev nižší výkonnosti. Herní systém turnaje umožnil všem družstvům dostatečné využití časového prostoru pronajatého areálu. Turnaj se je pořádán v areálu volejbalových kurtů SK Meteor Praha, který se svými osmi kurty poskytuje odpovídající prostor pro pořádání takto rozsáhlého turnaje. Ze strany studentů se turnaj setkal s pozitivním hodnocením, kdy mohou zúročit celoroční přípravu ve výukových hodinách.

Společnost KPMG Česká republika, jako partner školy, se finančně podílela na pronájmu areálu a zajištění občerstvení pro studenty. Při vyhlašování výsledků zástupkyně společnosti Ing. G. Kotoučová předala studentům prvních třech družstev v obou kategoriích věcné ceny.

Studentům děkujeme, že si našli prostor ve svých studijních povinnostech zkouškového období pro účast na turnaji a přejeme hodně vítězných setů při dalších volejbalových aktivitách.

Děkujeme i společnosti KPMG za finanční podporu volejbalového turnaje.

J. Boštička, CTVS VŠE

Výsledky turnaje